Zamki do drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej, często wykonywane jako drzwi przesuwne naścienne. Stanowią przegrodę pomiędzy pomieszczeniami, na przykład kuchnią i salonem. Ich zaletą jest to, że nie zabierają miejsca podczas otwierania, stąd są stosowane w mniejszych mieszkaniach, co nie oznacza, że należy z nich zrezygnować w...

Drzwi przesuwne są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej, często wykonywane jako drzwi przesuwne naścienne. Stanowią przegrodę pomiędzy pomieszczeniami, na przykład kuchnią i salonem. Ich zaletą jest to, że nie zabierają miejsca podczas otwierania, stąd są stosowane w mniejszych mieszkaniach, co nie oznacza, że należy z nich zrezygnować w dużych, reprezentacyjnych domach, w których także prezentują się bardzo dobrze. Oferujemy kompletne zestawy zamków hakowych wraz z uchwytami i zaczepami, przeznaczone do łatwego montażu w drzwiach drewnianych przesuwnych. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, w wersjach na kluczyk oraz łazienkowych. Tarczka klucza dostępna jest w odmianach okrągłej, podłużnej oraz kwadratowej do wyboru przez klienta. W skład zestawu wchodzi uchwyt wpuszczany do przesuwania drzwi oraz kluczyk łamany, pozwalający na schowanie się klucza we wnęce wraz z drzwiami.

Więcej

Zamki do drzwi przesuwnych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Szyldy okrągłe

    W tej grupie znajdą Państwo kompletne zestawy zamków hakowych do drzwi przesuwnych drewnianych wraz z uchwytami, zaczepami i kluczem. Występują one w wielu odmianach kolorystycznych (złoty, chrom, chrom matowy, patyna), a także w wersjach na kluczyk (z tarczą okrągłą, podłużną lub kwadratową) oraz łazienkowej. Polecamy szczególnie dla producentów oraz usługowych zakładów stolarskich.

  • Szyldy kwadratowe

    Kompletne zestawy zamków hakowych do lekkich drzwi przesuwnych drewnianych wraz z uchwytami i zaczepami oraz kluczem. Zamki występują w wielu odmianach kolorystycznych: złoty, chrom, chrom matowy oraz patyna, w wersjach na kluczyk oraz łazienkowej. W tej grupie znajdą Państwo wersje z tarczą kwadratową, dostępne są również modele z tarczą okrągłą i podłużną. Polecamy dla producentów drzwi oraz usługowych zakładów stolarskich.

  • Szyldy podłużne

    Zamki hakowe do drzwi przesuwnych z szyldem podłużnym. Cechują się wysoką estetyką i są powszechnie stosowane do lekkiej zabudowy przesuwanej (drzwi, ścianki, meble). Łamany kluczyk umożliwia wsunięcie drzwi w wąskie wnęki. Modele w wersji WC mogą być używane w drzwiach przesuwnych łazienkowych. Występują w kolorach: złoty, chrom, chrom matowy oraz patyna.