Stołówka i jadalnia

Pomieszczenia takie jak jadalnie zapewniają przestrzeń dla pracowników, w której spokojnie mogą spożyć posiłki i porozmawiać ze sobą. Ważne, aby zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości wyposażenie stołówek, tak aby mogli komfortowo spędzić przerwy co wpłynie na lepszą wydajność podczas pracy. W ECOABC oferujemy wiele różnych rodzajów mebli d...

Pomieszczenia takie jak jadalnie zapewniają przestrzeń dla pracowników, w której spokojnie mogą spożyć posiłki i porozmawiać ze sobą. Ważne, aby zapewnić swoim pracownikom wysokiej jakości wyposażenie stołówek, tak aby mogli komfortowo spędzić przerwy co wpłynie na lepszą wydajność podczas pracy. W ECOABC oferujemy wiele różnych rodzajów mebli do stołówek w tym stoły, krzesła, stoliki, wózki i inne. 

 

Więcej

Stołówka i jadalnia Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Krzesła barowe

  Jeśli w Twojej branży zapewnienie miejsca do siedzenia jest jednym z głównych zadań, jako przedsiębiorca powinieneś zainwestować w odpowiednie krzesła. W odpowiedzi na potrzeby firm z sektora gastronomicznego, w ECOABC oferujemy innowacyjne, stylowe i nowoczesne krzesła barowe, krzesła do stołówek i sal jadalnych oraz wygodne sofy. Nasze produkty doskonale nadają się do stołówek, kawiarni, restauracji, hoteli i innych miejsc, gdzie klienci relaksują się w pozycji siedzącej. Dodatkowo, wysokiej jakości krzesła i stołki stanowią również elegancki i atrakcyjny wizualnie element wyposażenia, co sprawia, że goście czują się we wnętrzu jeszcze lepiej, a firma wydaje się bardziej profesjonalna. Ładne wnętrza przyciągają klientów, poprawiają motywację pracowników i zapewniają lepszą atmosferę pracy i relaksu. Zapoznaj się z naszą ofertą stołków i krzeseł i wybierz modele odpowiednie do swoich pomieszczeń.

 • Krzesła do stołówki

  Każdy pracownik potrzebuje przerwy, by wykonywać obowiązki efektywnie i nie stracić zapału do pracy. Przerwa będzie przyjemna i spełni swoją funkcję, jeśli pracodawca zapewni nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń, która pozwoli zespołowi naładować akumulatory. Jednym ze sposobów jest inwestycja w komfortowe meble do pomieszczeń takich jak stołówka i jadalnia. Z tych powodów, w ECOABC oferujemy szeroką gamę mebli do jadalni. 
   

 • Ścianki działowe

  Praca w spokoju i ciszy to podstawowa potrzeba każdego pracownika biurowego. Jest to również czynnik sprzyjający produktywności. Ekrany akustyczne oraz biurowe ścianki działowe to doskonały sposób na dobrą akustykę oraz wyciszenie pomieszczeń. Zapewniają one również odpowiedni poziom prywatności podczas pracy na przestrzeniach wspólnych. A jak wiadomo taki układ biura jest dominujący we współczesnych firmach. W ECOABC proponujemy szeroki wachlarz ścianek działowych, z których większość ma właściwości dźwiękochłonne. Oprócz walorów użytkowych nasze produkty stanowią również elegancki element wyposażenia. 

 • Stoły barowe

  Prowadzisz firmę z branży gastronomicznej? Jesteś właścicielem piekarni, restauracji, baru lub firmy cateringowej? Twoja gastronomia latem rozstawia ogródek piwny, gdzie goście spędzają czas na powietrzu? Jeśli oferujesz klientom posiłki i napoje lub po prostu kawę i ciastko, z pewnością chciałbyś posiadać meble zewnętrzne. Dobrej jakości stoły i krzesła ogrodowe oraz meble zewnętrzne w postaci stołów barowych, wysokich krzeseł i parasoli na solidnych podstawach to rozwiązanie dla Ciebie. W ECOABC oferujemy wiele różnorodnych produktów dla branży gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z gamą stołów barowych. Stołów tych można używać w pokojach przerw, salach konferencyjnych, recepcjach i wielu innych miejscach. Można je także wykorzystać w tradycyjnym środowisku biurowym, np. do szybkich spotkań na stojąco, szczególnie w firmach, które nie dysponują pomieszczeniami konferencyjnymi. Spotkania takie trwają krócej, a poziom ergonomii jest wyższy w porównaniu z klasycznymi posiedzeniami. Wybierz model stołu, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. 

   

   

 • Stoły do stołówki

  ECOABC oferuje szeroki wybór mebli biurowych dla różnych obszarów przestrzeni roboczej. Od stołów warsztatowych po stoły do stołówki i miejsc wypoczynku. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów o ciekawym wzornictwie. Naszym celem jest dostarczenie klientom funkcjonalnych produktów, spełniających wymagania w odpowiedniej cenie.

  Przerwa obiadowa jest ważną częścią dnia pracownika. To, co jemy ma wpływ na nasze zdrowie, zdolność koncentracji i wydajność. Firmy coraz bardziej zdają sobie sprawę z wagi zapewnienia pracownikom zdrowej żywności oraz komfortowej przestrzeni do jedzenia. W ofercie ECOABC znajduje się szeroki wybór stołów i krzeseł do jadalni i stołówek.

  Czy kiedykolwiek myślałeś o stołówce wyposażonej w stoły barowe jako alternatywę dla klasycznych stołów? Dlaczego nie zjeść obiadu na stojąco, skoro siedzisz cały dzień? A może jesteś cały dzień w ruchu i zależy Ci aby zrelaksować się podczas posiłku na wygodnym krześle przy tradycyjnym stole do stołówki?

 • Stoły składane

  Stół to niezwykle ważny sprzęt nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie przerw. Bez względu na to, czy szukasz miejsca, gdzie można zjeść lunch, czy chwilę porozmawiać lub wypić kawę z kolegami, będziesz potrzebował blatu. Zakup stołu to niezbędna inwestycja również dla firm, które nie dysponują specjalnymi pomieszczeniami, takimi jak stołówka i jadalnia. W ECOABC oferujemy wiele praktycznych modeli stołów, takich jak tradycyjne stoły do stołówki, stoły na filarach, stoły konferencyjne itp. Wśród nich najbardziej praktyczne są modele składane.

 • Zestawy do stołówki

  Nasze zestawy do stołówki zawierają krzesła do jadalni oraz dostosowane rozmiarem stoły o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Wszystkie meble są trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu. Nasze zestawy pomogą stworzyć przyjazne i wygodne miejsce, gdzie można zjeść i porozmawiać ze współpracownikami. Do wyboru stoły okrągłe i prostokątne. Jako uzupełnienie oferujemy pieczołowicie dobrane krzesła. Wszystko razem tworzy atrakcyjne zestawy w rozsądnych cenach. Możesz wybrać krzesła z możliwością sztaplowania, które oszczędzają miejsce podczas przechowywania. Nasze krzesła mają ergonomicznie wyprofilowane oparcia, zapewniające wysoki komfort użytkowania. Oferujemy wiele żywych kolorów do wyboru, m.in. czerwony, zielony, fioletowy, czarny i biały. Nasze krzesła dostępne są także w wykończeniu bukowym i brzozowym. Niektóre z proponowanych modeli posiadają miękko wyściełane siedziska oraz trwałą tapicerkę, zapewniającą elegancki wygląd. Stoły występują w wielu rozmiarach i kolorach. W ofercie mamy wiele typów ram oraz blatów. Dobierz kształt blatu do funkcji stołu, np. jeśli chcesz promować interakcję przy stole, wybierz okrągły blat. Zapoznaj się z naszą ofertą zestawów do jadalni i wybierz optymalne rozwiązanie.

 • Wózki na stoły i krzesła

  Każdy, kto kiedykolwiek organizował większe przyjęcie, imprezę firmową lub domową uroczystość, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne i wyczerpujące jest przygotowanie takich wydarzeń. Trudniejsze okazuje się jednak sprzątanie po nich, gdy w krótkim czasie trzeba złożyć i przenieść dziesiątki ciężkich stołów lub setki nieporęcznych krzeseł. Dlatego ECOABC postanowiło skutecznie rozwiązać ten problem, oferując Państwu nowoczesne i funkcjonalne wózki do składowania oraz przewozu tego typu mebli.

 • Krzesła składane

  Składane krzesła są idealne na imprezy, przyjęcia, do stołówek i na zewnątrz, zwłaszcza jeśli masz mało miejsca. Przy większej liczbie gości lub pracowników zakup wózków do przewożenia krzeseł lub stołów składanych ułatwi szybki i wygodny transport. Przy zakupie krzeseł składanych należy zwrócić szczególną uwagę na mechanizm składania, ponieważ przy częstym wykorzystaniu jest to szczególnie ważny aspekt. Równie istotnym elementem jest komfort siedzenia - należy zwrócić uwagę aby oparcie i siedzisko były odpowiednio duże, także materiał jest istotnym aspektem zwłaszcza pod kątem środowiska w jakim będzie wykorzystywane krzesło, jak również utrzymania czystości. Jeżeli krzesła mają być wykorzystywane lub przechowywane w wilgotnym środowisku lepiej wybrać te wykonane z plastiku lub stali nierdzewnej niż z drewna.

  Proponujemy Państwu szeroki wybór różnego rodzaju i koloru krzeseł składanych wykonanych zarówno ze stali jak i z drewna. Znajdują idealnie zastosowanie w kawiarniach, salach konferencyjnych lub pokojach spotkań gdzie wymagane jest jedynie tymczasowe wykorzystanie krzeseł.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji