Bezpieczeństwo

Odpowiednie zabezpieczenie stanowiska pracy, korzystanie ze specjalnych narzędzi i środków ochraniających, właściwe zasady BPH oraz prawidłowe wydzielenie bezpiecznych stref: jest co najmniej kilka zasad, którymi powinien się kierować pracodawca względem swoich pracowników. Zapewnienie im wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz zadbanie o ich komf...

Odpowiednie zabezpieczenie stanowiska pracy, korzystanie ze specjalnych narzędzi i środków ochraniających, właściwe zasady BPH oraz prawidłowe wydzielenie bezpiecznych stref: jest co najmniej kilka zasad, którymi powinien się kierować pracodawca względem swoich pracowników. Zapewnienie im wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz zadbanie o ich komfort podczas wykonywania zleconych prac to nie tylko dobra wola przedsiębiorcy, ale przede wszystkim wymóg prawny.

Więcej

Bezpieczeństwo W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Lustra przemysłowe

  Rola lustra dla wielu osób sprowadza się głównie do domowego, osobistego użytku, niekiedy rozszerzanego na pojazdy mechaniczne: samochody, ciężarówki, pojazdy budowlane czy rolnicze. Ale lustra okazują się niezwykle przydatne także w sferze przemysłowej, biznesowej i firmowej – w wielu magazynach, sklepach, fabrykach a nawet na biurowych korytarzach są wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania danej firmy. Dlaczego? To proste: lustra znacznie poszerzają pole widzenia, dzięki czemu z jednego miejsca można obserwować o wiele większą powierzchnię.

 • Odgradzanie i ostrzeganie
 • Pierwsza pomoc

  Bezpieczeństwo podczas wykonywania swoich zadań i obowiązków w pracy to absolutna podstawa w każdej szanującej się firmie, która dba o swoich pracowników. Szkolenia z BHP oraz z udzielania pierwszej pomocy są coraz popularniejsze również w mniejszych przedsiębiorstwach. Niezależnie jednak od poziomu wiedzy pracowników, przebytych kursów i szkoleń, ważne jest to, aby w razie nagłego wypadku mieli oni po prostu czym udzielać tej pomocy. Z tego powodu warto zajrzeć do oferty Ecoabc, w której znajdują się apteczki, opatrunki, dozowniki roztwory fizjologiczne oraz szafki lekarskie na przetrzymywanie środków medycznych.

 • Oznakowanie niebezpieczeństwa

  Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i oznakowanie miejsc pracy jest niezwykle ważnym obowiązkiem, który w ogromnej rzeszy przypadków może zapobiec niebezpiecznym wypadkom pracowników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór piktogramów i tablic ostrzegawczych, znaków BHP, ewakuacyjnych oraz informacyjnych, których nie może zabraknąć w żadnym firmowym budynku. Mają zastosowanie zarówno w pomieszczeniach przeznaczonych dla pracowników, jak i dla klientów, pełniąc rolę dyskretnych, ale jednocześnie widocznych nakazów i zakazów dotyczących prawidłowego zachowania się w danej sytuacji i w danym miejscu.

 • Bariery ochronne

  Dzielenie przestrzeni w biurach jest czymś absolutnie niezbędnym, ponieważ pozwala wyznaczyć granice pomiędzy poszczególnymi strefami. To ułatwienie dla pracowników, klientów i interesantów: słupki i taśmy wyznaczają trasę, pomagają odnaleźć odpowiednie stanowisko do załatwienia danej sprawy oraz wprowadzają porządek. Jak prosto i skutecznie osiągnąć taki efekt? Najlepiej maksymalnie wykorzystując przeznaczone do tego narzędzia.

 • Słupki i pachołki

  Zewnętrzne place firmowe, parkingi, place załadunkowe i wyładunkowe a nawet zwykłe drogi dojazdowe do budynków firmowych albo place manewrowe przy halach magazynowych i produkcyjnych to miejsca, w których równie łatwo o kolizję, jak na drogach państwowych. Mimo to wciąż w wielu firmach problem odpowiedniego oznakowania oraz zabezpieczenia takich miejsc traktuje się bardzo po macoszemu. Ecoabc pozwala to zmienić, oferując profesjonalne słupki, barierki, zapory parkingowe i drogowe.

 • Bariery ochronne przemysłowe
  Niwelowanie hałasu w firmie, biurze, open-roomach zarówno w przestrzeni dla klientów, jak i pracowników, to podstawa zapewnienia komfortu i jednym, i drugim. Jednak czym innym jest wyciszenie szmeru pochodzącego z prowadzonych rozmów podczas obsługi klienta twarzą w twarz lub telefonicznie, a czym innym zlikwidowanie hałasu, który powstaje podczas wykonywania typowo przemysłowych prac i robót. Jak na przykład spawania, które generuje nie tylko multum dźwięków, na dłuższą metę szkodliwych i irytujących, ale również dużo światła i błysków, które znacznie mogą obniżać komfort pracy.