Narzędzia i maszyny

Narzędzia, maszyny i urządzenia wykorzystywane są szeroko w warsztatach, magazynach, w pracach przemysłowych, produkcyjnych oraz serwisowych i naprawczych. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za to, czy dana czynność zostanie wykonana prawidłowo; śruba odpowiednio dokręcona, część zamontowana, a cały ładunek właściwie zabezpieczony. Nic dz...

Narzędzia, maszyny i urządzenia wykorzystywane są szeroko w warsztatach, magazynach, w pracach przemysłowych, produkcyjnych oraz serwisowych i naprawczych. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za to, czy dana czynność zostanie wykonana prawidłowo; śruba odpowiednio dokręcona, część zamontowana, a cały ładunek właściwie zabezpieczony. Nic dziwnego, że wiele firm przykłada coraz większą wagę do tego, aby wyposażać swoich pracowników w narzędzia i akcesoria jak najlepszej jakości, wytrzymałe, odporne i funkcjonalne. Właśnie takie, które w swojej ofercie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

 

Więcej

Narzędzia i maszyny W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Narzędzia pneumatyczne i kompresory

    Najbardziej popularnym i najczęściej używanym urządzeniem pneumatycznym są oczywiście kompresory, w naszej ofercie dostępne w modelach kompaktowych, czyli niewielkich i niezwykle funkcjonalnych. Idealnie sprawdzają się w przeróżnych środowiskach pracy, od warsztatów przez zakłady naprawcze po garaże i hale produkcyjne. Dostosowane są do długiego i regularnego stosowania; napędzane silnikiem olejowym posiadają najwyższą klasę zabezpieczeń, żeliwne cylindry oraz intuicyjny panel sterowania. Dostępne w sklepie Ecoabc kompresory posiadają także regulatory z ogranicznikami, które dodatkowo zabezpieczają silnik. Przepływ powietrza jest zróżnicowany w zależności od modelu i wynosi od 90 do 270 litrów na minutę.

  • Narzędzia ręczne

    W pracach warsztatowych i produkcyjnych często używa się ogromnych maszyn lub elektronicznych narzędzi i urządzeń o sporych gabarytach. Jednak do niektórych zadań wystarczą proste narzędzia ręczne takie jak młotek, śrubokręt, nóż albo szczypce, które obsługuje się wyłącznie siłą ludzkich mięśni. W ofercie Ecoabc nie brakuje więc i takich narzędzi, które adresowane są do pracowników i przedsiębiorców działających w branżach mechanicznych, przemysłowych, samochodowych i wszystkich, w których używa się ręcznych narzędzi i akcesoriów do wykonywania podstawowych zadań i obowiązków.Nasza oferta to gotowe zestawy narzędziowe, które łączą w sobie najbardziej potrzebne i uniwersalne akcesoria niezbędne do podstawowych prac naprawczych oraz produkcyjnych. Posiadamy również w sprzedaży sprzęty jednostkowe – wkrętaki, miarki, poziomice, piły ręczne oraz dopasowane do nich brzeszczoty, pistolety do klejenia na gorąco wraz z wkładami. Oprócz tego oferujemy również wiertarki, stalowe łomy, zestawy bitów oraz wierteł.

  • Zestawy narzędziowe

    Skompletowanie pełnego wyposażenia narzędzi warsztatowych to spory wydatek, jeśli każdy śrubokręt, wkrętak albo nasadkę kupuje się oddzielnie. Wymaga też poświęcenia czasu, ponieważ nie zawsze można od razu zakupić wszystkie wymagane akcesoria. To również ryzyko pomyłek związanych z zakupem dwóch takich samych modeli i rozmiarów, z których jeden będzie potem bezużytecznie leżał na półce. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze o wiele lepiej zrobić prostą rzecz i zakupić gotowe zestawy narzędzi, które dostosowane są do potrzeb pracowników.