Meble konferencyjne

Sale konferencyjne to wspólne pomieszczenia tworzone z korzyścią dla wszystkich. Łączą pracowników, sprzyjają powstawaniu nowych idei i prowadzeniu spotkań biznesowych.

 

Należy zwrócić szczególną uwagę na takie obszary jak wyposażenie, meble, oświetlenie, czy miejsce prezentacji. Odpowiednie meble w salach konferencyjnych są szczególnie ważnym ...

Sale konferencyjne to wspólne pomieszczenia tworzone z korzyścią dla wszystkich. Łączą pracowników, sprzyjają powstawaniu nowych idei i prowadzeniu spotkań biznesowych.

 

Należy zwrócić szczególną uwagę na takie obszary jak wyposażenie, meble, oświetlenie, czy miejsce prezentacji. Odpowiednie meble w salach konferencyjnych są szczególnie ważnym elementem, wpływają zarówno na nastrój spotkań, jak również odzwierciedlają firmę. Niewygodne krzesła mogą rozpraszać pracowników podczas ważnych spotkań biznesowych. Dlatego istotny jest wybór ergonomicznych krzeseł konferencyjnych z odpowiednim siedziskiem, podłokietnikami oraz podparciem. Odpowiednie krzesła zapewniają wygodę, która pomaga skupić się na spotkaniach, co wpływa pozytywnie na wydajność i produktywność. Firmy mogą zdecydować się również na owalne stoły konferencyjne, które sprawią że poszczególni uczestnicy spotkania nie będą zasłaniać widoku innym. Krzesła i stoły konferencyjny to tylko podstawowe meble do sali konferencyjnej. Podczas planowania sali konferencyjnej należy dokładnie określić miejsce, w którym będzie odbywać się prezentacja i dostosować układ krzeseł i stołów konferencyjnych.

Więcej

Meble konferencyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Krzesła i fotele konferencyjne

  W ECOabc rozumiemy znaczenie sal konferencyjnych. Ważne jest aby były dobrze zaprojektowane i wyposażone. Wybór odpowiedniego krzesła do sali konferencyjnej ma duży wpływ na wygodę. Dobrym sposobem na wybór krzeseł jest dokładne rozważenie w jaki sposób ma zostać wykorzystana przestrzeń w sali konferencyjnej. Krzesła składane będą dobrym wyborem do sal, w których odbywają się głównie szkolenia i prezentacje. Takie rozwiązanie pozwoli szybko zwiększyć liczbę krzeseł w miarę potrzeb. Stylowe krzesła o nowoczesnym wzornictwie są bardziej odpowiednie, gdy sale będą wykorzystywane na spotkania z zarządem lub klientami.


  Oferujemy szeroką gamę krzeseł konferencyjnych, które mogą odpowiadać różnym wymaganiom zarówno biznesowym jak i budżetowym.

 • Stoły konferencyjne i bankietowe

  W ECOabc dążymy do zapewniania wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Rozumiemy jak ważne jest aby sale konferencyjne miały zachowaną właściwą równowagę między formą a funkcjonalnością. Nasze meble do sal konferencyjnych są stylowe i eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne i trwałe.

 • Panele elektryczne

  Plątające się po ziemi lub zwisające z biurek albo stołów konferencyjnych kable to zmora niejednego pokoju i biura w każdej firmie. Stanowią nie tylko zagrożenie dla pracowników, ale i ich prezencja pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przeprowadzenie ważnej prezentacji dla klientów albo przyszłych wspólników. Ecoabc znalazło jednak rozwiązanie dla tego problemu i może je Państwu teraz zaoferować.

   Pojemniki na kable

  Prezentujemy nowoczesne pojemniki na kable, które mimo spełniania typowo praktycznej funkcji pozostają w pełni estetyczne i zachowują swój klasyczny wygląd. Dzięki temu wspaniale komponują się w każde firmowe wnętrze, zarówno w małe biurowe pokoiki, jak i wielkie sale konferencyjne, stanowiąc przy okazji zaskakujący element dekoracyjny. Dzięki takim pojemnikom można zapomnieć o problemie nieestetycznych kabli zwisających z góry lub leżących na ziemi, w które łatwo się zaplątać, przewrócić lub nawet przypadkowo pociągnąć, zrzucając drogie elektroniczne sprzęty. Pojemniki doskonale maskują nie tylko kable, ale również ładowarki, listwy zasilające i małe urządzenia.

  Panele elektryczne

  Równie nowoczesnym, co praktycznym rozwiązaniem są również specjalne panele elektryczne montowane w blatach biurek, stołów konferencyjnych albo przy ścianach, które zapewniają większą kontrolę nad kablami. Panele tego typu cechują się niezwykłą efektywnością, pozwalając zapanować nad plątaniną kabli od różnych urządzeń, wtyczek, ładowarek czy przedłużaczy. Dostępne są w wersji standardowej, z samymi gniazdami zasilającymi, jak i w wersjach multimedialnych z wbudowanymi dodatkowymi wejściami. Można je również montować w szafach, półkach lub przy stanowiskach komputerowych. 

