Akcesoria do beczek

Akcesoria, które ułatwią i przyśpieszą pracę z beczkami


Rozszczelniona beczka, cieknący kanister i przypadkowe wycieki to rzeczy, z którymi na co dzień muszą sobie radzić pracownicy w większości fabryk, firm produkcyjnych, hal magazynowych. Szybkie niwelowanie szkód i ich naprawianie oraz zapobieganie dalszemu wyciekowi to podstawa w takich sytu...

Akcesoria, które ułatwią i przyśpieszą pracę z beczkami


Rozszczelniona beczka, cieknący kanister i przypadkowe wycieki to rzeczy, z którymi na co dzień muszą sobie radzić pracownicy w większości fabryk, firm produkcyjnych, hal magazynowych. Szybkie niwelowanie szkód i ich naprawianie oraz zapobieganie dalszemu wyciekowi to podstawa w takich sytuacjach. Trzeba również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu beczki przed ewentualnymi złodziejami. Warto więc mieć pod ręką narzędzia, które to nie tylko w ogóle umożliwią, ale i znacznie ułatwią i przyśpieszą cały proces. A właśnie takie znajdziecie Państwo w ofercie AJ Produkty.

 

Klucze i zamki beczkowe

 

Podstawowym narzędziem w każdym magazynie albo fabryce powinien być klucz do beczek – regulowany, pasujący do kilku rodzajów pokryw, niezawodny i sprawdzający się w kryzysowych sytuacjach. Za jego pomocą można w kilku ruchach otworzyć nawet najbardziej oporną pokrywę bębnową, ale również odkręcić i przykręcić zamontowany wcześniej kurek. Mosiężna konstrukcja jest wytrzymała i odporna na działanie dużej siły, a stabilny uchwyt chroni dłoń przed przypadkowym ześlizgnięciem się z rączki. Uzupełnieniem dla kluczy są specjalne zamki do beczek, które skutecznie i w bardzo prosty sposób chronią pokrywy przed nieautoryzowanym otwieraniem. Wykorzystywane są do stalowych beczek i pasują do gwintów o rozmiarach 2 cali oraz 3/4 cala. Zamki skutecznie chronią nie tylko przed kradzieżą, otwieraniem, ale również aktami wandalizmu i potencjalnymi zanieczyszczeniami.

 

Zawory do beczek

 

Bogata oferta AJ Produkty to również specjalistyczne zawory do beczek, czyli popularne kraniki, dzięki którym bez całościowego otwierania beczki można sprawdzić i skosztować jej zawartość. Zawory występują w różnych rozmiarach i wyposażone są w automatyczną nadciśnieniową ochronę, dzięki czemu znajdująca się w beczce zawartość nie będzie z niej niekontrolowanie wypływała. Nasze krany nadają się zarówno do beczek metalowych, jak i do ich plastikowych odpowiedników. Wykonane są z trwałego i mocnego tworzywa, ułatwiając proces opróżniania bębna i znacznie go przyśpieszając. Posiadamy także krany do beczek dostosowane również do płynów takich jak ropa, które posiadają dodatkowe zabezpieczenie przez eksplozją.

 

Adaptery, korki i lejki

 

Do plastikowych egzemplarzy polecamy wytrzymałe adaptery do beczek. Umożliwiają one zainstalowanie w takich beczkach kranów i zaworów bez straty dla ich konstrukcji oraz zawartości. Adaptery przydają się przede wszystkim w fabrykach oraz zakładach produkcyjnych, które nie wykorzystują od razu całej zawartości beczek, ale jednocześnie chcą mieć pewność, że po upływie czasu nie ulegnie ona rozszczelnieniu, zniszczeniu lub nie straci całkowicie swoich właściwości. Zapobiegając przypadkowemu wylewaniu się cieczy można zainstalować w beczkach również korki oraz lejki, które umożliwiają szybkie i efektywne napełnianie bębnów.

Więcej

Akcesoria do beczek Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów