Magazyn i przemysł

Informacje

Magazyn i przemysł

Żadna firma, żadne biuro, warsztat czy magazyn nie będą w stanie prawidłowo działać, jeśli nie zostaną odpowiednio wyposażone. Oferta ECOABC opiera się na wyposażeniu meblarskim, narzędziowym oraz materiałowym, zapewniając kompleksową obsługę każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy Państwa firma zajmuje się handlem, naprawą samochodów...

Żadna firma, żadne biuro, warsztat czy magazyn nie będą w stanie prawidłowo działać, jeśli nie zostaną odpowiednio wyposażone. Oferta ECOABC opiera się na wyposażeniu meblarskim, narzędziowym oraz materiałowym, zapewniając kompleksową obsługę każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy Państwa firma zajmuje się handlem, naprawą samochodów czy pracami budowlanymi, nasza oferta jest skierowana właśnie do was.

 

Więcej

Magazyn i przemysł W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Transport i podnoszenie

  Transport, przewóz i podnoszenie ładunków, niezależnie od ich wagi czy gabarytów rozmiarowych, wymaga zawsze ogromnej precyzji ze strony pracownika oraz zastosowania maksymalnie wytrzymałych i nowoczesnych sprzętów. To właśnie one w dużej mierze decydują o bezpieczeństwie całego procesu i wpływają bezpośrednio na wygodę pracowników. W ECOABC wiemy, jak zadbać o oba te czynniki, dlatego już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Czystość i środowisko

  Segregacja śmieci jest niezwykle istotna. Według raportu „Economist” przeciętny człowiek produkuje dziennie około 1,2 kg śmieci od papieru do resztek żywności. Ecoabc oferuje produkty w zakresie technologii ochrony środowiska i utylizacji odpadów, od pojemników na odpady i worków na śmieci do systemów usuwania odpadów i segregacji odpadów a także szaf do przechowywania chemikaliów.


  Nawet niewielkie zmiany w sposobie ochrony środowiska mogą dać znacznie więcej niż myślisz. Umieszczenie papieru we właściwy pojemniku do sortowania odpadów, oraz nie umieszczanie puszek w pojemniku na odpady zmieszane ma wielki wpływ na środowisko w długoterminowej perspektywie. Prawidłowe sortowanie śmieci oszczędza zasoby i ma pozytywny wpływ.

   

  Pomóż pracownikom segregować śmieci. Pierwszym krokiem jest zapewnienie w biurze pojemników na zużyty papier w biurze. Drugim krokiem jest umieszczenie dobrze oznakowanych pojemników do sortowania odpadów w stołówce czy innych pomieszczeniach socjalnych. Pojemniki w różnych kolorach mogą ułatwić segregację odpadów.

   

  Funkcjonalnym rozwiązaniem do segregacji odpadów są szafy do sortowania, które mają dużą liczbę komór i otworów co pozwala na dokładne sortowanie śmieci. Ważne, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie pasujące do organizacji. W Ecoabc znajdziesz szeroki wybór pojemników do sortowania odpadów.

 • Bezpieczeństwo

  Odpowiednie zabezpieczenie stanowiska pracy, korzystanie ze specjalnych narzędzi i środków ochraniających, właściwe zasady BPH oraz prawidłowe wydzielenie bezpiecznych stref: jest co najmniej kilka zasad, którymi powinien się kierować pracodawca względem swoich pracowników. Zapewnienie im wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz zadbanie o ich komfort podczas wykonywania zleconych prac to nie tylko dobra wola przedsiębiorcy, ale przede wszystkim wymóg prawny.

 • Narzędzia i maszyny

  Narzędzia, maszyny i urządzenia wykorzystywane są szeroko w warsztatach, magazynach, w pracach przemysłowych, produkcyjnych oraz serwisowych i naprawczych. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za to, czy dana czynność zostanie wykonana prawidłowo; śruba odpowiednio dokręcona, część zamontowana, a cały ładunek właściwie zabezpieczony. Nic dziwnego, że wiele firm przykłada coraz większą wagę do tego, aby wyposażać swoich pracowników w narzędzia i akcesoria jak najlepszej jakości, wytrzymałe, odporne i funkcjonalne. Właśnie takie, które w swojej ofercie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

   

 • Urządzenia i materiały do pakowania

  Uczyń pakowanie procesem szybkim, prostym i efektywnym, dzięki urządzeniom i akcesoriom, które nabędziesz w ECOABC. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich rosnącej świadomości w zakresie skutecznego i bezpiecznego pakowania oraz wykorzystywanym w tym celu materiałów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę akcesoriów oraz urządzeń do taśmowania i pakowania, wag, folii oraz taśm, dzięki którym cały proces nie tylko ulegnie znacznemu skróceniu, ale będzie też znacznie efektywniejszy. Zapomnijcie o długim i męczącym ręcznym pakowaniu każdej przesyłki!

 • Warsztat i zakład

  Umeblowanie warsztatu na pierwszy rzut oka może wydawać się zadaniem znacznie prostszym niż wyposażenie biura, w którym obsługuje się klientów. Do warsztatu klienci zwykle nie zaglądają, a jeśli już to robią, to doskonale wiedzą, czego mogą się w nim spodziewać. Dlatego aranżacja takich miejsc skupia się głównie na tym, aby zapewnić maksymalną wygodę pracy dla mechaników i pracowników, a nie sprawiać idealnego wrażenia pod kątem estetycznym. Wyposażenie warsztatu powinno służyć przede wszystkim polepszeniu warunków i efektywności wykonywanej w nich pracy.

 • Systemy magazynowania

  Nowoczesne systemy magazynowania w dużej mierze opierają się elektronicznych inteligentnych rozwiązaniach, które pozwalają skutecznie zarządzać nawet ogromnymi halami i magazynami. Jednak nawet najnowocześniejsze komputery, programy i aplikacje nie zastąpią całkowicie pracy ludzkich rąk oraz zadań, które bezpośrednio wykonują pracownicy. Aby im to ułatwić, polecamy zakup sprzętu, urządzeń, maszyn, narzędzi i akcesoriów do wyposażenia magazynów, dzięki którym wykonywana praca będzie szybsza, komfortowa i bardziej przyjemna.