  Elektryczne panele do blatu

  W ofercie Ecoabc dostępne są funkcjonalne panele elektryczne wpuszczane w blat, które są niezwykle sprytnym i jednocześnie banalnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych oraz open roomach i firmowej przestrzeni pracowniczej. Montowane w blacie pozwalają utrzymać porządek w kablach oraz w prosty sposób podłączać lub odłączać urządzenia elektryczne – od komputerów i laptopów po ładowarki do telefonów czy projektory. Panele do montażu w blatach stołów dostępne są w różnych wersjach, od dwóch do czterech gniazdek, co w pełni wystarcza w standardowej sali konferencyjnej.

  Panele multimedialne

  Prawdziwym fenomenem są również specjalne panele elektryczne z funkcją multimedialną, które również można montować w blatach albo na ścianach. Ich funkcja to nie tylko udostępnianie zwykłych gniazdek elektrycznych, ale również wejść na kable HDMI, VGA, wejść audio i wideo czy USB. Prosty panel oraz banalnie łatwy sposób montażu sprawiają, że po instalacji po instalacji wystająca część to zaledwie... kilkanaście milimetrów. Tym samym gotowy panel w żaden sposób nie utrudnia korzystania z blatu, stanowiąc wyłącznie ciekawe i bardzo przydatne udogodnienie.

 • Meble wypoczynkowe

  Ecoabc zapewnia kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz biurowych w sofy, kanapy, fotele oraz stoliki, które urozmaicą firmowe wnętrza, czyniąc je eleganckimi i ekskluzywnymi. Odpowiednie wyposażenie biura może nie tylko zrobić pozytywne wrażenie na kliencie, ale odgrywa również ważną rolę marketingową, stawiając firmę w dobrym świetle oraz wysyłając jasny sygnał, że dba ona o swoją renomę pod każdym względem.

   

  Sofy i kanapy do biura

   

  W naszym sklepie znajdują się różnorodne sofy i kanapy pasujące do każdego biurowego wnętrza: od księgowych biur, po kierownicze gabinety. Wygodne siedziska, wzmacniane stelaże, proste i minimalistyczne wykonanie naszych produktów to gwarancja nowoczesności i klasycznego stylu aranżacyjnego. Tapicerowane i materiałowe sofy biurowe są miękkie, wygodne i komfortowe, zapewniając ergonomiczną pozycję do siedzenia. Posiadamy meble w różnych rozmiarach i kolorach, z obiciami z tkaniny poliestrowej, wełnianej lub eko-skóry, która nada się do eleganckich i wymagających wnętrz. Wszystkie kanapy biurowe posiadają wbudowane podłokietniki, wyprofilowane oparcia oraz stabilne, chromowane nogi podpierające. Doskonale nadają się do wnętrz poczekalni i recepcji, holów wejściowych oraz pokojów dla pracowników, stanowiąc prosty i komfortowy kąt do relaksu i odpoczynku.

   

  Biurowe fotele

   

  Tkanina, eko-skóra, poszycie materiałowe, różne kolory i kroje tapicerki, wysokość i szerokość oparcia, wygodne siedziska i funkcja obracania: fotele biurowe od Ecoabc to świetna i szeroka alternatywa dla klasycznych i niezbyt wygodnych krzeseł. Profilowane siedziska i oparcia gwarantują wygodę użytkowania, a stabilne podparcia i nóżki zapewniają bezpieczne i ergonomiczne ułożenie ciała. Fotele świetnie sprawdzą się nie tylko w poczekalniach czy recepcjach, ale również na stanowiskach obsługi klienta w bankach, firmach telekomunikacyjnych, finansowych czy ubezpieczeniowych. Mogą być używane pojedynczo lub w zestawach z dopasowanymi sofami i stolikami.

   

  Stoliki do biura

   

  Uzupełnienie dla foteli, krzeseł oraz sof są oczywiście stoliki biurowe pełniące najczęściej rolę kawowych lub gazetowych. Eleganckie i dyskretne stanowią idealne wypełnienie wolnej przestrzeni w pomieszczeniu lub miejsce do wypełniania dokumentów w poczekalniach lub salach obsługi klienta. W ofercie posiadamy stoliki drewniane w różnych kolorach: czarnym, białym, jasnobrązowym, z dolnymi półkami gazetowymi lub bez nich, o owalnym, kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Wykonane z solidnego dębu stanowią stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która może posłużyć w firmie przez długie lata. Nasze produkty zmienią firmowe wnętrze, nadając mu zupełnie nowy i zaskakujący charakter. Odpowiednio dobrane zestawy do poczekalni czy recepcji nie tylko wpływają na wizualny odbiór firmy, ale przede wszystkim zapewniają wygodę i komfort klientom.