Do drzwi zewnętrznych

Produkty takie jak klamki do drzwi wejściowych zewnętrznych cechują się podwyższonym poziomem zabezpieczeń, wzmocnioną konstrukcją oraz zamaskowaniem śrub montażowych od strony zewnętrznej, co pozytywnie wpływa na aspekt stylistyki. W połączeniu z odpowiednią wkładką bębenkową stanowią solidną, dodatkową przeszkodę dla potencjalnych intruzów i o...

Produkty takie jak klamki do drzwi wejściowych zewnętrznych cechują się podwyższonym poziomem zabezpieczeń, wzmocnioną konstrukcją oraz zamaskowaniem śrub montażowych od strony zewnętrznej, co pozytywnie wpływa na aspekt stylistyki. W połączeniu z odpowiednią wkładką bębenkową stanowią solidną, dodatkową przeszkodę dla potencjalnych intruzów i osób niepowołanych. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, dobrym wyborem będzie zdecydowanie się na zakup wyrobów czołowych producentów, takich jak Axa, Lob, Schaffner, Metalbud, Gamet, Infinity czy Kuchinox. Dobre klamki do drzwi zewnętrznych to takie artykuły, które będą służyły Tobie przez długi okres.

Więcej

Do drzwi zewnętrznych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Schafner

  Poniższa grupa zawiera ekonomiczne klamki do drzwi zewnętrznych firmy Schaffner. Cechą rozpoznawczą tych produktów jest ciekawy design, solidność wykonania i bardzo dobra jakość. Znaczna część oferowanych modeli wykonana jest ze znalu, czyli stopu aluminium i cynku. Materiał ten ze względu na swoje właściwości oraz względy ekonomiczne stopniowo wypiera popularny niegdyś mosiądz (stosowany obecnie głównie we wzorach klasycznych) a jednocześnie posiada znacznie lepsze własności niż aluminium. Oferujemy modele w kolorze nikiel pasujące do nowoczesnych drzwi lub patyna, które doskonale komponują się z klasycznymi drzwiami zewnętrznymi w kolorze drewna lub odcieniach brązu.

 • AXA

  Kolekcja wyrobów firmy Axa Stenman Poland gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo okuć oraz odpowiedzialność prawną producenta za wady materiałowe. Klamki Axa do drzwi zewnętrznych są synonimem bardzo wysokiej jakości, bezpieczeństwa (3 klasa zabezpieczenia), odporność uzyskują dzięki specjalnej konstrukcji, hartowanym płytką zabezpieczającym i specjalnemu zabezpieczeniu wkładki bębenkowej. Różnorodność oferowanych rozstawów (72, 90, 92) oraz nowatorskie rozwiązania wspomagania klamki wpływają na atrakcyjność polecanych przez nas produktów. Materiał, z którego są wykonane, jest nie tylko niezwykle odporny na korozję i warunki atmosferyczne, ale również podnosi walory estetyczne. Modele znanego producenta atestowanych okuć drzwiowych charakteryzują się prostym, a zarazem eleganckim kształtem rękojeści, gałek i pochwytów. Unikalne i nowoczesne klamki do drzwi, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to element, który swoim wyglądem i funkcjonalnością zachwyci nie jednego Klienta.

 • Gamet

  W tej grupie można odnaleźć klamki do drzwi zewnętrznych jednego z najbardziej znanych producentów na rynku polskim. Charakteryzują się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Do tych modeli można dopasować także wyroby przeznaczone do użytku wewnętrznego dzięki czemu możliwe będzie zachowanie jednolitej estetyki w całym pomieszczeniu. Polska firma Gamet jest ceniona wśród użytkowników ze względu na ciekawe i nowoczesne rozwiązania, staranność wykonania i solidność wyrobów.

 • LOB

  Klamki czołowego producenta okuć budowlanych w Polsce firmy LOB z Leszna znane są z solidnego wykonania oraz prostej stylistyki. W naszej ofercie znalazły się produkty we wszystkich najpopularniejszych rozstawach 72 i 90, a także w różnych powłokach. Produkty te często są stosowane na wymianę istniejących niegdyś bardzo popularnych w Polsce klamek.

 • Infinity
 • Kuchinox

  Rozsądna jakość za rozsądną cenę to hasło reklamowe firmy Kuchinox, której eleganckie klamki do drzwi zewnętrznych odnajdziecie Państwo w poniższej ofercie. Wyroby te są dostępne w najpopularniejszym standardzie rozmiarowym 72 mm, cechują się niezwykłą funckojnalnością i ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Do każdego modelu można dopasować odpowiednie szyldy na wkładkę bębenkową, dostępne są również tarcze ze specjalnym zabezpieczeniem wkładki, chroniącym przed rozwierceniem lub wyłamaniem. Oczywiście modele są wyposażone we wspomaganie powodujące poziome ustawienie rękojeści.

 • Pozostałe

  Ta oferta zawiera pozostałe modele klamek do drzwi zewnętrznych. Wszystkie produkty cechują się wysokimi standardami jakościowymi, nowoczesnością, a także pięknym i wyjątkowym kształtem. Oprócz nich w naszych propozycjach znalazły się również pojednyczne rozety. Wyroby te występują w korzystnych dla naszych Klientów cenach.