Produkty zimowe

Utrzymanie przejezdności na drodze do firmy albo jej zewnętrznym parkingu to jeden z podstawowych obowiązków, jaki ciąży na zarządcy firmowego budynku, którym nierzadko jest sam przedsiębiorca. Ma to znaczenie szczególnie zimą, gdy nieodśnieżone dojazdy, bramy wjazdowe albo nawet chodniki mogą być niekiedy dość oczywistym powodem, dla których d...

Utrzymanie przejezdności na drodze do firmy albo jej zewnętrznym parkingu to jeden z podstawowych obowiązków, jaki ciąży na zarządcy firmowego budynku, którym nierzadko jest sam przedsiębiorca. Ma to znaczenie szczególnie zimą, gdy nieodśnieżone dojazdy, bramy wjazdowe albo nawet chodniki mogą być niekiedy dość oczywistym powodem, dla których do firmy zwyczajnie nie dotrze żaden klient. Dbając o odśnieżanie firmowego placu najlepiej sięgnąć po sprawdzone narzędzia oferowane w sklepie Ecoabc.

 Pojemniki na sól i piasek

 Jeśli firma dysponuje dużym terenem, którym może być zarówno parking dla klientów, pracowników czy plac wyładowczy i załadowczy, problem odśnieżania staje się bardzo naglący, a jego rozwiązanie wymaga sporego wkładu sił, czasu i pieniędzy. Odśnieżanie można sobie ułatwić lokując w strategicznych miejscach pojemniki na piasek i sól, oznaczone kolorami lub napisami. Dzięki temu można posypywać chodniki albo jezdnię bez konieczności noszenia piasku i soli ze sobą, co najczęściej oznaczałoby dźwiganie kilkudziesięciokilogramowych worków. Pojemniki są duże, widoczne, doskonale oznaczone i łatwe w przenoszeniu; puste ważą nie więcej niż 30 kilogramów i mają pojemność około 550 litrów. Pojemniki na sól wykorzystywane poza firmą najlepiej ustawiać w miejscach, gdzie ma się do nich łatwy dostęp: przy skrzyżowaniach, najczęściej uczęszczanych chodnikach, ścieżkach spacerowych lub rowerowych.

 

Łopaty do ośnieżania

 Oczywiście absolutną podstawą przy odśnieżaniu są szufle i łopaty śniegowe, które umożliwiają odśnieżanie nawet najbardziej niedostępnych i wąskich miejsc, do których nie dotrze pług albo automatyczne odśnieżarka. Szufle śniegowe od AJ Produkty nadają się zarówno do usuwania śniegu z chodników, ulic czy parkingów, ale również do zrzucania go z dachów domów i garaży. Wykonane z mocnego plastiku lub ocynkowanej stali nie uginają się pod naciskiem śniegu i można je stosować nawet do lekko zamarzniętego białego puchu. Elastyczne i wygodne uchwyty pomagają w stabilnym operowaniu łopatą i zapobiegają wyślizgnięciu się z dłoni.

 

Więcej

Produkty zimowe Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów