Skrzynki plastikowe Jest 67 produktów.

Podkategorie

 • Skrzynki do artykułów technicznych

  Produkty ERG- System sa obecne i cenione również w branży budowlanej i drogownictwie. Pojemniki na artykuły techniczne, które cechuje wysoka odporność na duże obciążenia, cieszą się popularnością jako skrzynki magazynowe w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektrotechnicznym (ESD). Naszą szeroką ofertę uzupełniają także wózki i palety transportowe.

 • Skrzynki do mięsa i przetworów mięsnych

  W swojej ofercie posiadamy doskonałe rozwiązania dla przemysłu mięsnego, w tym pojemniki EURO, zgodne z europejskimi normami DIN oraz pojemniki gniazdowe o różnych wysokościach, które przy obrocie o 180 stopni wchodzą jeden w drugi, co pozwala uzyskać oszczędność miejsca oraz zredukować koszty magazynowania i transportu. Wyprodukowane z surowców najwyższej klasy opakowania wielokrotnego użytku, są poddawane szczegółowym badaniom i posiadają wszelkie niezbędne atesty do kontaktu z żywnością.

 • Skrzynki do mleka i produktów mleczarskich
 • Skrzynki do owoców, warzyw i grzybów

  Skrzynki przeznaczone do przechowywania warzyw i owoców są trwałe i niezawodne, a dzięki zastosowaniu surowców najwyższej jakości, sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach np. przy głębokim mrożeniu.

 • Skrzynki do pieczywa i wyrobów cukierniczych

  System pojemników sztaplowalnych, wysokiej jakości, dedykowany dla piekarnictwa i cukiernictwa, który każdego dnia ułatwia pracę większości piekarń w Polsce i stanowi ich podstawowy element logistyki. Powtarzalność, solidność i wytrzymałość naszych produktów zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Skrzynki i pojemniki plastikowe z oknem inspekcyjnym
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów