Koła i zestawy aparaturowe

Aby sprawnie transportować różnego rodzaju towary, najczęściej wykorzystuje się różnego rodzaju wózki. Dzięki nim nie trzeba przenosić poszczególnych ciężarów, a także można przewieźć za jednym razem większą liczbę np. kartonów. W naszej firmie proponujemy elementy, które umożliwiają sprawne i płynne przemieszczanie się wózków czy przenośników. ...

Aby sprawnie transportować różnego rodzaju towary, najczęściej wykorzystuje się różnego rodzaju wózki. Dzięki nim nie trzeba przenosić poszczególnych ciężarów, a także można przewieźć za jednym razem większą liczbę np. kartonów. W naszej firmie proponujemy elementy, które umożliwiają sprawne i płynne przemieszczanie się wózków czy przenośników. Są to gumowe, poliuretanowe koła i zestawy aparaturowe do mebli, dostępne w wielu różnych wariantach.

Więcej

Koła i zestawy aparaturowe Jest 11 produktów.

Podkategorie

  • Kółka meblowe
  • Kółka tworzywowe

    Kółka tworzywowe czy rolki tworzywowe są zwykle wykonane z poliamidu, który charakteryzuje się dużą odpornością i może być wykorzystywany w szerokim zakresie temperatur. W związku z tym koła tworzywowe nie odkształcają się a ich praca jest cicha i płynna. Wszystkie oferowane przez nas kółka tworzywowe posiadają trwale zamontowane łożyska, które będą służyć przez wiele lat.

  • Kółka instytucjonalne

    Koła i zestawy kołowe w serii instytucjonalnej występują na łożyskach ślizgowych. Przystosowane są do długiego pozostawania w bezruchu. Mogą posiadać osłony przeciw włóknowe, które chronią kółka przed dostaniem się zanieczyszczeń. Nośność od 40 kg do 120 kg.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów