Infinity

Spółka Infinity Line to dystrybutor, który posiada bardzo bogatą ofertę klamek do drzwi oraz innych akcesoriów drzwiowych. Firma ta dysponuje zarówno wzorami własnego projektu, ale także uniwersalnymi i popularnymi standardami. Szczyci się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży, które jest doceniane przez wielu Klientów. Propozycje przygotow...

Spółka Infinity Line to dystrybutor, który posiada bardzo bogatą ofertę klamek do drzwi oraz innych akcesoriów drzwiowych. Firma ta dysponuje zarówno wzorami własnego projektu, ale także uniwersalnymi i popularnymi standardami. Szczyci się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży, które jest doceniane przez wielu Klientów. Propozycje przygotowane specjalnie dla Państwa to nowoczesne, solidnie wykonane i atrakcyjne pod względem cenowym produkty, obejmujące modele klamek do drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, na okrągłych, podłużnych i kwadratowych szyldach.

Więcej

Infinity W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Z szyldem okrągłym

  Kolejną propozycją, która widnieje w naszej ofercie są klamki do drzwi z szyldem okrągłym, które zostały wydane przez firmę Infinity. Marka ta szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży okuć budowlanych, posiada liczne ciekawe projekty autorskie oraz najbardziej popularne standardy. Produkty te cechują się dobrą ceną połączoną równocześnie z nowoczesnością i dobrym wykonaniem. Jeśli zależy Państwu na prostym, ale eleganckim wyglądzie to wybór artykułu z poniższego asortymentu będzie naprawdę doskonałą decyzją! Klamki są wyposażone we wspomaganie.

 • Z szyldem kwadratowym

  Z uwagi na to, że naszym celem jest zawsze wpasowanie się w gusta Klientów, chcemy zaprezentować Państwu kolekcję klamek drzwiowych o szyldzie kwadratowym produkcji znanej i uznawanej na rynku firmy Infinity. Dostępne modele świetnie prezentują się w wielu aspektach, m.in. ze względu na oryginalny kształt oraz różne warianty kolorystyczne. Nasi nabywcy cenią sobie również bardzo atrakcyjną cenę, która licznie przyciąga nowych użytkowników. 

 • Z szyldem podłużnym

  Takie produkty jak klamki do drzwi z szyldem podłużnym, są nieodłącznym elementem naszej oferty. Te, które prezentujemy Państwu poniżej wyprodukowane zostały przez spółkę Infinity, która działa w branży okuć już od wielu lat, proponując swoim Klientom coraz nowsze i lepsze rozwiązania. Modele charakteryzują się ciekawym wykończeniem, są wyposażone w sprężynę wspomagającą pracę, niezwykle funkcjonalne a do tego świetnie prezentują się w naszych pomieszczeniach. Do wyboru są różne warianty kolorystyczne, m.in. satyna czy patyna. 

 • Rozety okrągłe

  W tej grupie znajda państwo rozety okrągłe do klamek Infinity, są to produkty trwałe, wytrzymałe, łatwe w montażu, prezentują przy tym prosty i elegancki design. Powyższe cechy sprawiają, że nowi nabywcy, którzy kierują się także rozsądną ceną, chętnie stają się ich posiadaczami. Zdecydowaliśmy się na tak rozbudowaną ofertę okuć, aby móc Państwu dostarczyć jak najwięcej kompleksowych rozwiązań.

 • Rozety kwadratowe

  Firma Infinity, która jest jednym z czołowych producentów w branży okuć budowlanych oferuje kolekcję rozet kwadratowych do klamek. Te tarczki, podobnie jak inne wyroby marki Infinity, wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na wszelkie uszkodzenia. Ich kształt jest bardzo oryginalny, a dostępność modeli w różnych wersjach kolorystycznych sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza.