Recepcja i poczekalnia

Aby pozostawić dobre pierwsze wrażenie na swoich gościach, klientach lub pracownikach należy właściwie zaprojektować recepcję. Możemy wykorzystać sztuczne zielone rośliny, które mają korzystny wpływ i redukują stres, ponadto nie wymagają pielęgnacji. Ponadto szczególnie ważne jest zapewnienie komfortowej strefy poczekalni, wybór mebli do poczeka...

Aby pozostawić dobre pierwsze wrażenie na swoich gościach, klientach lub pracownikach należy właściwie zaprojektować recepcję. Możemy wykorzystać sztuczne zielone rośliny, które mają korzystny wpływ i redukują stres, ponadto nie wymagają pielęgnacji. Ponadto szczególnie ważne jest zapewnienie komfortowej strefy poczekalni, wybór mebli do poczekalni w odpowiednim kolorze ma istotny wpływ na pierwsze wrażenie. Połącz krzesła do poczekalni ze stolikami kawowymi oraz stojakami na prasę czy broszury. Aby zapewnić czystość w poczekalni wykorzystaj maty wejściowe, które również zapewnią ochronę przed poślizgiem. Jeżeli zależy Ci na wydzieleniu stref - wykorzystaj słupki i bariery odgradzające. Bariery taśmowe są szczególnie przydatne w miejscach gdzie konieczne jest zapewnienie przepływu odwiedzających w odpowiednim kierunku.


Jednak podstawowym wyposażeniem recepcji jest odpowiednia lada recepcyjna, wybierz odpowiedni model, system modułowy pozwoli na stworzenie indywidualnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb.


Jeżeli istnieje potrzeba prezentacji nowości lub rozkładu spotkań czy konferencji, można wykorzystać różnego rodzaju tablice informacyjne.

Więcej

Recepcja i poczekalnia Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Lady recepcyjne

  Recepcja to miejsce, gdzie wywiera się pierwsze wrażenie na gościach, klientach oraz potencjalnych pracownikach firmy. Każdy, kto wchodzi do firmy po raz pierwszy, musi przejść przez strefę wejściową. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na odwiedzających, poświęć recepcji nieco więcej uwagi! Do tych celów oferujemy doskonałej jakości meble do poczekalni dla każdej firmy.

 • Maty wejściowe

  Aby zapewnić czystość w poczekalni wykorzystaj maty wejściowe, które również zapewnią ochronę przed poślizgiem.  

 • Meble do poczekalni

  Warto zadbać o to, aby w każdej poczekalni wszyscy interesanci czuli się jak najlepiej. Dzięki naszym meblom zapewnisz im pełen komfort oczekiwania na spotkanie czy przyjęcie ich przez dane osoby. W naszej ofercie przygotowaliśmy bardzo dużo ciekawych propozycji, dzięki czemu na pewno z łatwością będziesz w stanie wybrać takie meble, które pasują do aktualnego wystroju Twojej poczekalni.

 • Rośliny ozdobne

  Warto jest zainwestować w ładne rośliny, dzięki którym Twoje biuro czy korytarze firmy nabiorą życia. Dzięki temu będzie się milej pracowało nie tylko Tobie, ale również i Twoim wszystkim pracownikom. W naszej ofercie chcemy przedstawić Ci wiele interesujących odmian roślin ozdobnych, które z pewnością przypadną do gustu nawet wyrafinowanym znawcom tematu.

   

  Skoro zależy Ci na tym, aby recepcja w firmie wyglądała naprawdę przytulnie, to odpowiednio dobrane rośliny ozdobne z pewnością sprawdzą się tutaj znakomicie. Już teraz w naszej ofercie możesz przebierać w różnych odmianach i wybrać taką, która najbardziej będzie Ci pasowała pod względami estetycznymi. Nie czekaj, ale nadaj swoim pomieszczeniom niebanalny urok.

 • Słupki i bariery odgradzające

  Dzięki zastosowaniu produktów z tej kategorii nie będziesz miał żadnych problemów z odgrodzeniem od siebie poszczególnych stref zarówno wewnątrz, jak i również na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki bardzo bogatej ofercie, którą dla Ciebie przygotowaliśmy możesz bez większych problemów dobrać najlepsze rozwiązania dla swoich osobistych potrzeb w prowadzonej działalności.

 • Stojaki ekspozycyjne na ulotki, gazety, broszury i prasę

  Proponowane przez nas stojaki na prasę oraz broszury mogą mocno przyczynić się do tego, aby goście w poczekalni czy recepcji nie nudzili się podczas oczekiwania na spotkanie. Wobec tego przygotowaliśmy kilka różnych modeli, które pomogą Ci udostępniać prasę wszystkim zainteresowanym. Zobacz co dla Ciebie tutaj mamy i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

  Zależy Ci na tym, aby ładnie eksponować prasę w sklepie czy tez dawać do niej dostęp pracownikom w Twojej firmie? W takim razie stojaki na gazety, ulotki i broszury znajdujące się w proponowanej przez nas ofercie doskonale się do tego nadają. Już teraz zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań, które z całą pewnością spełnią Twoje wymagania względem jakości.

 • Tablice i gabloty informacyjne

  Ze względu na rosnące znaczenie komunikacji internetowej i poczty elektronicznej wiele firm nie docenia wartości tablic ogłoszeniowych, które mogą być równie skutecznym narządzeniem komunikacji. ECOabc oferuje szeroką gamę tablic dostępnych w różnych rozmiarach i wzorach. Nasze funkcjonalne tablice pomogą zapewnić skuteczną komunikację jak również stanowią nowoczesny akcent dla środowiska pracy.

  Jeśli zależy Ci na jak najlepszym planowaniu w swojej firmie, to warto wyposażyć się praktyczne tablice informacyjne, które umożliwią Ci jeszcze lepsza komunikację z pracownikami. Posiadamy w ofercie różne wielkości tablice, dzięki czemu możesz wybrać taką, która najbardziej będzie Ci pasowała. 

  Niezależnie od tego, czy zależy Ci na lepszym planowaniu, czy też bieżącym informowaniu o najważniejszych wydarzeniach czy ustaleniach, to zarówno nasze tablica, jak i gabloty informacyjne Ci się przydadzą. W naszej rozbudowanej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo interesujących modeli, dzięki którym na pewno usprawnisz przekazywanie informacji i planowanie kolejnych projektów w firmie.

  Zewnętrzne gabloty informacyjne
  Gabloty informacyjne są doskonałym sposobem na prezentowanie informacji poza budynkiem. Zewnętrzne gabloty mogą być stosowane do promowania wydarzeń i prezentacji innych informacji. Tego typu tablice są specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz i są odporne na działanie wody i brudu. Dostępne w różnych rozmiarach, ponadto gabloty są zabezpieczone przed włamaniem i wyposażone w zamki.

 • Urządzenia do czyszczenia butów

  W naszej ofercie postanowiliśmy udostępnić dla Ciebie kilka różnych modeli urządzeń do czyszczenia butów, które sprawią, że brud noszony z zewnątrz nie będzie już ani trochę straszny i kłopotliwy. Już teraz możesz wybrać urządzenie, które spełnia Twoje wymagania i umieścić je przy wejściu do Twojej firmy oraz dowolnego budynku, którym zarządzasz. Pozwoli to na znaczne ograniczenie noszonego brudu z zewnątrz.

 • Wieszaki ubraniowe, szatniowe

  W ofercie ECOabc każdy gościnny przedsiębiorca znajdzie idealne rozwiązanie do swojej firmy. Wybierz model wieszaka na ubrania czy regał na buty który odpowie na Twoje potrzeby i spodoba Ci się wizualnie. Doskonale sprawdzą się w holu czy recepcji. Wieszaki są dostępne w różnych konfiguracjach: zarówno ściennych jak i stojących.

  Poprzez nasze wieszaki na ubrania zapewnisz wszystkim gościom możliwość zdjęcia ich okrycia. W naszej ofercie znajdziesz spore urozmaicenie, gdyż zależy nam na tym, abyś mógł dopasować dla siebie możliwie najlepsze rozwiązania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów