Warsztat i zakład

Umeblowanie warsztatu na pierwszy rzut oka może wydawać się zadaniem znacznie prostszym niż wyposażenie biura, w którym obsługuje się klientów. Do warsztatu klienci zwykle nie zaglądają, a jeśli już to robią, to doskonale wiedzą, czego mogą się w nim spodziewać. Dlatego aranżacja takich miejsc skupia się głównie na tym, aby zapewnić maksymalną w...

Umeblowanie warsztatu na pierwszy rzut oka może wydawać się zadaniem znacznie prostszym niż wyposażenie biura, w którym obsługuje się klientów. Do warsztatu klienci zwykle nie zaglądają, a jeśli już to robią, to doskonale wiedzą, czego mogą się w nim spodziewać. Dlatego aranżacja takich miejsc skupia się głównie na tym, aby zapewnić maksymalną wygodę pracy dla mechaników i pracowników, a nie sprawiać idealnego wrażenia pod kątem estetycznym. Wyposażenie warsztatu powinno służyć przede wszystkim polepszeniu warunków i efektywności wykonywanej w nich pracy.

Więcej

Warsztat i zakład W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria do warsztatu
 • Haczyki narzędziowe

  O przydatności ściennych paneli narzędziowych nie trzeba przekonywać nikogo, kto kiedykolwiek miał z nimi styczność. Wygoda użytkowania, bajecznie łatwy dostęp do narzędzi i akcesoriów, brak konieczności szukania odpowiedniego śrubokręta czy młotka w torbie narzędziowej, ale i szybkość użytkowania sprawiają, że panele są niezbędne w większości warsztatów. Jednak ich pełne zastosowanie możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy wyposażone są w specjalne uchwyty narzędziowe, służące do bezpośredniego podtrzymywania przechowywanych na panelach akcesoriów.

 • Krzesła, stołki, taborety warsztatowe i laboratoryjne

  Specjalistyczne krzesła i taborety warsztatowe wyprofilowane w profesjonalny sposób, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Zaopatrzone w dodatkowe funkcjonalne opcje, m.in. regulację wysokości lub kąta nachylenia, podnóżek, dodatkowe oparcia, itp. Wykonane z materiałów, które są bezproblemowe w czyszczeniu. Doskonale sprawdzą nadają się do przemysłu. Płynne koła zapewniają mobilność bez konieczności wstawania.

  Krzesła i stołki dla tych, którzy spędzają długie godziny w halach produkcyjnych i warsztatach. Szerokie możliwości regulacji dla większej ergonomii podczas pracy. Oferowane przez nas taborety i krzesła obrotowe doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach roboczych ale nie tylko.

 • Maty robocze

  Podczas wykonywania codziennych czynności w warsztatach albo zakładach bardzo przydatne okazują się wszelkiego rodzaju narzędzia i akcesoria, które te czynności ułatwiają. Dopasowywane są one zwykle do konkretnego profilu firmy, jej zadań i celów oraz oczywiście branży w jakiej działa. Istnieje jednak grupa akcesoriów, które sprawdzają się praktycznie w każdym zakładzie produkcyjnym albo warsztacie naprawczym. I to niezależnie od tego, czy jego pracownicy zajmują się mechaniką samochodową, krawiectwem czy lakierowaniem.

 • Nagrzewnice, osuszacze, wentylatory

  Zapewnienie odpowiedniej temperatury w warsztatach, zakładach a nawet zwykłych biurach i gabinetach w firmowych budynkach to nie lada wyzwanie. Latem wymaga potężnych nakładów na klimatyzację, zimą natomiast nie mniejszych wydatków na ogrzanie lub dodatkowe ocieplenie takich pomieszczeń. W przypadku niewielkich budynków, osiedlowych sklepów, kiosków lub nawet małych biur problem jest znikomy i w zupełności wystarczają zwykłe piecyki wykorzystywane też nierzadko w warunkach domowych. Kłopot pojawia się jednak w sytuacji, gdy ogrzania wymagają duże przestrzenie w fabrykach, zakładach produkcyjnych i warsztatach oraz w ogromnych magazynach, halach i hurtowniach. Zwykłe grzejniki okazują się najczęściej niewystarczające i pojawia się konieczność dodatkowego dogrzania takich miejsc.

 • Panele narzędziowe i akcesoria

  Nieporządek w narzędziach, pogubione klucze i śrubokręty, pomieszane zakrętki czy śruby to nieodłączny element pracy w praktycznie każdym warsztacie czy zakładzie naprawczym. Element, który znacznie tę pracę utrudnia i może być przyczyną sporych opóźnień w jej wykonaniu. A gdyby tak się go zupełnie pozbyć, wprowadzić porządek w układaniu narzędzi i zapomnieć o problemie gubionych akcesoriów? Teraz to jak najbardziej możliwe. I co ważne, wcale nie jest to ani drogie, ani trudne, ani tym bardziej skomplikowane rozwiązanie.

 • Stacje robocze

   firmach wykorzystanie komputerów czy jakichkolwiek innych sprzętów elektronicznych jest już na porządku dziennym. Nie ma znaczenia, czy firmą jest niewielki rodzinny sklepik w małym miasteczku, czy ogromna fabryka dostarczająca budowlane świdry dla odbiorców na całym świecie. O ile jednak używanie elektroniki jest czymś powszechnym, o tyle odpowiednie jej chronienie przed zepsuciem, uszkodzeniami czy zwykłymi zanieczyszczeniami wciąż stanowi niemały kłopot. Firma ECOABC oferuje proste, ale skuteczne rozwiązanie tego problemu, proponując Państwu zakup nowoczesnych i funkcjonalnych szaf na komputerowe stacje robocze.

 • Stoły do pakowania

  W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo  stoły do pakowania paczek, które pozwolą na szybkie, łatwe i wygodne zapakowanie nawet bardzo dużej ilości przesyłek. Są one niezbędnym wyposażeniem przede wszystkim w przedsiębiorstwach, w których prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa. W przypadku takiego charakteru sprzedaży, każdego dnia stajecie Państwo przed wyzwaniem zapakowania niezliczonej ilości przesyłek. Wiąże się to ze żmudnym i nie zawsze prostym zadaniem pakowania każdej przesyłki osobno, oklejania jej oraz adresowania. Najtrudniej wykonać to zadanie, gdy nie mamy odpowiedniego miejsca do pracy.

   

 • Stoły warsztatowe

  Stoły warsztatowe są niezbędne w magazynach, warsztatach i innych środowiskach, gdzie na co dzień odbywa się produkcja i obróbka. Tego typu wyposażenie bardzo często służy do pracy z ciężkimi urządzeniami i maszynami, więc inwestycję tę należy dobrze przemyśleć. W ECOABC zadbaliśmy, żeby nasze stoły warsztatowe były trwałe i dostosowane do wymagających zadań. Zapoznaj się z poniższym opisem stołów do pracy i wybierz model, który najlepiej sprosta wymaganiom Twojego środowiska pracy.

 • Wagi

  Znajomość wagi i ciężaru konkretnej rzeczy okazuje się niezbędnym elementem wykonywania wielu różnych zawodów. Od najprostszych, czyli w zakładach produkcyjnych, piekarniach, cukierniach, pakowalniach, masarniach, po te najbardziej oczywiste, jak sklepy czy hurtownie prowadzące sprzedaż detaliczną i wysyłające swoje towary pocztą lub kurierami. Wniosek jest jednak jeden: waga przemysłowa jest przydatna w coraz większej liczbie miejsc, a jej zastosowanie zatacza coraz szersze kręgi w rynkowych branżach.

 • Wózki warsztatowe

  W miejscach, gdzie dużo się dzieje, takich jak fabryki, magazyny, warsztaty itp. przechowywanie narzędzi i innego sprzętu to nie lada wyzwanie. Narzędzia przemysłowe używane w tych środowiskach są niezbędne do codziennej pracy. Nieodpowiednie przechowywanie może prowadzić do bałaganu i skutkować marnowaniem czasu na szukanie. Aby pomóc przedsiębiorcom uniknąć tego typu problemów, w ECOABC oferujemy szeroką gamę wózków narzędziowych. Dzięki nim można jednocześnie przewozić i przechowywać niezbędne narzędzia.

 • Szafki i kontenerki warsztatowe

  Zarówno biura, jak i warsztaty potrzebują odpowiednich rozwiązań w zakresie przechowywania. Trzeba zapewnić miejsce na przedmioty takie jak teczki, segregatory, przybory biurowe, narzędzia itp. Należy również pamiętać, że muszą być one przechowywane bezpiecznie. Zapewnienie miejsca do przechowywania skutkuje lepszą organizacją pracy i płynniejszym przepływem zasobów. Dlatego w ECOABC zapewniamy szeroką gamę artykułów, takich jak szafka do stołu warsztatowego, która zapewnia miejsce na wszystkie niezbędne do pracy przedmioty. Z poniższego opisu dowiesz się więcej o typach szafek warsztatowych oraz ich przeznaczeniu. Poznasz też inne rozwiązania do przechowywania, takie jak np. regały z pojemnikami. Dzięki temu z łatwością wybierzesz modele optymalnie dostosowane do swoich potrzeb. 

 • Szafy narzędziowe

  Nasze trwałe szafy do przechowywania cechuje w pełni spawana konstrukcja z blachy stalowej. Szafy od ECOABC są szersze i głębsze niż standardowe modele, dzięki czemu zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w wymagających środowiskach, takich jak magazyny i warsztaty. Pomieścisz w nich wszystkie narzędzia, a nawet całe zestawy narzędziowe. Nasze szafy z łatwością dostosujesz do potrzeb swojego zakładu. Możesz wybrać między innymi liczbę półek, zestawy haczyków oraz wiele innych akcesoriów. Regulowane stopki pozwalają łatwo wypoziomować szafę na nierównym podłożu. Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonania, szafy ECOABC są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkową trwałość zapewnia wykończenie lakierem proszkowym. Drzwi zostały wzmocnione i posiadają zamek 3-punktowy (klamka obrotowa) z dwoma kluczami. Dzięki takiemu rozwiązaniu szafy zapewniają bezpieczne przechowywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronach produktowych.

 • Szafy z pojemnikami

  Drobne i małe części mają jedną wspólną właściwość, zupełnie niezależną od tego, w jakim celu, przez kogo i gdzie są używane. Tą właściwością jest predyspozycja do gubienia się w najmniej odpowiednich momentach. Kto bowiem nie znalazł się nigdy w sytuacji, gdy była mu potrzebna mała śrubka, gwóźdź albo zwykły długopis, a jak na złość w zasięgu ręki nie było żadnego z tych przedmiotów? O ile w biurach ten problem nie jest tak powszechny ze względu na niewielką powierzchnię, o tyle w warsztatach albo w zakładach produkcyjnych to ogromna zmora wszystkich pracowników.