Plandeki

Chronią przed deszczem, pyłem, zanieczyszczeniami i ciekawskimi spojrzeniami. Są wręcz niezastąpione na różnych placach budowy, podczas remontów domów i mieszkań, w fabrykach i zakładach przemysłowych. Plandeki, bo o nie oczywiście chodzi, okazują się narzędziem niezbędnym z wielu firmach i przedsiębiorstwach, chociaż na pierwszy rzut oka mogą w...

Chronią przed deszczem, pyłem, zanieczyszczeniami i ciekawskimi spojrzeniami. Są wręcz niezastąpione na różnych placach budowy, podczas remontów domów i mieszkań, w fabrykach i zakładach przemysłowych. Plandeki, bo o nie oczywiście chodzi, okazują się narzędziem niezbędnym z wielu firmach i przedsiębiorstwach, chociaż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się po prostu zwykłym kawałkiem materiału. W ofercie Ecoabc posiadamy plandeki dostosowane do różnych zastosowań biznesowych i przemysłowych.

Podstawowym wyposażeniem każdej firmy budowlanej oraz remontowej pracującej w warunkach zewnętrznych powinna być plandeka, która chroni sprzęt, narzędzia oraz surowce wykorzystywane na budowie. Dostępne w naszej ofercie plandeki są ekstra wytrzymałe, z powodzeniem utrzymują duże ciężary, w tym również zbierającej się wody albo piasku. Mimo użytkowania w warunkach wilgoci jest pleśnioodporna, łatwa w utrzymaniu pod względem czystości, posiada też wzmacniane narożniki ze specjalnymi uchwytami do mocowania. Nasze produkty sprawdzają się w warunkach podwyższonej temperatury oraz mrozów, a dzięki swojej trzywarstwowej strukturze plandeka budowlana nie ulega łatwemu rozdarciu czy uszkodzeniu nawet podczas użytkowania na ostrych i wystających elementach. Ich ogromną zaletą jest waga: mimo mocnej trójwarstwowej i wzmacnianej budowy i ogromnych wymiarów po rozłożeniu, same plandeki ważą około 580 gramów, dlatego nie stanowią żadnego problemu ani podczas przenoszenia z miejsca na miejsce, ani podczas nakrywania chronionego ładunku.

 Wszystkie nasze plandeki są wykonane z elastycznego tworzywa PCV, posiadają wzmacniane krawędzie i przystosowane są do prania, dzięki czemu bardzo łatwo można z nich usunąć niechciane zabrudzenia. Plandeka PCV oferowana przez naszą firmę posiada również wzmacniane szwy i zachowuje stu procentową wodoszczelność nawet w najbardziej ekstremalnych wodnych warunkach. Nadaje się zarówno do ochrony przed deszczem, opadamy śniegu i gradu oraz jako ochrona przeciwpyłowa, niezbędna w przypadku większości prac budowlanych, gospodarczych czy remontowych. Szerokie zastosowanie plandek pozwala też na ich użytkowanie w warunkach biurowych, na przykład do ochrony firmowych mebli podczas prac remontowych.

 Oferowane przez Ecoabc plandeki przemysłowe i gospodarcze sprawdzają się także jako skuteczna ochrona dla samochodów i maszyn budowlanych oraz rolniczych. Z powodzeniem mogą służyć jako plandeka na samochód, chroniąca go przed wilgocią, pyłami, zanieczyszczeniami drogowymi albo zwyczajnymi liśćmi. Ze względu na swoje rozmiary – plandeki osiągają wymiary od 3x5 metrów do nawet 8x10 metrów – mogą być używane również do nakrywania wielkich maszyn rolniczych, ciągników, naczep, narzędzi ogrodniczych i sadowniczych, kosiarek, maszyn budowlanych, koparek, ładowarek, dźwigów itp.

Więcej

Plandeki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów