Worki na śmieci

Skuteczna dbałość o czystość i porządek w firmie to rzecz na tyle oczywista, że nikomu nie trzeba o niej przypominać. Niezależnie od tego, czy dbaniem o ten element zajmuje się zewnętrzna firma czy wyznaczony do tego pracownik, warto w obu przypadkach wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt, narzędzia i akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w biur...

Skuteczna dbałość o czystość i porządek w firmie to rzecz na tyle oczywista, że nikomu nie trzeba o niej przypominać. Niezależnie od tego, czy dbaniem o ten element zajmuje się zewnętrzna firma czy wyznaczony do tego pracownik, warto w obu przypadkach wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt, narzędzia i akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w biurze, na korytarzach czy sali obsługi klienta. Takimi akcesoriami są między innymi worki na śmieci, które powinny być mocne, wytrzymałe, ale nie przepuszczać nieprzyjemnych zapachów.

Worki do śmieci przeznaczone do zbierania i wyrzucania śmieci dostępne w naszej ofercie, to produkty w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Charakteryzują się zróżnicowaną pojemnością od 30 litrów do nawet 660 litrów, dlatego mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Małe worki sprawdzają się w niewielkich, dyskretnych koszach w recepcjach, poczekalniach i gabinetach oraz biurach; większe pasują do przestrzeni pracowniczych, hal produkcyjnych, pokojów socjalnych. Worki na śmieci od Ecoabc sprzedawane są w rolkach licząc od 10 do nawet 100 sztuk.

 

Więcej

Worki na śmieci Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów