Informacje

Transport i podnoszenie

Transport, przewóz i podnoszenie ładunków, niezależnie od ich wagi czy gabarytów rozmiarowych, wymaga zawsze ogromnej precyzji ze strony pracownika oraz zastosowania maksymalnie wytrzymałych i nowoczesnych sprzętów. To właśnie one w dużej mierze decydują o bezpieczeństwie całego procesu i wpływają bezpośrednio na wygodę pracowników. W ECOABC wie...

Transport, przewóz i podnoszenie ładunków, niezależnie od ich wagi czy gabarytów rozmiarowych, wymaga zawsze ogromnej precyzji ze strony pracownika oraz zastosowania maksymalnie wytrzymałych i nowoczesnych sprzętów. To właśnie one w dużej mierze decydują o bezpieczeństwie całego procesu i wpływają bezpośrednio na wygodę pracowników. W ECOABC wiemy, jak zadbać o oba te czynniki, dlatego już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Transport i podnoszenie Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria do wózków podnoszących

  Wykorzystywane w magazynach (ale nie tylko!) wózki widłowe to nieodzowna pomoc podczas wszelkich prac transportowych, magazynowych oraz sortowniczych. Jednak sam wózek niekiedy okazuje się niewystarczający do tego, aby wykonać konkretne zadanie. Czasami niezbędne jest dodatkowe akcesorium, którym może być na przykład pas zabezpieczający, żuraw albo specjalne zawiesie ułatwiające podnoszenie oraz przenoszenie towaru.

   

 • Hulajnogi przemysłowe

  Niewątpliwie hulajnoga jest tym rodzajem pojazdu, który kojarzy się z dziećmi i dziecięcymi zabawami, a nie poważną i zarobkową pracą w magazynach albo hurtowniach. I chociaż na pierwszy rzut oka zastosowanie hulajnogi w przemyśle wydaje się pomysłem cokolwiek nietrafionym, to rzeczywistość pokazuje, że w wielu firmach, fabrykach i przedsiębiorstwach spotkał się on z ogromnym zainteresowaniem oraz pozytywnym odzewem. Faktycznie bowiem hulajnogi wykorzystywane w firmach to niesamowite ułatwienie dla pracowników; pomagają w transporcie, są korzystne dla środowiska, a jeśli przy okazji zapewniają odrobinę zabawy...

   

 • Klatki transportowe

  Jedną z najważniejszych części gospodarki magazynowej jest transport i przemieszczanie towarów z jednego miejsca na drugie. Współczesne zdobycze technologiczne sprawiają, że jest to proces znacznie łatwiejszy niż kilkadziesiąt lat temu, zwłaszcza że pracownicy mają do pomocy cały szereg narzędzi, sprzętów oraz maszyn ułatwiających transport nawet bardzo ciężkich ładunków.ECOABC znając realia rynkowe i oczekiwania klientów ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i funkcjonalne kosze transportowe, które są jednym z tych narzędzi.

 • Koła


  Meble takie jak krzesła, biurka czy szafki mogą, ale nie muszą być wyposażone w kółka, które w dużym stopniu zwiększają ich mobilność i sprawiają, że korzystanie z nich jest wygodniejsze i praktyczniejsze. Niekiedy jednak kółka się niszczą z racji długiej eksploatacji lub ulegają przypadkowemu uszkodzeniu mechanicznemu i powstaje konieczność ich szybkiego naprawienia lub wymienienia na nowe. W innym wypadku można przykręcić i zamontować takie kółka transportowe w meblach, które ich nie posiadają, aby uczynić je bardziej mobilnym. Niezależnie od celu,ECOABC oferuje w sprzedaży różne modele i rodzaje jezdnych kółek. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą.

 • Kontenery wywrotki

  Niezwykle przydatne w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach, serwisach samochodowych, ale również w sklepach i hurtowniach – kontenery z funkcją wywrotki znacznie pomagają w segregacji i składowaniu firmowych odpadów. Co więcej, idealnie nadaje się również do przechowywania i składowania surowców, towarów i materiałów sypkich np. piasku albo gipsu na placach budowy i podczas remontów.

 • Palety

  Stabilna, trwała i lekka paleta z tworzywa sztucznego, która sprawdzi się w transporcie do krajów, które nie akceptują palet z materiałów niezabezpieczonych. Paleta jest niezwykle łatwa w obsłudze dzięki designowi oraz niskiej wadze własnej. Podwyższone krawędzie zapobiegają zsuwaniu się towarów z palety. Plastikowa paleta jest odporna na wysoką temperaturę i można ją użytkować w wielu różnych środowiskach. 

 • Platformy transportowe, nośne

  Ciężkie, ogromne ładunki nie muszą być już dłużej żadnym problemem w Państwa firmie. Dzięki rozwiązaniom od ECOABC możliwe jest teraz szybkie, bezpieczne i bardzo praktyczne przenoszenie ciężkich towarów, siników, maszyn i różnorodnych ładunków bez konieczności angażowania w ten proces wózków widłowych czy siły wielu pracowników. Platformy do transportu dostępne w naszym sklepie sprawią, że przenoszenie wielkich gabarytów okaże się o wiele łatwiejsze niż do tej pory.

 • Podnośniki i stojaki

  Nasze podnośniki przeznaczone są do użytku stacjonarnego, a więc do montowania w stałym miejscu bez możliwości częstego przenoszenia. Wyposażone są w obrotowe głownie, dzięki czemu zasięg ich działania wynosi równe 360 stopni i można je wykorzystywać do pracy w praktycznie każdych warunkach. Mimo że z pozoru jest niewielki, podnośnik hydrauliczny od ECOABC osiąga nośność do 25 ton i posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem. To właśnie ono gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podczas pracy. Podnośniki mają duże zastosowanie w miejscach takich jak fabryki i warsztaty, gdzie buduje, konstruuje lub naprawia się ciężkie i ogromne maszyny, urządzenia i silniki wymagające ogromnej siły udźwigu.

   

 • Produkty do palet

  Palety używane w przemyśle, handlu i transporcie to jedne z podstawowych akcesoriów, jakie są niezbędne do wykonywania większości prac związanych z tymi branżami. Przewożenie ładunków, składowanie towarów oraz przechowywanie asortymentu nie byłoby co prawda zupełnie niemożliwe, ale na pewno znacznie utrudnione, gdyby palety zostały zupełnie wyłączone z użytku. Dlatego ECOABC doskonale znając potrzeby swoich klientów oferuje Państwu kompleksową gamę akcesoriów, sprzętów i narzędzi, które znacznie ułatwią korzystanie z palet albo wręcz zastąpią standardowe drewniane palety w swojej bardziej nowoczesnej i praktycznej formie.

 • Rampy i szyny najazdowe

  Szyny przeładunkowe, rampy najazdowe i pomosty przeładunkowe do każdego zastosowania znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym

 • Stertowniki

  Do podnoszenia i znoszenia ciężkich towarów, palet, wielkogabarytowych artykułów zazwyczaj wykorzystuje się uniwersalne wózki widłowe. Ich zaletą jest nie tylko duża nośność i mobilność, ale przede wszystkim uniwersalność. Jednak nie w każdej sytuacji można wykorzystać wózek, chociażby ze względu na jego wielkość, wąskie przestrzenie albo po prostu zwyczajny brak takiego sprzętu. Jak w takiej sytuacji sobie poradzić? W miejscach, gdzie klasyczna sztaplarka wózkowa zawodzi, o wiele lepiej poradzi sobie nowoczesny stertownik.

 • Stoły podnoszące

  Wykonywanie prac stojących – podczas procesu produkcyjnego, naprawczego, archiwizacyjnego czy w czasie najzwyczajniejszej obsługi klienta – niesie za sobą sporo niebezpieczeństw dla zdrowia pracownika. Rozwiązaniem są nie tylko ergonomiczne maty podłogowe oraz regularne przerwy, ale również dopasowane do wykonywanej pracy meble. O ile w przypadku prac biurowych są to zwykle ergonomiczne biurka albo lady recepcyjne, o tyle w fabrykach czy w warsztatach rozwiązaniem okazują się stoły nożycowe. To najskuteczniejsze, najprostsze i najbardziej efektywne rozwiązanie, jakie przedsiębiorca może zaoferować swoim pracownikom.

   

 • Taczki

  Transport i podnoszenie ładunków, towarów i urządzeń to częste wyzwanie, przed którym staje wiele firm takich jak np. warsztaty, zakłady przemysłowe, magazyny, centra logistyczne i firmy budowlane. Nierzadko ładunki przekraczają możliwości fizyczne pracowników i wymagają użycia specjalistycznych urządzeń transportowych. W ECOABC dbamy, aby pracownicy nie musieli ręcznie dźwigać i przenosić półproduktów i materiałów z miejsca na miejsce. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy funkcjonalne taczki, które ułatwią pracę Twojej załodze. Produkty te stanowią odpowiedź na potrzeby wspomnianych wyżej firm i przydadzą się wszędzie tam, gdzie trzeba podnosić i transportować. Dzięki nim, pracownicy nie będą narażeni na urazy, co poprawi ich efektywność i zmniejszy poziom absencji chorobowych w firmie.

 • Wózki magazynowe

  O niezbędności wózków w sklepach, hurtowniach czy warsztatach można pisać długie eseje i elaboraty. Ale po co, skoro równie dobrze można poznać ich wszystkie zalety w prosty sposób: zapoznając się z ofertą sprzedażową ECOABC. Działając na rynku usług B2B doskonale wiemy, że oczekiwania naszych klientów rosną z roku na rok, dlatego w takim samym tempie zwiększamy i zmieniamy swoją ofertę, aby dostosować ją do Państwa potrzeb.

   

 • Wózki na skrzynie i pojemniki

  Kiedy waga przewożonego towaru wymaga zastosowania sprzętów wytrzymalszych na większe obciążenia, warto zaopatrzyć się w nowoczesne i praktyczne wózki ze stali, które bez problemu utrzymają nawet największe ciężary. Stosowane do transportu palet, ciężkich gabarytów, pudeł i skrzyń sprawdzają się wyśmienicie w hurtowniach, magazynach oraz na sklepowych zapleczach. ECOABC doskonale zna potrzeby swoich klientów, dlatego każdy sprzedawany przez nas wózek na skrzynie, pudła czy palety jest doskonałej i najwyższej jakości.

 • Wózki paletowe, paleciaki

  Przestawianie palet w magazynie albo sklepie, transportowanie ich między regałami i przewożenie z miejsca na miejsce to wyzwanie logistyczne, z którymi codziennie muszą mierzyć się pracownicy. Oczywistym jest, że wykonywanie tego zadania ręcznie, przy użyciu siły mięśni i bez wykorzystania specjalistycznych sprzętów, byłoby nie tylko nierozsądne, ale przede wszystkim nieefektywne. Dlatego ECOABC stworzyło specjalną ofertę zawierającą nowoczesne wózki paletowe, którzy nie powinno zabraknąć w żadnych magazynach, hurtowniach, sklepach i marketach.

 • Wózki platformowe

  Systemy transportowe są niezwykle ważne w środowisku magazynowym, warsztatowym i produkcyjnym. Sprawne przewożenie komponentów i produktów to podstawa funkcjonowania wielu gałęzi przemysłu. W ECOABC oferujemy rozwiązania, które usprawniają transport i magazynowanie. Niektóre z wózków, które posiadamy to modele platformowe,klatki transportowe oraz różnorodne i wszechstronne wózki paletowe.

   

 • Wózki podnoszące

  Transport, przewóz i podnoszenie ładunków, niezależnie od ich wagi czy gabarytów rozmiarowych, wymaga zawsze ogromnej precyzji ze strony pracownika oraz zastosowania maksymalnie wytrzymałych i nowoczesnych sprzętów. To właśnie one w dużej mierze decydują o bezpieczeństwie całego procesu i wpływają bezpośrednio na wygodę pracowników.W ECOABC wiemy, jak zadbać o oba te czynniki, dlatego już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

   

 • Wózki transportowe

  Transport towarów i innych przedmiotów to jeden z najważniejszych aspektów codziennej pracy w środowiskach przemysłowych. Urządzenia transportowe takie jak wózki podnoszące, platformowe, paletowe itp. to popularni pomocnicy w magazynach i na liniach produkcyjnych. W ECOABC oferujemy szeroką gamę wszechstronnych wózków, które usprawniają procesy logistyczne w firmie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą wózków. Zanim wybierzesz model dla siebie, przejrzyj dostępne urządzenia i przeanalizuj potrzeby swojego biznesu. Produkty różnią się wieloma czynnikami, takimi jak obciążenie, funkcjonalności, rozmiar i przeznaczenie. 

   

 • Wózki wielopółkowe

  Ogromny wybór wózków w ofercie ECOABC to najlepszy dowód na to, że są to akcesoria codziennego użytku niezastąpione w wielu branżach. Korzystają z nich najróżniejsze firmy, od hoteli i stołówek, po restauracje, sale weselne czy firmy cateringowe. Jednak wózki służą nie tylko do transportu jedzenia czy efektywnego wydawania posiłków dla dużej liczby osób jednocześnie. Ze względu na swoją specyfikę, zróżnicowaną budowę oraz łatwość w akomodacji do wykonywania różnych zadań, wózki sprawdzają się też w zakładach produkcyjnych, sklepach, hurtowniach i magazynach.

 • Wózki ze stali nierdzewnej

  Niezastąpione w kuchniach i stołówkach, niezbędne w hotelach, absolutnie konieczne w salach weselnych i podczas konferencyjnych spotkań, przydatne do transportu jedzenia, napojów i zastawy stołowej... O czym mowa? Oczywiście o wszelkiego rodzaju wózkach, które znacznie ułatwiają przewożenie gotowych posiłków w stanie stałym lub płynnym i bez których funkcjonowanie wielu lokali gastronomicznych, firmowych lub szkolnych stołówek oraz hoteli i pensjonatów byłoby o wiele trudniejsze.

   

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów