Meble biurowe

Informacje

Meble biurowe


W ECOABC znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia biura. Dzięki szerokiemu asortymentowi funkcjonalnych i niedrogich mebli, zaaranżujesz zarówno dużą, jak i małą przestrzeń. Nasze produkty są łatwe w pielęgnacji i doskonale do siebie pasują.

Meble biurowe Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Aktywne siedzenie
 • Biurka komputerowe

  W ECOABC oferujemy szeroką gamę biurek, odpowiednich dla różnych obszarów roboczych: od biur i recepcji po warsztaty i magazyny. Większość blatów jest wykonana z wysokiej jakości laminatu i podparta stalowymi ramami, co czyni je łatwymi do czyszczenia. Dążymy do zapewniania mebli biurowych, które są funkcjonalne i ergonomiczne. Dostosowując się do wymagań rynku w naszej ofercie znajdują się również biurka komputerowe. Które zapewniają odpowiedni komfort, dzięki możliwości regulacji wysokości blatu. Sprawdź na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

 • Biurka stacjonarne

  Zależy nam na tym, aby w Twojej firmie zagościły tylko i wyłącznie najlepsze rozwiązania. Dlatego tez jeśli potrzebujesz bardzo dobrej jakości biurka, to już teraz zachęcamy Cię do wybrania produktu dla siebie. Jesteśmy przekonani, iż zaproponowane przez nas biurka będą Ci służyć bardzo dobrze przez wiele kolejnych lat i na pewno nie zniszczą się pod wpływem użytkowania.

 • Biurka z elektryczną regulacją wysokości

  Biurka do pracy stojącej z regulacją wysokości blatu.

   

  Zbyt długie siedzenie w jednej pozycji może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Aby promować ruch, zawsze zachęcamy do wstania i częstych, krótkich przerw. Jednak częste przerwy nie zawsze są możliwe. W naszej ofercie wyposażenia biura wprowadziliśmy rozwiązania które umożliwiają zmianę pozycji pracy za jednym naciśnięciem przycisku. Zapoznaj się z poniższymi punktami, aby dowiedzieć się więcej o naszych biura z regulacją wysokości.

 • Biurka podnoszone manualnie

  Zbyt długie siedzenie w jednej pozycji może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Aby promować ruch, zawsze zachęcamy do wstania i częstych, krótkich przerw. Jednak częste przerwy nie zawsze są możliwe. W naszej ofercie wyposażenia biura wprowadziliśmy rozwiązania które umożliwiają zmianę pozycji pracy.

 • Ekrany absorbujace halas

  Jednym z warunków wysokiego komfortu pracy oraz obsługi klienta jest odpowiednie wyciszenie danego pomieszczenia i zapewnienia optymalnych warunków do prowadzenia rozmów. Nie tylko podnosi to znacznie poziom jakości samej pracy, efektywność wykonywanych przez pracowników zadań, ale wpływa również na prestiż firmy i jej odbieranie przez klienta. W wyciszonych, stonowanych dźwiękowo pomieszczeniach o wiele lepiej dobija się targu, prowadzi interesy, oferuje usługi i sprzedaje produkty niż w miejscach, gdzie zabrakło odpowiedniego wyciszenia.

   

  Panele ścienne

   

  Najpopularniejszym i najprostszym sposobem na wyciszenie pomieszczenia są panele akustyczne ścienne, które – jak wskazuje sama nazwa – montowane są na ścianach pomieszczeń i skutecznie niwelują rozchodzące się hałasy oraz całkowicie niwelują pogłos. Świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju przestrzeniach biurowych oraz call-center, gdzie hałas, dźwięk i mieszanka różnych głosów są wchłaniane przez ścianki akustyczne i umożliwiają pracownikom efektywną pracę. Można je również zamontować w recepcjach, poczekalniach, pokojach socjalnych dla pracowników albo prywatnych gabinetach wymagających wyciszenia. Nie trzeba się przy tym martwić o wygląd takich paneli czy ścianek, ponieważ ich zewnętrzna część wykonana jest z estetycznych wełnianych tapicerek i wykończona suwakiem stanowiących barwny element aranżacyjny wnętrza.

   

  Ekrany ścienne

   

  Jednym ze specyficznych rodzajów ściennych paneli wyciszających są tak zwane ekrany. Wyróżnia je bardzo charakterystyczna forma wizualna, ponieważ tego typu panele dźwiękochłonne można dowolnie modyfikować: tworzyć z nich kształty i wzory, przez co stają się bardzo estetycznym, niebanalnym i dość zaskakującym efektem dekoracyjnym każdego biura bez względu na jego wielkość czy przeznaczenie.

  Panele akustyczne

   

  W większości przypadków ścianki dźwiękochłonne występują nie tylko w różnych kolorach i odcieniach, ale również rozmiarach, dzięki czemu można je bez większych przeszkód dopasować do każdego pomieszczenia. Ścianki można zakupić w formie kwadratów – najlepiej nadających się do układania dekoracyjnych mozaik – albo prostokątów, które stanowią doskonałe tło wizualne.

 • Kontenerki biurowe

   Meble te posiadają zwrotne a zarazem stabilne kółka, umożliwiające ich przesuwanie i umieszczenie pod innym meblem np. biurkiem. Pokryte są ze wszystkich stron wysokiej jakości, trwałymi laminatami o lśniącej lub matowej fakturze. Zamykane są na zamki centralne, co stanowi ich duży atut. Bardzo ważny w przypadku biura - gdzie nierzadko należy chronić dokumenty, trzymać je w miejscach bezpiecznych. I gdzie, w ferworze pracy, łatwo ulegają zgubieniu czy zniszczeniu.

  Ciekawa i bardzo zróżnicowana, klasyczna czy bardziej odważna kolorystyka pozwala na dowolne łączenie kontenerków z innymi detalami biura. Może on więc zarówno wpisywać się w inne meble, być subtelnym elementem wnętrza, jak i zostać potraktowanym jako barwny akcent - przykuwać uwagę.

  Kupując kontenerek warto pamiętać o tym, że będzie on nam raczej dostarczony w formie już po wstępnym montażu. Naszym zadaniem będzie jedynie samodzielny montaż uchwytów (ich design te często możemy dobrać sami), kółek czy ewentualnie innych, drobnych składowych tego mebla. Montaż ten jest jednak prosty a pomoże nam w nim instrukcja.

 • Krzesla biurowe

  Pracownicy regularnie spędzają 7-8 godzin dziennie w biurze. Siedzenie przez dłuższy okres czasu może powodować dyskomfort i prowadzić do różnorodnych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, co skutkuje wyższym poziomem absencji chorobowych oraz mniejszą produktywnością. Dlatego należy wybrać wysokiej jakości meble biurowe, które są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić pracownikom komfort i zmniejszyć ryzyko problemów zdrowotnych. W Ecoabc oferujemy szeroką gamę krzeseł biurowych z wieloma praktycznymi cechami użytkowymi. 

 • Krzesla siodlowe

  Krzesla siodlowe zapewniają niezwykły poziom ergonomii podczas siedzenia. Można z powodzeniem stosować je w biurach oraz stołówkach i pokojach przerw. Poza tym, krzesła to idealne rozwiązanie do miejsc takich jak kliniki zdrowia, szkoły, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne itp. Większość modeli siodłowych pozwala wybierać między dwoma typami – z oparciem i bez. Wśród zalet tego typu krzeseł warto wymienić zmniejszenie napięcia w nogach i barkach, zapobieganie przeciążeniom kolan, poprawa krążenia itp.Są także zaopatrzone w mechanizm regulacji wysokości, który pozwala jeszcze lepiej dostosować krzesło do potrzeb. Ten produkt to nie tylko komfort i ergonomia, ale także stylowy wygląd dzięki tapicerce ze skóry syntetycznej.

 • Maty biurowe

  Ecoabc oferuje wysokiej jakości maty robocze, które mogą pomóc zmniejszyć zmęczenie i ogólny dyskomfort. Maty te można umieścić pod nogami zarówno podczas pracy na siedząco, jak i na stojąco. Zapoznaj się z ofertą mat odciążających oraz ochronnych do użytku z ergonomicznym biurkiem z regulacją wysokości, które pozwala na zmianę pozycji podczas pracy. Ergonomiczne meble biurowe zapewniają optymalny komfort podczas pracy.

 • Regaly archiwizacyjne

  Przechowywanie towarów, sprzętu i innych produktów jest ważnym czynnikiem związanym z wymagającymi środowiskami, takimi jak fabryki, warsztaty i zakłady przemysłowe. Bez względu na to, czy chodzi o regały paletowe czy sklepowe, posiadanie odpowiedniego wyposażenia i optymalne zarządzanie zawartością oraz obiegiem towarów to klucz do sukcesu w biznesie. Zapoznaj się z ofertą regałów dostępnych w naszej ofercie i wybierz te, które najlepiej sprostają codziennym wyzwaniom w Twoim biznesie. 

 • Regaly biurowe

  Biuro firmy to miejsce, które musi spełniać bardzo dużo wymogów. I tylko przemyślnie, rozsądnie, starannie urządzone, będzie dobrze służyć pracownikom firmy - jak i samej firmie. To właśnie tu odbywa się koordynacja pracy firmy, a zarazem tu często są podpisywane umowy. Tu przyprowadzamy kontrahentów, którzy nierzadko oceniają nasze kompetencje właśnie na podstawie (także) tego, jak wygląda biuro. My, pracownicy, spędzamy tam zaś wiele godzin, często więcej, niż we własnych domach - dlatego tak ważne jest, by w biurze było nam przyjemnie, wygodnie.

 • Ścianki dzialowe


  W otwartych przestrzeniach biurowych bardzo trudno zapewnić komfort pracy, szczególnie gdy z jednego pomieszczenia korzysta jednocześnie kilkudziesięciu pracowników. Rozwiązaniem znacznie poprawiającym jakość pracy, a także poziom obsługi klienta – indywidualnej lub telefonicznej – są ścianki działowe biurowe. Ich montaż jest niezwykle prosty, a komfort pracy, zwiększenie prywatności i większa swoboda dla pracowników wręcz nie do przecenienia. Ecoabc oferuje ścianki najlepszej jakości, wyposażone w elementy chłonące dźwięk, zapewniające mobilność oraz gwarantujące pracownikom większą prywatność.

 • Szafki i regały do sortowania

  W Twoim biurze często sortuje się dokumenty? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce – w Ecoabc oferujemy wysokiej jakości meble biurowe przeznaczone do tego celu. Bez względu na to, czy chodzi o pocztę, prasę czy dokumenty, nasze szafy pomogą w szybkiej i skutecznej organizacji. Przejrzyj nasz katalog i wybierz model najlepiej dostosowany do potrzeb swojego biznesu.

 • Szafki kartotekowe

  Brak zorganizowanej odpowiednio przestrzeni roboczej może utrudniać pracownikom koncentrację, co prowadzi do obniżenia wydajności i spadku produktywności. Dokumenty, skoroszyty i foldery są powszechnym źródłem bałaganu w miejscu pracy. Przedsiębiorstwa powinny wdrożyć skuteczny system składowania dokumentów, aby pracownicy wiedzieli gdzie umieścić nie wykorzystywane dokumenty. Takie rozwiązanie ułatwi pracownikom dotarcie do dokumentów w razie potrzeby. W ofercie Ecoabc znajduje się wiele rodzajów szaf kartotekowych na dokumenty, które pomogą firmom utrzymać porządek w dokumentacji. Szafy i szafki są dostępne w różnych wzorach, rozmiarach i wykroczeniach do pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do wymagań. Szafy w naszej ofercie dostępne są w wysokościach pomiędzy 660 a 1580mm, szerokościach od 415 do 800mm i o głębokości pomiędzy 420 a 750mm.

 • Szafki na rysunki i mapy

  Jest to propozycja przede wszystkim dla architektów oraz geodetów, którzy na co dzień potrzebują odpowiedniej przestrzeni na swoje projekty czy mapki. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz sporo ciekawych szafek na rysunki, o różnych wielkościach. Dzięki temu w zależności od Twoich osobistych potrzeb masz okazję wybrać dokładnie to, czego najbardziej potrzebujesz.

   Tym, co przede wszystkim wyróżnia szafę na rysunki, są duże, głębokie, a zarazem bardzo niskie szuflady często zamykane na klucz. Zazwyczaj będziemy potrzebowali trzy czy znacznie więcej szuflad. Szafki z szufladami na rysunki mogą mieć też postać "łączoną", czyli taką, gdzie prócz szuflad znajdziemy otwarte półki czy inne detale. Uchwyty najczęściej są duże, wypukłe.

   Szafy takie są bardzo solidnie wykonane - zapewniając tym samym bezpieczeństwo naszych prac. Muszą był łatwo dostępne - wskazane więc są wygodne uchwyty - i bardzo szczelne, gdyż muszą chronić rysunki przed wilgocią i światłem. Zawiasy są mocne, z dobrej jakości metalu. Meble tego rodzaju można podzielić na jedno i wielomodułowe. Moduły ułatwiają m. in. organizację naszego warsztatu.

 • Szafy biurowe

  Zorganizowane miejsce pracy sprzyja produktywności, koncentracji i efektywności. Ważne jest, aby organizacje zapewniły pracownikom dostęp do właściwych rozwiązań w zakresie przechowywania. Jeśli elementy są przechowywane we właściwych miejscach, pracownicy nie muszą tracić czasu, szukając tego czego potrzebują. Firma Ecoabc ma na celu zapewnienie firmom wysokiej jakości, trwałych i funkcjonalnych mebli biurowych. Oferujemy szeroką gamę szafek biurowych, regałów i półek, które pomogą firmom tworzyć wydaje środowisko pracy.

 • Wózki biurowe

  Większość biur oraz firm o profilu przemysłowym pracuje z różnorodnymi dokumentami oraz innymi przedmiotami, które wymagają regularnego transportu z miejsca na miejsce. Z tego powodu wózek narzędziowy to niezwykle ważny element wyposażenia, zapewniający mobilność i poprawiający organizację w miejscu pracy. Gdy wózek nie jest używany do transportu, może posłużyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania oraz magazynowania, a czasem także jako powierzchnia robocza. W ECOABC dostarczamy wózki, które zaspokoją potrzeby każdego biznesu.

 • Wyposażenie dodatkowe
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów