Ogród W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Promienniki gazowe

  Bezpieczne połączenie ognia z efektem grzewczym. Upiększy scenerię każdego tarasu i ogrodu, o każdej porze roku.
  Lampa grzewcza VULKAN posiada elegancki wygląd, który doskonale nadaje się do aranżacji w hotelach i restauracjach.

 • Grill
 • Meble zewnętrzne, ogrodowe

  Obecnie ludzie spędzają 25% mniej czasu na świeżym powietrzu niż 20 lat temu. Zamiast korzystać ze słońca i witaminy D, większość dnia mamy styczność ze sztucznym światłem i oddychamy powietrzem o zmniejszonej ilości tlenu. Długie dni bez świeżego powietrza sprawiają, że czujemy się zmęczeni i jesteśmy mniej wydajni. Dlatego warto zainwestować w meble ogrodowe takie jak ławki czy stoliki, które pozwolą na spędzenie przerwy w pracy na świeżym powietrzu. Możliwości uzupełnienia witaminy D i oddychania świeżym powietrzem wpłynie na poprawę naszego samopoczucia i wydajności. Ponadto w gorącym sezonie letnim warto wykorzystać również parasole ogrodowe, które ochronią przed nadmiarem słońca. Zewnętrzne palarnie pozwolą zmniejszyć ilość dymu tytoniowego.


  Z odpowiednimi meblami zewnętrznymi, można organizować spotkania i kreatywne burze mózgów na świeżym powietrzu. Jednakże ławki ogrodowe doskonale sprawdzą się również w innych środowiskach takich jak szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie, parki i przestrzenie publiczne.

 • Donice i skrzynie

  Produkty do zielonej i żywej części wystrojów naszych przestrzeni. Znajdziemy tu donice standardowe jak i nowoczesne podświetlane LED. Skrzynie balkonowe włoskiego designu.

 • Kompostowniki
 • Pozostałe akcesoria do ogrodu