Pochwyty drzwiowe

W przygotowanej dla Państwa ofercie nie mogło zabraknąć pochwytów drzwiowych, które są niezwykle funkcjonalne i doskonale sprawdzają się w przypadku skrzydeł przesuwnych. Naszymi priorytetami są oryginalna estetyka i ciekawy wygląd. Produkty, które są dostępne w atrakcyjnych cenach i wielu rozmaitych modelach, bez wątpienia spodobają się wszystk...

W przygotowanej dla Państwa ofercie nie mogło zabraknąć pochwytów drzwiowych, które są niezwykle funkcjonalne i doskonale sprawdzają się w przypadku skrzydeł przesuwnych. Naszymi priorytetami są oryginalna estetyka i ciekawy wygląd. Produkty, które są dostępne w atrakcyjnych cenach i wielu rozmaitych modelach, bez wątpienia spodobają się wszystkim tym, którzy zainteresowani są zakupem solidnych, trwałych i efektownych pochwytów.

Więcej

Pochwyty drzwiowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pojedyncze

  Grupa pochwytów pojedynczych (jednostronnych), które mogą być stosowane m.in. do drzwi z aluminium i PCV. Proponujemy wysoki standard wykończenia, wytrzymałość mechaniczną oraz ciekawy design w atrakcyjnych cenach. W zależności od przeznaczenia pochwytu należy dokupić odpowiedni zestaw montażowy. W trosce o naszych klientów, przy każdym produkcie do pobrania jest karta techniczna produktu, zawierająca podstawowe wymiary.

 • Dwustronne

  Przeznaczone są głównie do montażu na drzwiach szklanych, drewnianych, aluminiowych lub PCV. Dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. 

 • Przykręcane

  Prezentujemy Państwu eleganckie i praktyczne pochwyty drzwiowe przykręcane. Dzięki swojemu oryginalnemu wykończeniu zyskują wielu nowych użytkowników. Posiadamy produkty w wielu kolorach (np. czarnym, białym, brązowym, chromowanym, satynowym) oraz rozmiarach. Oprócz artykułów dostępnych w tej grupie znajdą tu Państwo również uchwyty do drzwi balkonowych. 

 • Uchwyty wpuszczane

  Pochwyty wpuszczane do skrzydeł przesuwnych pozytywnie wpływają na ogólną estetykę i stanowią idealne wykończenie systemów drzwiowych. Dysponujemy różnymi modelami o oryginalnych kształtach, np. kwadratowym, okrągłym lub podłużnym. Nasi Klienci mogą również dopasować kolor do pozostałych okuć drzwiowych lub elementów wyposażenia wnętrza. Proponujemy m.in. chrom, nikiel-satyna, mosiądz, złoty, patyna.