Informacje

Koła


Meble takie jak krzesła, biurka czy szafki mogą, ale nie muszą być wyposażone w kółka, które w dużym stopniu zwiększają ich mobilność i sprawiają, że korzystanie z nich jest wygodniejsze i praktyczniejsze. Niekiedy jednak kółka się niszczą z racji długiej eksploatacji lub ulegają przypadkowemu uszkodzeniu mechanicznemu i powstaje konieczność ich...


Meble takie jak krzesła, biurka czy szafki mogą, ale nie muszą być wyposażone w kółka, które w dużym stopniu zwiększają ich mobilność i sprawiają, że korzystanie z nich jest wygodniejsze i praktyczniejsze. Niekiedy jednak kółka się niszczą z racji długiej eksploatacji lub ulegają przypadkowemu uszkodzeniu mechanicznemu i powstaje konieczność ich szybkiego naprawienia lub wymienienia na nowe. W innym wypadku można przykręcić i zamontować takie kółka transportowe w meblach, które ich nie posiadają, aby uczynić je bardziej mobilnym. Niezależnie od celu,ECOABC oferuje w sprzedaży różne modele i rodzaje jezdnych kółek. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą.

Więcej

Koła W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Koła i zestawy przemysłowe
  • Koła i zestawy aparaturowe

    Aby sprawnie transportować różnego rodzaju towary, najczęściej wykorzystuje się różnego rodzaju wózki. Dzięki nim nie trzeba przenosić poszczególnych ciężarów, a także można przewieźć za jednym razem większą liczbę np. kartonów. W naszej firmie proponujemy elementy, które umożliwiają sprawne i płynne przemieszczanie się wózków czy przenośników. Są to gumowe, poliuretanowe koła i zestawy aparaturowe do mebli, dostępne w wielu różnych wariantach.

  • Koła i zestawy specjalistyczne

    W przypadku transportowania niektórych towarów niezbędne jest stosowanie profesjonalnego sprzętu o szczególnych parametrach technicznych. Tak jest między innymi w przypadku pomieszczeń, w których panują wysokie temperatury, czy przy szczególnie dużych obciążeniach. Koła i zestawy specjalistyczne to szeroka gama produktów dedykowanych poszczególnym branżom.

  • Produkty do innych zastosowań

    Kompleksowość asortymentu zapewniają również artykuły niestandardowe o różnych zastosowaniach. Proponujemy między innymi zestawy z kołami do rusztowań, ekspandery do rur i profili, hamulce nożne / stopy blokujące czy poliamidowe i poliuretanowe rolki paletowe. Każdy z oferowanych przez naszą firmę produktów jest niezbędny przy sprawnym i przede wszystkim bezpiecznym transporcie.