Schaffner

W grupie produktów firmy Schaffner, lidera w branży akcesoriów i okuć drzwiowych na polskim rynku, można znaleźć bogaty wybór klamek do drzwi zewnętrznych, wkładek, zamków czy odbojników drzwiowych. Przeprowadzane badania i uzyskiwane świadectwa świadczą o wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Cechą rozpoznawczą tej marki jest również solidne...

W grupie produktów firmy Schaffner, lidera w branży akcesoriów i okuć drzwiowych na polskim rynku, można znaleźć bogaty wybór klamek do drzwi zewnętrznych, wkładek, zamków czy odbojników drzwiowych. Przeprowadzane badania i uzyskiwane świadectwa świadczą o wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Cechą rozpoznawczą tej marki jest również solidne wykonanie oraz odporność na warunki atmosferyczne. Znakomity design i trwałość wykonania to kolejne atuty, które tak licznie przyciągają nowych Klientów. Zdecydowana większość oferowanych przez firmę wyrobów wykonana jest ze znalu, który jest stopem aluminium i cynku. Materiał ten, ze względu na swoje właściwości oraz niższą cenę, stopniowo wypiera popularny niegdyś mosiądz (stosowany obecnie głównie we wzorach klasycznych). Klamki do drzwi Schaffner w naszej ofercie dostępne są dla Państwa w wersji z szyldem okrągłym, kwadratowym i podłużnym.

Więcej

Schaffner W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Z szyldem okrągłym

  Proponowane Państwu klamki ze wspomaganiem do drzwi firmy Schaffner na szyldzie okrągłym to jedne z tych produktów, które swoją popularność zawdzięczają solidności wykonania oraz ciekawemu wzornictwu. Większość modeli wykonana jest ze znalu, który jest stopem aluminium i cynku lub coraz częściej aluminium, stopy te wyparły popularny kiedyś mosiądz. Okrągła tarczka doskonale prezentuje się w wielu kompozycjach, a dobrany do niej elegancki uchwyt pozwala na otrzymanie ciekawego efektu końcowego. 

 • Z szyldem kwadratowym

  Przeznaczone do drzwi wewnętrznych klamki z szyldem kwadratowym, wyposażone we wspomaganie, to wyroby firmy Schaffner, która od wielu lat szczyci się wysoką pozycją na polskim rynku okuć. Wysoka jakość produktów potwierdzana jest licznymi badaniami i uzyskiwanymi świadectwami. Dostępne poniżej modele w wersji kwadratowej odznaczają się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Rozsądna cena i ciekawe wzornictwo zachęca wielu użytkowników do bliższego zapoznania się z poszczególnymi artykułami i zakupów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

 • Z szyldem podłużnym

  Posiłkując się doświadczeniem najbardziej cenionych producentów, mamy możliwość stałego uzupełniania naszej oferty o nowe produkty. Wśród nich możemy odnaleźć klamki do drzwi wewnętrznych ze wspomaganiem o podłużnym szyldzie, które zostały wyprodukowane przez firmę Schaffner. Szeroki wybór modeli, typów, kolorystyki, rozmiarów oraz solidność wykonania i atrakcyjna cena, sprawiają, że cieszą się one dużym powodzeniem. 

 • Rozety okrągłe

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz asortyment był dla Państwa kompletny dlatego nie mogło w nim zabraknąć rozet okrągłych do klamek drzwiowych Schaffner. Dzięki tym produktom możliwe jest wykończenie naszych wnętrz w taki sposób, aby prezentowały się one od jak najlepszej strony. Okucia w znaczny sposób wpływają na stylistykę drzwi, które dzięki naszym artykułom mają szansę stanowić ciekawą wizytówkę pomieszczenia. 

 • Rozety kwadratowe

  W ofercie firmy Schaffner znalazły się także szyldy drzwiowe w kształcie kwadratu. Warto zaznaczyć, że do każdego modelu klamki można dopasować tarczki pasujące do różnego typu zamykania, na przykład na wkładkę bębenkową, klucz zastawkowy lub WC. Szeroki wybór produktów pozwala naszym Klientom wybrać odpowiedni artykuł, który spełni najwyższe oczekiwania a także zadowoli ich pod względem estetycznym i stylistycznym.