Stojaki i wiaty dla rowerow

Z każdym rokiem coraz więcej osób sięga po rower, by móc poruszać się po mieście łatwiej niż samochodem. Rower jako środek transportu nie przyczynia się do powstawania spalin i pozwala na uniknięcia stania w korkach. Jako zarządca, właściciel lub nadzorca przestrzeni publicznej albo usługowej, powinieneś więc zadbać o to, by pod siedzibą twojej ...

Z każdym rokiem coraz więcej osób sięga po rower, by móc poruszać się po mieście łatwiej niż samochodem. Rower jako środek transportu nie przyczynia się do powstawania spalin i pozwala na uniknięcia stania w korkach. Jako zarządca, właściciel lub nadzorca przestrzeni publicznej albo usługowej, powinieneś więc zadbać o to, by pod siedzibą twojej firmy były zamontowane specjalne stojaki lub wiaty na rowery, by odwiedzający Cię klienci mogli bezpiecznie pozostawić swój sprzęt. Wybraliśmy dla Ciebie różnorakie rozwiązania, w zależności od Twoich potrzeb: posiadanego budżetu, przestrzeni jaką dysponujesz oraz indywidualnych preferencji.

Nasza oferta

 Posiadamy stojaki montowane do nawierzchni lub montowane do ściany, wiaty podstawowe lub zamykane, a także samodzielną, zadaszoną palarnię - która ochroni Twoich pracowników podczas wyjścia na papierosa przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie przygotowaliśmy stojaki na jeden, trzy lub pięć rowerów - w różnych wielkościach oraz kształtach. Posiadamy także zadaszone wiaty, z trwałymi ścianami z akrylu lub blachy ocynkowanej. Jeśli chciałbyś zabezpieczyć przed kradzieżą pojedynczy rower albo na przykład drabinę lub zamiatarkę, polecamy kotwę blokującą montowaną do ściany, sufity lub podłogi. Wszystkie prezentowane w naszym sklepie produkty zostały stworzone z najwyższą starannością, ze świetnej jakości materiałów, by były odporne nie tylko na trudne warunki atmosferyczne, ale także potencjalne akty wandalizmu. W połączeniu z poprawnie zamontowanymi specjalnymi linkami mocującymi, doskonale zabezpieczają pojazdy także przed kradzieżą.

Więcej

Stojaki i wiaty dla rowerow Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów