Bezpieczne przechowywanie

Szukasz odpowiedniego miejsca do przechowywania kosztowności, poufnych dokumentów lub nośników danych oraz bezpiecznego rozwiązania do przechowywania? Znasz wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa? 

 

Zapytaj swojego ubezpieczyciela o certyfikaty, które muszą posiadać szafy do bezpiecznego przechowywania. Przy zakupie sejfów antywłamaniowych zawsze...

Szukasz odpowiedniego miejsca do przechowywania kosztowności, poufnych dokumentów lub nośników danych oraz bezpiecznego rozwiązania do przechowywania? Znasz wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa? 

 

Zapytaj swojego ubezpieczyciela o certyfikaty, które muszą posiadać szafy do bezpiecznego przechowywania. Przy zakupie sejfów antywłamaniowych zawsze należy zwracać uwagę na certyfikaty antywłamaniowe. Im wyższy wynik, tym większa wartość przedmiotów które mogą być w nim przechowywane. Bezpieczne sejfy są testowane i certyfikowane zgodnie z normą SSF3492.  Sejfy są odpowiednie do przechowywania kluczy, pieniędzy, komputerów, telefonów komórkowych oraz innych kosztowności.

 

Szafy i szafki naszej produkcji pozwolą Ci na bezpieczne przechowywanie dokumentacji, kluczy, gotówki czy innych przedmiotów. W ofercie znajdują się zarówno certyfikowane szafy odporne na włamania jak i na ogień. Znajdź rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

EN 14450 jest europejskim standardem dla testów antywłamaniowych szaf, klasyfikowane są one w klasie S1 lub S2, gdzie S2 zapewnia większe bezpieczeństwo. Szafa musi być odporna na wielokrotne próby włamania, mieć możliwość zakotwienia i być wyposażona w zamek o wysokim poziomie bezpieczeństwa (zgodny z EN 1300).

Więcej

Bezpieczne przechowywanie Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Sejfy
 • Szafki na klucze

  Szafki na klucze
  Specjalnie zaprojektowane do przechowywania kluczy, ten typ szafki pomaga firmom kontrolować klucze wykorzystywane w miejscu pracy. Szafki na klucze są często wykorzystywane w recepcjach, na parkingach, w szkołach oraz innych obiektach publicznych.  Poniżej wymienione zostały najbardziej popularne rozwiązania:

   

  Duża szafy na klucze
  To kompleksowe rozwiązanie wykonane z wytrzymałej lakierowanej blachy. Szafy wyposażone są w wyjmowane listwy hakowe, z których każdy ma 10 haczyków. W razie potrzeby istnieje możliwość zakupu dodatkowych wieszaków hakowych.

   

  Sejfy na klucze z zamkiem szyfrowym
  Sejfy są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być wykorzystywane do bezpiecznego przechowywania kluczy w różnych środowiskach, takich jak domy, sklepy czy nawet kompleksy przemysłowe. Są one wyposażone w łatwy w użyciu programowalny elektroniczny kod blokady. Zamek jest zasilany bateriami, i wyświetla lampkę ostrzegawczą gdy baterie są rozładowane.

   

  Szafka na klucz awaryjny
  Szafka na klucz awaryjny jest wykonana ze stali szlachetnej i lakierowana na kolor jasnoczerwony, który zapewnia jej lepszą widoczność. Szafka posiada pojedynczy haczyk, na którym można zawiesić kluczyk awaryjny. Przód szafki ma cienkie łamliwe okno szklane. Mały młotek może być wykorzystany do uzyskania dostępu do kluczyka w sytuacja awaryjnych.

   

  Ciężka szafka na klucze
  Korpus tej szafy wykonany jest z blachy o grubości 3mm, grubość drzwi to 6mm. Szafka jest wyposażona w elektroniczną 6-cyfrową blokadę kodu z wyświetlaczem LCD. Szafa jest wyposażona w zestaw do mocowania na ścianie i jest bezpiecznym rozwiązaniem do przechowywania kluczy dla firm.

 • Szafy metalowe i szafy pancerne

  W ECOabc oferujemy szeroką gamę szaf pancernych, które pomagają chronić ważne dokumenty i inne przedmioty przed uszkodzeniem i kradzieżą. Dzięki zamkom zawartość jest bezpiecznie przechowywana i nie ma ryzyka kradzieży ani dostępu ze strony osób niepożądanych. W naszych bezpiecznych szafach i sejfach bez obaw przechowasz biżuterię, nośniki pamięci oraz urządzenia elektroniczne, a także ważne dokumenty. Szafy metalowe są przydatne nie tylko w firmach, które przechowują wiele dokumentów, takich jak np. kontrakty i arkusze księgowe, ale także w jednostkach przemysłowych, gdzie mogą z powodzeniem służyć jako szafki warsztatowe, np. w sklepach, na stacjach benzynowych itp. Półki w szafkach można regulować, ustawiając na wybranej wysokości, co pomaga łatwo dostosować sprzęt do potrzeb w zakresie przechowywania.

 • Szafy i sejfy ognioodporne

  Ogień może stanowić poważne zagrożenie dla miejsca pracy i przechowywanych dokumentów. Co więcej, firmy często cierpią z powodu ogromnych strat, gdy woda używana do gaszenia ognia powoduje dalsze szkody. ECOabc oferuje szereg różnego typu szaf ognioodpornych i odpornych na wodę, które mogą pomóc zabezpieczyć ważne dokumenty i inne przedmioty przed pożarem.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów