Szatnia i przebieralnia

Szatnie i przebieralnie kojarzone są jako pomieszczenia typowo służbowe, przeznaczone dla pracowników danego zakładu, fabryki albo firmy, gdzie wymagany jest specjalny strój roboczy. Jednak nie można zapominać, że szatnie to również standardowe pomieszczenia lub wydzielone powierzchnie w miejscach takich jak muzea, teatry, galerie, szkoły, szpit...

Szatnie i przebieralnie kojarzone są jako pomieszczenia typowo służbowe, przeznaczone dla pracowników danego zakładu, fabryki albo firmy, gdzie wymagany jest specjalny strój roboczy. Jednak nie można zapominać, że szatnie to również standardowe pomieszczenia lub wydzielone powierzchnie w miejscach takich jak muzea, teatry, galerie, szkoły, szpitale i różnego rodzaju instytucje publiczne. Dlatego oferta ECOABC została specjalnie zmodyfikowana i wyposażona w meble, sprzęty i urządzenia o uniwersalnym charakterze, które sprawdzą się zarówno w szatniach dla klientów i gości, jak i przebieralniach dla pracowników.

Więcej

Szatnia i przebieralnia Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria do szaf

  W firmach i fabrykach, gdzie pracownicy mają obowiązek przebierania się w stroje robocze lub firmowe, niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiednie miejsce do zmieniania odzieży. W grę wchodzi nie tylko zapewnienie komfortu, prywatności i intymności, podział na szatnie wedle płci, ale również o wygodę i bezpieczeństwo przebierania. Inwestycja w osobne szafki na ubrania oraz zamykane skrytki to tylko jeden z podstawowych kroków, jakie musi wykonać przedsiębiorca.

   

 • Ławki szatniowe

  Podstawowe wyposażenie przebieralni lub szatni niezależnie od ich wykorzystania to oczywiście ławki lub ławy, na których można spokojnie przysiąść i wygodnie zmienić ubranie lub obuwie. W ofercie od ECOABC znajdują się ławki drewniane, wolnostojące lub ścienne, które można dla bezpieczeństwa przymocować do ścian, szafek albo innych ławek. Nasze produkty to idealne rozwiązania nie tylko do zakładów pracy, ale również do szkół i przedszkoli; zróżnicowana wysokość ławek pozwala na korzystanie z nich zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Posiadamy również ławki szatniowe z wbudowaną belką na haczyki do zawieszenia ubrań albo worków, całościową ofertę uzupełniają specjalne półki do przechowywania obuwia.

 • Szafki osobiste

  Ogromna większość biur, szkół, centrów fitness, zakładów przemysłowych i innych firm potrzebuje rozwiązań do przechowywania dokumentów, przyborów biurowych, teczek i segregatorów z dokumentami oraz rzeczy osobistych pracowników i klientów. W odpowiedzi na te potrzeby w ECOABC oferujemy wysokiej jakości szafy biurowe w rozsądnych cenach, które skutecznie zaspokoją potrzeby każdego biznesu. Poniżej prezentujemy nasz asortyment szaf do wszechstronnych zastosowań.

   

 • Szafki schowkowe

  Przechowywanie cennych przedmiotów osobistych, kluczy, ważnych dokumentów, gotówki czy firmowych sprzętów elektronicznych, niebezpiecznych substancji wiąże się z odpowiednimi zabezpieczeniami. W warunkach firmowych: szatniach dla personelu, szatniach dla gości i klientów lub biurach i gabinetach najłatwiej zadbać o takie bezpieczeństwo stosując specjalne szafki schowkowe. Są to z pozoru zwyczajne szafki – pojedyncze lub w kompletach – wyposażone jednak w zamki i zabezpieczenia przed kradzieżami czy nieuprawnionym dostępem.

   

 • Szafy ubraniowe i bhp

  Wszystkie oferowane w ECOABC szafki ubraniowe dla pracowników to meble stworzone z myślą o komforcie oraz wygodzie przebierania, przechowywania i chronienia pozostawionych w nich rzeczy. Nasza oferta to nie tylko duży wybór szafek w konfiguracjach kolorystycznych i rozmiarowych, ale przede wszystkim szafki do szatni o różnych kształtach i wyglądzie, pasujące do zróżnicowanych środowisk i większości firm. Dzięki temu przedsiębiorca będzie je mógł w prosty i bezproblemowy sposób dostosować do wyglądu danego wnętrza, nie zaburzając ogólnego stylu aranżacyjnego, jaki posiadają konkretne pomieszczenia. Szerokie zastosowanie naszych mebli szatniowych jedynie potwierdza fakt, że jako producent szaf metalowych jesteśmy na rynku jednym z czołowych dostawców cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

   

 • Maty do wilgotnych pomieszczeń

  Dobry pracodawca to taki, który dba o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników. W końcu to od zaangażowania i efektywności załogi zależy sukces firmy. W każdym miejscu pracy istnieją zagrożenia, które mogą spowodować urazy. Przedsiębiorcy powinni dokonać oceny ryzyka, a następnie zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze. W jednostkach przemysłowych i zakładach produkcyjnych jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania urazom jest zastosowanie gumowych mat podłogowych. Sprawdzą się one w szczególności tam, gdzie bywa wilgotno, gdzie pracuje się przy użyciu wody lub istnieje ryzyko wycieku. Maty antypoślizgowe to także doskonałe rozwiązanie do miejsc takich jak baseny, centra spa, parki wodne itp. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się zarówno maty przemysłowe, jak i maty do wilgotnych pomieszczeń.

 • Wyposażenie pralni

  Według Elaine Swan - eksperta od etykiety należy zapamiętać że szatnia i przebieralnia to nie dom. Biorąc pod uwagę że są to pomieszczenia publiczne należy pamiętać żeby po skorzystaniu pozostawić je czyste i w odpowiednim stanie. Dlatego zaleca się aby brudną odzież czy ręczniki przechowywać w odpowiednim miejscu, nie zostawiać na podłodze, ponadto torby i ubrania powinny być przechowywane w specjalnie do tego przystosowanych szafkach. Jeżeli w ciągu pracy pracownicy korzystają z odzieży roboczej która wymaga codziennego prania ze względu na zabrudzenia substancjami chemicznymi, materiałami budowlanymi czy krwią z pewnością trzeba wyznaczyć strefy do przechowywania tego typu brudnej odzieży. Worki i wózki na pranie to tylko niektóre z elementów wyposażenia szatni, które znajdziesz w ECOABC.

  Worki na pranie wykonane są z niekurczącej się tkaniny poliestrowej. Posiadają dwie opcje mocowania: przy pomocy sznurka lub zapięcia na kołek. Worki na pranie dostępne są w wielu różnych kolorach. Ponadto worki doskonale pasują do wózka, która ułatwi transport, jednocześnie sprawdzi się w roli stojaka. W naszej ofercie znajdziesz również szafę na brudną odzież, w której można umieścić worek na brudną odzież. 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów