Urządzenia i materiały do pakowania

Uczyń pakowanie procesem szybkim, prostym i efektywnym, dzięki urządzeniom i akcesoriom, które nabędziesz w ECOABC. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich rosnącej świadomości w zakresie skutecznego i bezpiecznego pakowania oraz wykorzystywanym w tym celu materiałów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę ak...

Uczyń pakowanie procesem szybkim, prostym i efektywnym, dzięki urządzeniom i akcesoriom, które nabędziesz w ECOABC. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich rosnącej świadomości w zakresie skutecznego i bezpiecznego pakowania oraz wykorzystywanym w tym celu materiałów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę akcesoriów oraz urządzeń do taśmowania i pakowania, wag, folii oraz taśm, dzięki którym cały proces nie tylko ulegnie znacznemu skróceniu, ale będzie też znacznie efektywniejszy. Zapomnijcie o długim i męczącym ręcznym pakowaniu każdej przesyłki!

Więcej

Urządzenia i materiały do pakowania Jest 37 produktów.

Podkategorie

 • Wagi

  Waga jest znana przede wszystkim jako urządzenie sklepowe, wykorzystywane do oceniania ciężaru danego towaru i do właściwego oceniania jego wartości. Jednak w praktyce zastosowanie wagi jest o wiele większe, nawet pomijając typowo domowe i prywatne użytkowanie. Wykorzystuje się ją nie tylko w sklepach, ale również w hurtowniach i magazynach, na poczcie, w firmach kurierskich i sortowniach; jest nieodłącznym elementem wyposażenia sklepów internetowych, gdzie służy do oceniania wagi przesyłek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ECOABC obejmującą wagi różnego typu i różnego przeznaczenia.

 • Akcesoria do pakowania

  Folie bąbelkowe, koperty, taśmy, pudła, kartony, zszywki – bez tych akcesoriów trudno sobie wyobrazić jakikolwiek proces pakowania. Niezależnie od tego, czy zabezpieczenia w transporcie wymagają drobne i delikatne elementy, czy zwykłe dokumenty albo metalowe i drewniane części. Odpowiednie zabezpieczenie przesyłki to obowiązek każdego nadawcy, dlatego w sklepach i hurtowniach internetowych rzeczą obowiązkową w wyposażeniu powinny być akcesoria i materiały niezbędne do prawidłowego, bezpiecznego i efektywnego pakowania.

 • Akcesoria do taśmowania

  Akcesoria do pakowania przesyłek, paczek, palet, różnorakich towarów i produktów o specyficznych gabarytach to z pewnością ogromne ułatwienie, które znacznie przyśpiesza cały proces. Mnogość dostępnych na rynku narzędzi, na czele z taśmami różnego typu, foliami, uchwytami czy dyspenserami z pewnością wpływa też na samą jakość takiej pracy, czyniąc ją nie tylko łatwiejszą i szybszą, ale przede wszystkim bardziej wygodną. Dla przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić pracownikom znaczne ułatwienie podczas pakowania, a przy tym zatroszczyć się o zminimalizowanie marnotrawienia wykorzystywanych w tym celu materiałów, polecamy naszą ofertę.

 • Urządzenia do pakowania

  Pakowanie jest jedną z podstawowych czynności w sklepach i hurtowniach działających na zasadzie sprzedaży elektronicznej i wysyłki swoich produktów do klientów za pośrednictwem firm kurierskich czy Poczty Polskiej. Jednak pakowanie dotyczy również tych branż, które na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z wysyłką, ale praktyka pokazuje, że od czasu do czasu i tak muszą coś wysłać. A do tego potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie paczki przed uszkodzeniem i utratą zawartości.

 • Folia stretch

  Folie do pakowania to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na to, aby bezpiecznie zapakować przedmioty do wysyłki i przygotować je do transportu. Folia bąbelkowa jest już niejako standardem w większości internetowych sklepów oraz hurtowni, ponieważ ze względu na swoje duże właściwości ochronne doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju wysyłek. Jednak równie ważna i niezastąpiona jest też folia stretch, która służy nie tyle zabezpieczeniu przesyłki, co jej prawidłowemu opakowaniu. W sklepie ECOABC posiadamy oba rodzaje tych folii oraz akcesoria dodatkowe, dzięki którym pakowanie paczek i przesyłek stanie się banalnie proste.

   

 • Taśmy pakowe

  Jak bezpiecznie i porządnie zapakować towar do wysyłki, aby nie martwić się jego ewentualnym uszkodzeniem w transporcie? Bardzo łatwo: korzystając w tym celu ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów, które doskonale nadadzą się do zaklejania pudeł i kartonów, dokładnego oklejania przesyłek i efektywnego zabezpieczenia ich przed otworzeniem i uszkodzeniem. Dostępne w sklepie ECOABC taśmy, bandówki i akcesoria do pakowania towarów to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na sprzęt pewny, sprawdzony i nadający się do wykorzystania w każdej branży.

   

 • Stoły do pakowania

  W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo stoły do pakowania ,które pozwolą na szybkie, łatwe i wygodne zapakowanie nawet bardzo dużej ilości przesyłek. Są one niezbędnym wyposażeniem przede wszystkim w przedsiębiorstwach, w których prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa. W przypadku takiego charakteru sprzedaży, każdego dnia stajecie Państwo przed wyzwaniem zapakowania niezliczonej ilości przesyłek. Wiąże się to ze żmudnym i nie zawsze prostym zadaniem pakowania każdej przesyłki osobno, oklejania jej oraz adresowania. Najtrudniej wykonać to zadanie, gdy nie mamy odpowiedniego miejsca do pracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów