Meble zewnętrzne

W ECOABC znajdziesz zdecydowanie więcej wyposażenia dla całego biura. Szeroka oferta produktów zarówno dla dużych jak i małych biur.

Środowisko zewnętrzne często również stanowi ważne miejsce w firmie. Wiele firm posiada zewnętrzne tarasy i jadalnie, natomiast firmy, które nie zagospodarowały jeszcze przestrzeni zewnętrznej powinny rozważyć taką...

W ECOABC znajdziesz zdecydowanie więcej wyposażenia dla całego biura. Szeroka oferta produktów zarówno dla dużych jak i małych biur.

Środowisko zewnętrzne często również stanowi ważne miejsce w firmie. Wiele firm posiada zewnętrzne tarasy i jadalnie, natomiast firmy, które nie zagospodarowały jeszcze przestrzeni zewnętrznej powinny rozważyć taką możliwość. Pracownicy coraz dłużej pracują w zamkniętych pomieszczeniach, brak świeżego powietrza powoduje zmęczenie, zmniejsza wydajność i  produktywność pracowników. Krótkie przerwy w pracy na świeżym powietrzu poprawiają samopoczucie pracowników. W związku z tym zakup mebli ogrodowych jest dobrą inwestycją dla firmy.


Obecnie ludzie spędzają 25% mniej czasu na świeżym powietrzu niż 20 lat temu. Zamiast korzystać ze słońca i witaminy D, większość dnia mamy styczność ze sztucznym światłem i oddychamy powietrzem o zmniejszonej ilości tlenu. Długie dni bez świeżego powietrza sprawiają, że czujemy się zmęczeni i jesteśmy mniej wydajni. Dlatego warto zainwestować w meble ogrodowe takie jak ławki czy stoliki, które pozwolą na spędzenie przerwy w pracy na świeżym powietrzu. Możliwości uzupełnienia witaminy D i oddychania świeżym powietrzem wpłynie na poprawę naszego samopoczucia i wydajności. Ponadto w gorącym sezonie letnim warto wykorzystać również parasole ogrodowe, które ochronią przed nadmiarem słońca. Zewnętrzne palarnie pozwolą zmniejszyć ilość dymu tytoniowego.


Z odpowiednimi meblami zewnętrznymi, można organizować spotkania i kreatywne burze mózgów na świeżym powietrzu. Jednakże ławki ogrodowe doskonale sprawdzą się również w innych środowiskach takich jak szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie, parki i przestrzenie publiczne. 

Więcej

Meble zewnętrzne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Krzesła ogrodowe

  Krzesła zewnętrzne ogrodowe

   

  Jeśli zależy Ci na tym, aby spotykać się z klientami czy pracownikami również na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie, kiedy panuje ładna pogoda, to zdecydowanie nasze krzesła będą tutaj idealnym wyborem. W naszej ofercie znajdują się krzesła i fotele wykonane z różnego rodzaju materiałów takich jak syntetyczny rattan czy aluminium. Charakteryzują się one bardzo lekką konstrukcją, dzięki czemu łatwo je przenosić oraz nie jest dla nich żadnym problemem słońce czy deszcz. Zobacz jak wiele ciekawych modeli możesz sobie wybrać.

   

  Prowadzenie kawiarni nie należy do najłatwiejszych zajęć. Przede wszystkim musisz zadbać o wygodne krzesła, ponieważ każdy gość, który do Ciebie przyjdzie będzie chciał w spokoju przemyśleć ważne sprawy przy kawie lub spotkać się w miłej atmosferze ze znajomymi. Postaraj się więc o to, żeby jak najbardziej wygodnie i komfortowo spędził czas w prowadzonej przez Ciebie kawiarni.

 • Ławki ogrodowe i parkowe odporne na warunki pogodowe

  Ławy ogrodowe

  Nasze ławki oraz meble ogrodowe na pewno uświetnią każdy ogród oraz taras i będą bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na spotkaniach z gośćmi czy rodziną. Staraliśmy się, aby zestawy były jak najlepiej skomponowane i zadowalały gusta nawet najbardziej wymagających. Sam oceń czy nam się to udało poprzez zapoznanie się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie. Nasze drewniane ławki parkowe zapewniają stylowe i wytrzymałe rozwiązanie do siedzenia na zewnątrz. Idealne dla firm, szkół.

 • Parasole i kotary ogrodowe

  Nasze parasole ogrodowe oraz kotary, które pragniemy Ci teraz zaprezentować będą idealnie nadawały się do używania przez lokale gastronomiczne czy bary. Dzięki temu klienci będą mogli dobrze zjeść czy napić się zimnego piwa na zewnątrz budynku, ale w bardzo komfortowych warunkach. Zaufaj nam i już teraz dobierz najlepsze rozwiązania z naszej oferty dla swoich potrzeb.

 • Stoły zewnętrzne

  Czasami zachodzi potrzeba zorganizowania jakiegoś spotkania na zewnątrz, wobec tego wtedy przydają się stoły zewnętrzne, które są odporne na warunki atmosferyczne. Chcemy przedstawić Ci ofertę naszych stołów, które możesz zastosować nie tylko na firmowym tarasie, ale również u siebie w domu. Są łatwe do transportowania i dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Idealnie sprawdzą się w ogrodach i lokalach gastronomicznych w sezonie letnim.

   

  Proponowane w naszej ofercie stoły ogrodowe z pewnością znakomicie będą się prezentowały na tarasie prze Twoim budynkiem firmowym. Będzie to nie tylko bardzo dobre rozwiązanie, które pomoże Twoim pracownikom zrelaksować się w pogodny, ale również stworzysz w ten sposób miejsce, gdzie spotkasz się ze swoimi klientami. 

 • Zestawy mebli zewnętrznych i ogrodowych

  Przygotowaliśmy dla Ciebie komplety bardzo nowoczesnych mebli ogrodowych, które na pewno pomogą Ci uświetnić nie tylko ogród, ale również nadają się do stosowania w przypadkach restauracji czy różnych imprez w plenerze. Dzięki lekkiej konstrukcji nie ma problemów z ich przewożeniem oraz rozkładaniem w wybranym miejscu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zestawów ogrodowych.