Szafki na rysunki i mapy

Jest to propozycja przede wszystkim dla architektów oraz geodetów, którzy na co dzień potrzebują odpowiedniej przestrzeni na swoje projekty czy mapki. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz sporo ciekawych szafek na rysunki, o różnych wielkościach. Dzięki temu w zależności od Twoich osobistych potrzeb masz okazję wybrać dokładnie to, czego naj...

Jest to propozycja przede wszystkim dla architektów oraz geodetów, którzy na co dzień potrzebują odpowiedniej przestrzeni na swoje projekty czy mapki. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz sporo ciekawych szafek na rysunki, o różnych wielkościach. Dzięki temu w zależności od Twoich osobistych potrzeb masz okazję wybrać dokładnie to, czego najbardziej potrzebujesz.

 Tym, co przede wszystkim wyróżnia szafę na rysunki, są duże, głębokie, a zarazem bardzo niskie szuflady często zamykane na klucz. Zazwyczaj będziemy potrzebowali trzy czy znacznie więcej szuflad. Szafki z szufladami na rysunki mogą mieć też postać "łączoną", czyli taką, gdzie prócz szuflad znajdziemy otwarte półki czy inne detale. Uchwyty najczęściej są duże, wypukłe.

 Szafy takie są bardzo solidnie wykonane - zapewniając tym samym bezpieczeństwo naszych prac. Muszą był łatwo dostępne - wskazane więc są wygodne uchwyty - i bardzo szczelne, gdyż muszą chronić rysunki przed wilgocią i światłem. Zawiasy są mocne, z dobrej jakości metalu. Meble tego rodzaju można podzielić na jedno i wielomodułowe. Moduły ułatwiają m. in. organizację naszego warsztatu.

Więcej

Szafki na rysunki i mapy Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów