Produkty do innych zastosowań

Kompleksowość asortymentu zapewniają również artykuły niestandardowe o różnych zastosowaniach. Proponujemy między innymi zestawy z kołami do rusztowań, ekspandery do rur i profili, hamulce nożne / stopy blokujące czy poliamidowe i poliuretanowe rolki paletowe. Każdy z oferowanych przez naszą firmę produktów jest niezbędny przy sprawnym i przede ...

Kompleksowość asortymentu zapewniają również artykuły niestandardowe o różnych zastosowaniach. Proponujemy między innymi zestawy z kołami do rusztowań, ekspandery do rur i profili, hamulce nożne / stopy blokujące czy poliamidowe i poliuretanowe rolki paletowe. Każdy z oferowanych przez naszą firmę produktów jest niezbędny przy sprawnym i przede wszystkim bezpiecznym transporcie.

Więcej

Produkty do innych zastosowań Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Koła do rusztowań
  • Hamulce nożne do wózków

    Hamulce nożne wykonane są ze stali ocynkowanej i żeliwa. Hamulce nożne do wózków zaprojektowane są do stosowania na prostych powierzchniach. Nie są rekomendowane do stosowania na pochyłych powierzchniach.

    Zalecane jest montowanie dwóch hamulców nożnych przy wózkach z czterema skrętnymi zestawami kołowymi i jednego hamulca nożnego przy wózkach z 2 kołowymi zestawami skrętnymi oraz dwoma stałymi zestawami kołowymi.

  • Rolki paletowe do wózków

    Rolki paletowe do wózków posiadają podwójne łożysko kulkowe. Rolki mogą być z m.in. w całości poliamidu lub posiadać stalową piastę z bieżnikiem wulkolanowym. Udźwig na rolkę wynosi od 335 kg do 1200 kg.

  • Akcesoria
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów