Panele elektryczne

Plątające się po ziemi lub zwisające z biurek albo stołów konferencyjnych kable to zmora niejednego pokoju i biura w każdej firmie. Stanowią nie tylko zagrożenie dla pracowników, ale i ich prezencja pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przeprowadzenie ważnej prezentacji dla klientów albo przyszłych wspólników. Ecoabc znalazł...

Plątające się po ziemi lub zwisające z biurek albo stołów konferencyjnych kable to zmora niejednego pokoju i biura w każdej firmie. Stanowią nie tylko zagrożenie dla pracowników, ale i ich prezencja pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przeprowadzenie ważnej prezentacji dla klientów albo przyszłych wspólników. Ecoabc znalazło jednak rozwiązanie dla tego problemu i może je Państwu teraz zaoferować.

 Pojemniki na kable

Prezentujemy nowoczesne pojemniki na kable, które mimo spełniania typowo praktycznej funkcji pozostają w pełni estetyczne i zachowują swój klasyczny wygląd. Dzięki temu wspaniale komponują się w każde firmowe wnętrze, zarówno w małe biurowe pokoiki, jak i wielkie sale konferencyjne, stanowiąc przy okazji zaskakujący element dekoracyjny. Dzięki takim pojemnikom można zapomnieć o problemie nieestetycznych kabli zwisających z góry lub leżących na ziemi, w które łatwo się zaplątać, przewrócić lub nawet przypadkowo pociągnąć, zrzucając drogie elektroniczne sprzęty. Pojemniki doskonale maskują nie tylko kable, ale również ładowarki, listwy zasilające i małe urządzenia.

Panele elektryczne

Równie nowoczesnym, co praktycznym rozwiązaniem są również specjalne panele elektryczne montowane w blatach biurek, stołów konferencyjnych albo przy ścianach, które zapewniają większą kontrolę nad kablami. Panele tego typu cechują się niezwykłą efektywnością, pozwalając zapanować nad plątaniną kabli od różnych urządzeń, wtyczek, ładowarek czy przedłużaczy. Dostępne są w wersji standardowej, z samymi gniazdami zasilającymi, jak i w wersjach multimedialnych z wbudowanymi dodatkowymi wejściami. Można je również montować w szafach, półkach lub przy stanowiskach komputerowych. 

Elektryczne panele do blatu

W ofercie Ecoabc dostępne są funkcjonalne panele elektryczne wpuszczane w blat, które są niezwykle sprytnym i jednocześnie banalnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych oraz open roomach i firmowej przestrzeni pracowniczej. Montowane w blacie pozwalają utrzymać porządek w kablach oraz w prosty sposób podłączać lub odłączać urządzenia elektryczne – od komputerów i laptopów po ładowarki do telefonów czy projektory. Panele do montażu w blatach stołów dostępne są w różnych wersjach, od dwóch do czterech gniazdek, co w pełni wystarcza w standardowej sali konferencyjnej.

Panele multimedialne

Prawdziwym fenomenem są również specjalne panele elektryczne z funkcją multimedialną, które również można montować w blatach albo na ścianach. Ich funkcja to nie tylko udostępnianie zwykłych gniazdek elektrycznych, ale również wejść na kable HDMI, VGA, wejść audio i wideo czy USB. Prosty panel oraz banalnie łatwy sposób montażu sprawiają, że po instalacji po instalacji wystająca część to zaledwie... kilkanaście milimetrów. Tym samym gotowy panel w żaden sposób nie utrudnia korzystania z blatu, stanowiąc wyłącznie ciekawe i bardzo przydatne udogodnienie.

Więcej

Panele elektryczne W tej kategorii nie ma produktów.