Wózki ze stali nierdzewnej

Stalowe wózki do hoteli, kuchni i stołówek

 


Niezastąpione w kuchniach i stołówkach, niezbędne w hotelach, absolutnie konieczne w salach weselnych i podczas konferencyjnych spotkań, przydatne do transportu jedzenia, napojów i zastawy stołowej... O czym mowa? Oczywiście o wszelkiego rodzaju wózkach, które znacznie ułatwiają przewożenie gotowych p...

Stalowe wózki do hoteli, kuchni i stołówek

 


Niezastąpione w kuchniach i stołówkach, niezbędne w hotelach, absolutnie konieczne w salach weselnych i podczas konferencyjnych spotkań, przydatne do transportu jedzenia, napojów i zastawy stołowej... O czym mowa? Oczywiście o wszelkiego rodzaju wózkach, które znacznie ułatwiają przewożenie gotowych posiłków w stanie stałym lub płynnym i bez których funkcjonowanie wielu lokali gastronomicznych, firmowych lub szkolnych stołówek oraz hoteli i pensjonatów byłoby o wiele trudniejsze.

 

Wózki kuchenne i stołówkowe

 

Stołówki firmowe lub szkolne, szpitalne lub sanatoryjne: miejsc, gdzie można spotkać wózki do kuchni jest naprawdę wiele, a ich zróżnicowanie tylko potwierdza, że są to sprzęty wręcz niezastąpione w codziennej pracy. Dzięki nim rozwożenie posiłków jest prostsze i szybsze, zmniejsza się ryzyko upuszczenia talerza lub szklanki, przypadkowego wpadnięcia na osobę trzecią lub niepotrzebnego robienia kilometrów między stołami a kuchnią podczas wydawania posiłków. Wózek do stołówki przydaje się przede wszystkim w miejscach, gdzie zachodzi częsta konieczność jednoczesnego szybkiego obsłużenia dużej ilości osób. Są to więc nie tylko typowe stołówki, z których korzystają dzieci w szkole albo pracownicy podczas przerw obiadowych, ale przede wszystkim bary i restauracje oraz sale weselne i konferencyjne, w których odbywają się spotkania połączone z poczęstunkiem. Kuchenne wózki to niesamowite ułatwienie dla kelnerów i kelnerek; pozwalają zaoszczędzić czas i siły oraz znacznie zwiększają efektywność podczas wydawania posiłków. Są idealne do przewożenia żywności, naczyń, pojemników, ciężkich baniaków z wodą, butelkowanych napojów oraz wszystkiego, co tylko wymaga przewiezienia.

 

Wózki hotelowe

 

Specyficzną odmianą wózków kuchennych jest wózek hotelowy, który ze względu na swoje zastosowanie często obleczony jest obrusem, aby zwiększyć jego walory estetyczne. Wózki hotelowe służą do serwowania gościom posiłków bezpośrednio w ich pokojach, dlatego najczęściej są niewielkie i funkcjonalne; nie zajmując wiele miejsca, jednocześnie pozwalają umieścić nawet kilka potraw obok siebie. Wyposażone w kółka są niezwykle łatwe w transporcie, a zamontowane hamulce pozwalają na stabilne zatrzymanie wózka w dowolnym miejscu. To higieniczne, estetyczne i bajecznie proste rozwiązanie stosowane w każdym renomowanym hotelu może z powodzeniem sprawdzić się również u Państwa.

 

Wózki stalowe

 

Wykonane ze stali nierdzewnej nie tylko zachowują doskonały wygląd przez wiele lat, odpierając ataki rdzy i zanieczyszczeń chemicznych, ale są przede wszystkim wytrzymałe. Dostępny w ofercie AJ Produkty wózek ze stali nierdzewnej to propozycja dla kuchni hotelowych, szkolnych, pracowniczych stołówek, które chcą poprawić jakość i szybkość wydawania posiłków. Wyposażone w jedną, dwie lub trzy półki nadają się do jednoczesnego przewożenia nawet kilkudziesięciu gotowych dań rozłożonych na talerzach. Można na nich również ustawić wazy z zupami, szklanki z rozlanymi napojami lub ciężkie zgrzewki butelkowanej wody, a wózek dzięki swojej stabilnej konstrukcji pozwoli na ich bezpieczne i sprawne przewiezienie.

Więcej

Wózki ze stali nierdzewnej Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów