Popielnice

W trakcie dnia niektórzy pracownicy potrzebują przerwy na papierosa. Dzięki niej mogą na chwilę oderwać się od obowiązków i porozmawiać ze współpracownikami. Dlatego przygotowując ofertę Ecoabc, pomyśleliśmy o gamie produktów, które pozwolą stworzyć praktyczny kącik dla palaczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą popielnic i pojemników na nie...

W trakcie dnia niektórzy pracownicy potrzebują przerwy na papierosa. Dzięki niej mogą na chwilę oderwać się od obowiązków i porozmawiać ze współpracownikami. Dlatego przygotowując ofertę Ecoabc, pomyśleliśmy o gamie produktów, które pozwolą stworzyć praktyczny kącik dla palaczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą popielnic i pojemników na niedopałki. Przeczytaj specyfikację produktów i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w otoczeniu Twojej firmy.

Popielnice stołowe
W naszej ofercie znajdziesz popielnice wykonane z ognioodpornych materiałów, wyposażone w doskonale przylegające pokrywy. Taka konstrukcja pokrywy sprawia, że dym i zapachy pozostają w środku, dzięki czemu strefy palacza, szczególnie te wewnątrz budynków, są mniej przesiąknięte zapachem papierosów. Popielnice posiadają klasyczny design i są bardzo stylowe, dzięki czemu doskonale nadają się do użytkowania w zewnętrznym otoczeniu firmy. Znajdą zastosowanie na firmowym patio, w palarniach zewnętrznych, a nawet w pomieszczeniach dla palaczy usytuowanych wewnątrz budynków, takich jak akademiki itp. Popielnice są łatwe w czyszczeniu – wystarczy zdjąć pokrywę i wysypać zawartość. Samą popielnicę można z powodzeniem umyć w zmywarce! Zapoznaj się z informacjami o poszczególnych produktach i wybierz rozwiązanie idealne.


Popielnice wolnostojące
Wśród dostępnych w ofercie popielnic, znajdują się praktyczne modele wolnostojące. Można przy ich pomocy zaaranżować praktyczne środowisko zewnętrzne. Popielnice tego typu wyposażono w worki na niedopałki. Dzięki temu ryzyko zaprószenia ognia zostaje wyeliminowane i można zostawić popielnice bez nadzoru bez obaw, że wybuchnie pożar. Popielnice są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia oraz rdzewienie. Wewnętrzny pojemnik galwanizowany można łatwo wyjąć i wyczyścić. W ofercie Ecoabc znajduje się wiele typów popielnic wolnostojących, w tym modele zamykane oraz takie, których design nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa, dzięki czemu nadają otoczeniu stylowy wygląd. Więcej informacji znajdziesz na kartach poszczególnych produktów.


Popielnice ścienne
Oprócz popielnic wolnostojących w ofercie Ecoabc znajdziesz również szeroką gamę modeli do montażu ściennego. Mamy do zaoferowania popielnice pokryte trwałym lakierem proszkowym zapewniającym odporność na warunki atmosferyczne i modele z wewnętrznymi pojemnikami z ocynkowanej stali – wszystkie dostarczamy z kompletem elementów montażowych. Niektóre posiadają praktyczne zamki, co sprawia, że nadają się do miejsc wymagających wyposażenia o wyższym stopniu bezpieczeństwa. Aby dodatkowo zabezpieczyć popielnice, można je przymocować do podłoża i zakupić worki na niedopałki, które niwelują ryzyko pożaru.

Więcej

Popielnice Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów