Koła i zestawy specjalistyczne

W przypadku transportowania niektórych towarów niezbędne jest stosowanie profesjonalnego sprzętu o szczególnych parametrach technicznych. Tak jest między innymi w przypadku pomieszczeń, w których panują wysokie temperatury, czy przy szczególnie dużych obciążeniach. Koła i zestawy specjalistyczne to szeroka gama produktów dedykowanych poszczególn...

W przypadku transportowania niektórych towarów niezbędne jest stosowanie profesjonalnego sprzętu o szczególnych parametrach technicznych. Tak jest między innymi w przypadku pomieszczeń, w których panują wysokie temperatury, czy przy szczególnie dużych obciążeniach. Koła i zestawy specjalistyczne to szeroka gama produktów dedykowanych poszczególnym branżom.

Więcej

Koła i zestawy specjalistyczne Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Kółka do piekarni

  Koła do piekarni to produkty do „zadań specjalnych”. Wytworzone zostały z żywicy fenolowej. Koło do wysokich temperatur ma nośność do 240 kg i zakres pracy w temperaturach od -40°C do + 300°C.

  Zestawy do piekarni są zestawami bezobsługowymi. W celu zapewnienia długiej żywotności głowicę obrotową widelca należy smarować raz do roku smarem.

  Zestawy obrotowe typu JS (intensive use) i JX (stal nierdzewna) zaleca się montować na na zamocowanej płaskiej płytce montażowej.


  Poniżej znajdą Państwo koła do piekarni i z zestawy kołowe do różnych zastosowań:

  * do wysokich temperatur: FN, HN, FL, PT.

  * do wózków chlebowych: PN, PU, PF,

  * do dzieży: AU, Ergoforma AU

  * do wózków transportowych: PS, PF, JD-BD

 • Kółka nierdzewne

  Koła i zestawy kołowe ze stali nierdzewnej przystosowane są do pracy w wymagającym, agresywnym środowisku. W tej grupie znajdują się kółka z różnych materiałów i różnej konstrukcji: kółka tworzywowe, kółka z bieżnikiem z gumy termoplastycznej czy z naturalnej, elastycznej gumy. Zestawy jezdne występują na łożyskach ślizgowych, precyzyjnych łożyskach kulkowych pojedynczych i podwójnych.

 • Kółka do skrzyń transportowych

  W asortymencie naszej firmy znaleźć koła i zestawy kołowe do casów w wielu wariantach, przeznaczonych do skrzyń o różnym udźwigu i różnym sposobie montażu, również koła narożnikowe (cornery).

  W zależności od wybranego modelu, posiadają one łożyska ślizgowe, igiełkowe lub kulkowe. Zestawy kołowe i koła transportowe wykonane są z tworzywa z bieżnikiem z elastycznego materiału wynalezionego i opatentowanego przez Colsona – Performę, bardzo dobrze przyjętego przez rynek casów i nie tylko. Udźwig proponowanych przez nas rozwiązań wynosi (zależnie od modelu) od 120 kg do 250 kg

 • Kółka do wózków sklepowych
 • Kółka medyczne

  W przypadku wózków i sprzętu wykorzystywanego w szpitalach, przychodniach czy innych placówkach ochrony zdrowia niezwykle ważna jest najwyższa możliwa wytrzymałość poszczególnych elementów. Należy zapewnić płynne transportowanie urządzeń medycznych czy łóżek z pacjentami. Poniżej prezentujemy katalog artykułów marki Rhombus Rollen, znanej i cenionej na światowym rynku medycznym. 

 • Kółka cargo
 • Kółka antystatyczne
 • Koła pneumatyczne
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów