Metal-bud

Firma Metal Bud obecna jest na polskim i europejskim rynku już od 1965 roku. To czołowy producent i dystrybutor klamek i akcesoriów do drzwi, który cieszy się uznaniem wielu użytkowników, o czym świadczy przyznany w 2006 roku laur konsumenckiego konkursu jakości. Starannie dobrane materiały i dbanie o jakość to aspekty, które pozwalają na tworze...

Firma Metal Bud obecna jest na polskim i europejskim rynku już od 1965 roku. To czołowy producent i dystrybutor klamek i akcesoriów do drzwi, który cieszy się uznaniem wielu użytkowników, o czym świadczy przyznany w 2006 roku laur konsumenckiego konkursu jakości. Starannie dobrane materiały i dbanie o jakość to aspekty, które pozwalają na tworzenie estetycznych i unikatowych projektów. 

Więcej

Metal-bud W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Z szyldem okrągłym

  Firma MetalBud obecna jest na rynku polskim i europejskim od roku 1965, natomiast w roku 2006 została nagrodzona laurem konsumenckiego konkursu jakości. Chcąc zapewnić naszym Klientom produkty z wyższej półki umieściliśmy w poniższej ofercie klamki do drzwi z szyldem okrągłym. Stanowią one podstawowy element okucia dlatego warto poświęcić chwilę przy ich wyborze, aby uzyskać zadowalające efekty końcowe. Oferujemy szeroką gamę klamek firmy Metal Bud.

 • Z szyldem kwadratowym i podłużnym

  Dysponujemy klamkami MetalBud, które przeznaczone są do drzwi wewnętrznych. Szeroki wybór modeli, typów, kolorystyki, rozmiarów plus solidność wykonania i atrakcyjna cena, sprawiają, że cieszą się one dużym powodzeniem i dobrą opinią. Modele z rozetą kwadratową dobrze komponują się z nowoczesnymi wzorami drzwi i wnętrz.

 • Rozety okrągłe

  W tej grupie nasi Klienci odnajdą okrągłe rozety firmy MetalBud przeznaczone do klamek drzwiowych. Warto zaznaczyć, iż istnieje możliwość dopasowania danego modelu do poszczególnej formy zamykania, klucz, wkład, WC. Szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych, wśród których możemy wyróżnić mosiądz, patynę czy nikiel przyciągają nowych użytkowników.

 • Rozety kwadratowe i podłużne

  Kompletując naszą ofertę nie zapomnieliśmy o Klientach, którzy poza aspektami funkcjonalności lubią także wykańczać swoje wnętrza w sposób oryginalny i estetyczny, dlatego umieściliśmy tutaj rozety kwadratowe MetalBud do klamek drzwiowych tej firmy. Są one idealne do wielu modeli drzwi i świetnie komponują się z innymi okuciami. Szeroki wybór kolorystyki i rozmiarów oraz solidna cena sprawiają, że te produkty cieszą się bardzo dużym powodzeniem.