Kuchinox

Poniższa oferta obejmuje szeroką gamę klamek do drzwi wewnętrznych Kuchinox. Firma ta powstała w 1997 roku, a jej specjalizacją jest import i dystrybucja artykułów sanitarnych oraz produktów metalowych. Ich głównym hasłem jest " Rozsądna jakość za rozsądną cenę", a produkty, które wytwarzają, całkowicie oddają jego sens. Nasz asortyment pełen je...

Poniższa oferta obejmuje szeroką gamę klamek do drzwi wewnętrznych Kuchinox. Firma ta powstała w 1997 roku, a jej specjalizacją jest import i dystrybucja artykułów sanitarnych oraz produktów metalowych. Ich głównym hasłem jest " Rozsądna jakość za rozsądną cenę", a produkty, które wytwarzają, całkowicie oddają jego sens. Nasz asortyment pełen jest klasycznych i stylowych modeli, które idealnie wpasują się w styl każdego wnętrza.

Więcej

Kuchinox W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Z szyldem kwadratowym

  Polecane przez nas klamki do drzwi Kuchinox z szyldem kwadratowym to modele atrakcyjne cenowo, ale równocześnie solidne i estetyczne. Ciekawe rozwiązania w różnorodnych kształtach, kolorach i rodzajach licznie przyciągają nowych użytkowników. 

 • Z szyldem okrągłym

  Klamki do drzwi Kuchinox z okrągłym szyldem to wyroby dobrej jakości, o ciekawych, klasycznych i nowoczesnych wzorach, odporne na wszelkie zadrapania i ścieranie. Rozmaite powłoki, kolory zdecydowanie podnoszą ich walory estetyczne, dlatego są popularne wśród nowych użytkowników. Prezentują również bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Interesującym wyrobem jest elegancka gałko gałka obrotowa.

 • Z szyldem podłużnym

  Wyroby marki Kuchinox to zgodnie z hasłem firmy produkty rozsądnej jakości oferowane w rozsądnych cenach. Mają wiele zalet, a jedną z nich jest ciekawe wzornictwo, które zdecydowanie podnosi ich atrakcyjność. Modele z szyldem podłużnym najczęściej możemy znaleźć w obiektach administracji i użyteczności publicznej czy szkołach i szpitalach.

 • Rozety kwadratowe

  Marka Kuchinox od wielu lat cieszy się uznaniem wśród nowych i stałych Klientów. Z tego powodu postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie rozety kwadratowe na klucz, wkładkę bębenkową lub łazienkowe, które uzupełniają ofertę klamek tej firmy. Charakteryzują się one trwałością i odpornością nawet w przypadku długotrwałego użytkowania. 

 • Rozety okragłe

  W poniższej ofercie postanowiliśmy umieścić rozety okrągłe na klucz, wkładkę bębenkową lub WC do klamek drzwiowych Kuchinox. Łączą one dobrą cenę z nowoczesnością i dobrym wykończeniem. Modele te są dostępne w różnej kolorystyce (satyna, patyna, mosiądz antyczny, itp.) więc można je dopasować do każdego wnętrza.