Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy pozwala poprawić wydajność jak również oszczędzić energię. Moc oświetlenia jest indywidualną sprawą, wraz z wiekiem zmieniają się wymagania jeżeli chodzi o ilość światła. Częste bóle szyi mogą wynikać z niewystarczającego oświetlenia, które przyczynia się do przyjmowania niewłaściwej postawy podczas pracy. A...

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy pozwala poprawić wydajność jak również oszczędzić energię. Moc oświetlenia jest indywidualną sprawą, wraz z wiekiem zmieniają się wymagania jeżeli chodzi o ilość światła. Częste bóle szyi mogą wynikać z niewystarczającego oświetlenia, które przyczynia się do przyjmowania niewłaściwej postawy podczas pracy. Aby zapobiec takim sytuacjom należy zwrócić szczególną uwagę na właściwe oświetlenie jak również inne elementy które wpływają na zachowanie właściwej ergonomii.


Wypróbuj nowy rodzaj oświetlenia. Oświetlenie LED jest bardzo energooszczędnym rozwiązaniem, które charakteryzuje się również długą żywotnością. Sprawdź nowe style i rozwiązania oświetleniowe.


Dobrze oświetlone stanowisko to podstawa wydajnej pracy. Już dziś wyposaż swój zakład w funkcjonalne i energooszczędne lampki biurkowe. W naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych modeli, które poprawią komfort pracy w Twojej firmie.

Więcej

Oświetlenie Jest 11 produktów.

Podkategorie

  • Lampy biurkowe

    Oferujemy szeroką gamę tradycyjnych i nowoczesnych lampek na biurko. Nasze produkty posiadają znakomite walory użytkowe. Na przykład lampki wykonane w technologii LED (4,6 W oraz 8 W – do wyboru) wyposażyliśmy w porty USB pozwalające ładować urządzenia, takie jak np. telefony. Ciekawą propozycją jest także lampka ze szkłem powiększającym, idealnie nadająca się do prac precyzyjnych w środowiskach przemysłowych.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lampkami – bliższe informacje znajdują się na stronach produktowych poszczególnych modeli.

  • Lampy sufitowe

    Lampy sufitowe posiadają wiele funkcjonalności, są m.in. wykonane w technologii LED, a więc energooszczędne. Wyróżniają się też stylem i nowoczesnym designem. Nasze lampy sufitowe LED charakteryzuje minimalistyczny, smukły design, który sprawia, że łatwo wkomponują się w każde otoczenie. Doskonale będą się prezentować nad biurkami oraz stołem konferencyjnym. Można również pokusić się o umieszczenie takiej lampy w przestrzeni recepcyjnej w firmie albo w miejscu publicznym. Lampy sufitowe LED wyposażyliśmy również w ściemniacze, pozwalające dostosować natężenie światła do pory dnia i aktualnego zajęcia. Wybór lamp w technologii LED to nie tylko oszczędność energii, ale także wyraz dbałości o środowisko.

  • Lampy podłogowe.

    Firmom poszukującym stylowego oświetlenia proponujemy modele podłogowe lamp, które sprawdzą się doskonale w środowisku recepcyjnym, poczekalniach i kącikach do czytania. Nasze lampy pomogą rozświetlić firmę, dodając jej harmonii i sprawiając, że przestrzenie będą emanować spokojem. Na przykład, nasza biała lampa podłogowa z metalowym kloszem w kształcie kopuły to sposób na stworzenie pomieszczenia o nowoczesnym wyglądzie. Stanowi ona wyróżniający się element dekoracyjny i świadczy o doskonałym guście właściciela.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów