Prezentacje

W każdej firmie lub organizacji sale konferencyjne są centralnymi pomieszczeniami produktywności i kreatywności, nawet jeśli większość operacji i procesów odbywa się w innych miejscach. Dlatego bardzo ważne jest stworzenie sal konferencyjnych, w których pracownicy czy goście będą mogli się aktywnie zaangażować. Istnieje bezpośrednia korelacja po...

W każdej firmie lub organizacji sale konferencyjne są centralnymi pomieszczeniami produktywności i kreatywności, nawet jeśli większość operacji i procesów odbywa się w innych miejscach. Dlatego bardzo ważne jest stworzenie sal konferencyjnych, w których pracownicy czy goście będą mogli się aktywnie zaangażować. Istnieje bezpośrednia korelacja pomiędzy odpowiednim projektem i wyposażeniem biura a produktywnością pracowników. Korzyści płynące z dobrze wyposażonego i twórczego środowiska biurowego i konferencyjnego odniosą zarówno pracownicy jak i pracodawcy.

 

Jednym z często pomijanych aspektów przestrzeni pomijanym przez firmy są ściany. Meble, wykładziny i wyposażenie są traktowane priorytetowo przez pracodawców zarówno pod względem estetyki jak i funkcjonalności. Firmy mogą planować obszary robocze i sale konferencyjne na wiele różnych sposób, natomiast ściany mogą zostać wykorzystane jako doskonałe miejsce prezentacji informacji.

 

Wiele firm wykorzystuje ściany jako miejsce na grafiki i inne rodzaje sztuki. Dobra sztuka zawsze wzbudza pozytywne emocje i kreatywność u ludzi, w związku z tym ten sposób wykorzystania przestrzeni na ścianie doskonale wpływa na atmosferę i poziom energii pracowników. Firmy mogą mieć grafikę dedykowaną do ich profilu, która odzwierciedla kulturę firmy, jej wizję, misję i wartości.

 

Tablice suchościeralne czy tablice informacyjne również mogą zostać wykorzystane do odpowiedniego zagospodarowania ścian. Każda sala konferencyjna musi mieć tablicę, które pozwolą na prowadzenie notatek. Tablice suchościeralne jak również ekrany projekcyjne są dostępne w ECOabc, znajdziesz tu również akcesoria do tablic.

Więcej

Prezentacje W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria do prezentacji

  Prezentowanie to obecnie jedno z najważniejszych zadań w wielu firmach, co generuje potrzebę zapewnienia odpowiednich narzędzi wizualizacji. Oprócz inwestycji w dobrej jakości meble konferencyjne, właściciele firm powinni też pomyśleć o tablicach do pisania oraz akcesoriach. Prowadzenie prezentacji może pomóc w sprawnym tworzeniu strategii oraz jasnym przedstawianiu tematu uczestnikom spotkań i szkoleń. Aby pomóc przedsiębiorcom w codziennej pracy, Ecoabc oferuje wysokiej jakości narzędzia do prezentacji wraz z praktycznymi akcesoriami. Więcej informacji w poniższym opisie oraz na poszczególnych stronach produktowych.

 • Ekrany projekcyjne i stojaki.

  Najlepszym sposobem na prezentację danych, analiz, zestawień lub po prostu przekazanie jakiejkolwiek informacji podczas konferencji czy spotkań biznesowych, są oczywiście prezentacje multimedialne. Do ich wyświetlenia niezbędne są jednak odpowiednie rzutniki oraz dostosowane do nich ekrany projekcyjne, które umożliwiają proste i skuteczne prezentowanie informacji zapisanych w komputerze czy na nośnikach zewnętrznych. Ekrany od Ecoabc to najwyższa jakość narzędzi prezentacyjnych, które znajdą swoich zwolenników w każdej firmie i staną się niezbędnym elementem każdego firmowego, biznesowego lub pracowniczego spotkania.

   

 • Flipcharty

  Prezentowanie informacji, instrukcji oraz inne formy wizualizacji są niezwykle ważne w codziennym funkcjonowaniu każdej firmy. Jednym z najbardziej przydatnych sprzętów do wizualizacji w biurach i pomieszczeniach konferencyjnych są flipcharty. W Ecoabc oferujemy szeroki wybór przyjaznych w użytkowaniu flipchartów, zaprojektowanych, aby ułatwić Ci codzienną pracę. Poniżej opisujemy popularne modele, dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury! Wybierz flipchart najlepiej dostosowany do potrzeb Twojego biznesu.

 • Tablice suchoscieralne

  Spotkania i burze mózgów nie są efektywne, gdy brakuje odpowiednich narzędzi do wizualizacji. Dlatego warto przemyśleć zakup tablic suchościeralnych, które pozwolą notować ważne pomysły, tworzyć szkice, grafy oraz listy zadań do wykonania. W Ecoabc oferujemy meble konferencyjne takie jak tablice suchościeralne, flip-charty oraz inne modele do wszechstronnych zastosowań w środowisku konferencyjnym i edukacyjnym. Poniżej prezentujemy opis popularnych typów tablic, dostępnych w naszej ofercie.

 • Tablice informacyjne

  Ze względu na rosnące znaczenie komunikacji internetowej i poczty elektronicznej wiele firm nie docenia wartości tablic ogłoszeniowych, które mogą być równie skutecznym narządzeniem komunikacji. Ecoabc oferuje szeroką gamę tablic dostępnych w różnych rozmiarach i wzorach. Nasze funkcjonalne tablice pomogą zapewnić skuteczną komunikację jak również stanowią nowoczesny akcent dla środowiska pracy.

  Jeśli zależy Ci na jak najlepszym planowaniu w swojej firmie, to warto wyposażyć się praktyczne tablice informacyjne, które umożliwią Ci jeszcze lepsza komunikację z pracownikami. Posiadamy w ofercie różne wielkości tablice, dzięki czemu możesz wybrać taką, która najbardziej będzie Ci pasowała. Nie czekaj, tylko już teraz przekonaj się o wielkich możliwościach naszych tablic.

 • Tablice szklane

  Nasze tablice szklane są niezwykle atrakcyjne, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Oferujemy szeroką gamę szklanych tablic w rożnych kolorach, do wszechstronnych zastosowań. Wśród dostępnych kolorów warto wymienić te bardziej oryginalne, takie jak np. fioletowy, niebieski, pomarańczowy czy różowy. Sprawdzą się one doskonale w kreatywnych przestrzeniach. Z drugiej strony, jeśli chcesz wybrać tablicę, ale posiadasz meble konferencyjne w stonowanych barwach, polecamy modele białe, szare, brązowe i czarne. Do różnych potrzeb oferujemy różne typy tablic. Jeśli tablica ma posłużyć jako wyposażenie sali konferencyjnej, dobrym rozwiązaniem będzie model do montażu ściennego. Jeśli natomiast tablica będzie transportowana z miejsca na miejsce, proponujemy model na kółkach. Zapoznaj się z poszczególnymi modelami i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie.