Ekrany absorbujace halas

Jednym z warunków wysokiego komfortu pracy oraz obsługi klienta jest odpowiednie wyciszenie danego pomieszczenia i zapewnienia optymalnych warunków do prowadzenia rozmów. Nie tylko podnosi to znacznie poziom jakości samej pracy, efektywność wykonywanych przez pracowników zadań, ale wpływa również na prestiż firmy i jej odbieranie przez klienta....

Jednym z warunków wysokiego komfortu pracy oraz obsługi klienta jest odpowiednie wyciszenie danego pomieszczenia i zapewnienia optymalnych warunków do prowadzenia rozmów. Nie tylko podnosi to znacznie poziom jakości samej pracy, efektywność wykonywanych przez pracowników zadań, ale wpływa również na prestiż firmy i jej odbieranie przez klienta. W wyciszonych, stonowanych dźwiękowo pomieszczeniach o wiele lepiej dobija się targu, prowadzi interesy, oferuje usługi i sprzedaje produkty niż w miejscach, gdzie zabrakło odpowiedniego wyciszenia.

 

Panele ścienne

 

Najpopularniejszym i najprostszym sposobem na wyciszenie pomieszczenia są panele akustyczne ścienne, które – jak wskazuje sama nazwa – montowane są na ścianach pomieszczeń i skutecznie niwelują rozchodzące się hałasy oraz całkowicie niwelują pogłos. Świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju przestrzeniach biurowych oraz call-center, gdzie hałas, dźwięk i mieszanka różnych głosów są wchłaniane przez ścianki akustyczne i umożliwiają pracownikom efektywną pracę. Można je również zamontować w recepcjach, poczekalniach, pokojach socjalnych dla pracowników albo prywatnych gabinetach wymagających wyciszenia. Nie trzeba się przy tym martwić o wygląd takich paneli czy ścianek, ponieważ ich zewnętrzna część wykonana jest z estetycznych wełnianych tapicerek i wykończona suwakiem stanowiących barwny element aranżacyjny wnętrza.

 

Ekrany ścienne

 

Jednym ze specyficznych rodzajów ściennych paneli wyciszających są tak zwane ekrany. Wyróżnia je bardzo charakterystyczna forma wizualna, ponieważ tego typu panele dźwiękochłonne można dowolnie modyfikować: tworzyć z nich kształty i wzory, przez co stają się bardzo estetycznym, niebanalnym i dość zaskakującym efektem dekoracyjnym każdego biura bez względu na jego wielkość czy przeznaczenie.

Panele akustyczne

 

W większości przypadków ścianki dźwiękochłonne występują nie tylko w różnych kolorach i odcieniach, ale również rozmiarach, dzięki czemu można je bez większych przeszkód dopasować do każdego pomieszczenia. Ścianki można zakupić w formie kwadratów – najlepiej nadających się do układania dekoracyjnych mozaik – albo prostokątów, które stanowią doskonałe tło wizualne.

Więcej

Ekrany absorbujace halas W tej kategorii nie ma produktów.