Do drzwi zewnętrznych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Schafner
 • AXA

  Kolekcja wyrobów firmy Axa Stenman Poland gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo okuć oraz odpowiedzialność prawną producenta za wady materiałowe. Klamki Axa do drzwi zewnętrznych są synonimem bardzo wysokiej jakości, bezpieczeństwa (3 klasa zabezpieczenia), odporność uzyskują dzięki specjalnej konstrukcji, hartowanym płytką zabezpieczającym i specjalnemu zabezpieczeniu wkładki bębenkowej. Różnorodność oferowanych rozstawów (72, 90, 92) oraz nowatorskie rozwiązania wspomagania klamki wpływają na atrakcyjność polecanych przez nas produktów. Materiał, z którego są wykonane, jest nie tylko niezwykle odporny na korozję i warunki atmosferyczne, ale również podnosi walory estetyczne. Modele znanego producenta atestowanych okuć drzwiowych charakteryzują się prostym, a zarazem eleganckim kształtem rękojeści, gałek i pochwytów. Unikalne i nowoczesne klamki do drzwi, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie to element, który swoim wyglądem i funkcjonalnością zachwyci nie jednego Klienta.

 • Gamet
 • LOB
 • Infinity
 • Kuchinox

  Rozsądna jakość za rozsądną cenę to hasło reklamowe firmy Kuchinox, której eleganckie klamki do drzwi zewnętrznych odnajdziecie Państwo w poniższej ofercie. Wyroby te są dostępne w najpopularniejszym standardzie rozmiarowym 72 mm, cechują się niezwykłą funckojnalnością i ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Do każdego modelu można dopasować odpowiednie szyldy na wkładkę bębenkową, dostępne są również tarcze ze specjalnym zabezpieczeniem wkładki, chroniącym przed rozwierceniem lub wyłamaniem. Oczywiście modele są wyposażone we wspomaganie powodujące poziome ustawienie rękojeści.

 • Pozostałe

  Ta oferta zawiera pozostałe modele klamek do drzwi zewnętrznych. Wszystkie produkty cechują się wysokimi standardami jakościowymi, nowoczesnością, a także pięknym i wyjątkowym kształtem. Oprócz nich w naszych propozycjach znalazły się również pojednyczne rozety. Wyroby te występują w korzystnych dla naszych Klientów cenach.