Meble wypoczynkowe

Ecoabc zapewnia kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz biurowych w sofy, kanapy, fotele oraz stoliki, które urozmaicą firmowe wnętrza, czyniąc je eleganckimi i ekskluzywnymi. Odpowiednie wyposażenie biura może nie tylko zrobić pozytywne wrażenie na kliencie, ale odgrywa również ważną rolę marketingową, stawiając firmę w dobrym świetle oraz wysyła...

Ecoabc zapewnia kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz biurowych w sofy, kanapy, fotele oraz stoliki, które urozmaicą firmowe wnętrza, czyniąc je eleganckimi i ekskluzywnymi. Odpowiednie wyposażenie biura może nie tylko zrobić pozytywne wrażenie na kliencie, ale odgrywa również ważną rolę marketingową, stawiając firmę w dobrym świetle oraz wysyłając jasny sygnał, że dba ona o swoją renomę pod każdym względem.

 

Sofy i kanapy do biura

 

W naszym sklepie znajdują się różnorodne sofy i kanapy pasujące do każdego biurowego wnętrza: od księgowych biur, po kierownicze gabinety. Wygodne siedziska, wzmacniane stelaże, proste i minimalistyczne wykonanie naszych produktów to gwarancja nowoczesności i klasycznego stylu aranżacyjnego. Tapicerowane i materiałowe sofy biurowe są miękkie, wygodne i komfortowe, zapewniając ergonomiczną pozycję do siedzenia. Posiadamy meble w różnych rozmiarach i kolorach, z obiciami z tkaniny poliestrowej, wełnianej lub eko-skóry, która nada się do eleganckich i wymagających wnętrz. Wszystkie kanapy biurowe posiadają wbudowane podłokietniki, wyprofilowane oparcia oraz stabilne, chromowane nogi podpierające. Doskonale nadają się do wnętrz poczekalni i recepcji, holów wejściowych oraz pokojów dla pracowników, stanowiąc prosty i komfortowy kąt do relaksu i odpoczynku.

 

Biurowe fotele

 

Tkanina, eko-skóra, poszycie materiałowe, różne kolory i kroje tapicerki, wysokość i szerokość oparcia, wygodne siedziska i funkcja obracania: fotele biurowe od Ecoabc to świetna i szeroka alternatywa dla klasycznych i niezbyt wygodnych krzeseł. Profilowane siedziska i oparcia gwarantują wygodę użytkowania, a stabilne podparcia i nóżki zapewniają bezpieczne i ergonomiczne ułożenie ciała. Fotele świetnie sprawdzą się nie tylko w poczekalniach czy recepcjach, ale również na stanowiskach obsługi klienta w bankach, firmach telekomunikacyjnych, finansowych czy ubezpieczeniowych. Mogą być używane pojedynczo lub w zestawach z dopasowanymi sofami i stolikami.

 

Stoliki do biura

 

Uzupełnienie dla foteli, krzeseł oraz sof są oczywiście stoliki biurowe pełniące najczęściej rolę kawowych lub gazetowych. Eleganckie i dyskretne stanowią idealne wypełnienie wolnej przestrzeni w pomieszczeniu lub miejsce do wypełniania dokumentów w poczekalniach lub salach obsługi klienta. W ofercie posiadamy stoliki drewniane w różnych kolorach: czarnym, białym, jasnobrązowym, z dolnymi półkami gazetowymi lub bez nich, o owalnym, kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Wykonane z solidnego dębu stanowią stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która może posłużyć w firmie przez długie lata. Nasze produkty zmienią firmowe wnętrze, nadając mu zupełnie nowy i zaskakujący charakter. Odpowiednio dobrane zestawy do poczekalni czy recepcji nie tylko wpływają na wizualny odbiór firmy, ale przede wszystkim zapewniają wygodę i komfort klientom.

Więcej

Meble wypoczynkowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów