Czystość i środowisko

Segregacja śmieci jest niezwykle istotna. Według raportu „Economist” przeciętny człowiek produkuje dziennie około 1,2 kg śmieci od papieru do resztek żywności. Ecoabc oferuje produkty w zakresie technologii ochrony środowiska i utylizacji odpadów, od pojemników na odpady i worków na śmieci do systemów usuwania odpadów i segregacji odpadów a takż...

Segregacja śmieci jest niezwykle istotna. Według raportu „Economist” przeciętny człowiek produkuje dziennie około 1,2 kg śmieci od papieru do resztek żywności. Ecoabc oferuje produkty w zakresie technologii ochrony środowiska i utylizacji odpadów, od pojemników na odpady i worków na śmieci do systemów usuwania odpadów i segregacji odpadów a także szaf do przechowywania chemikaliów.


Nawet niewielkie zmiany w sposobie ochrony środowiska mogą dać znacznie więcej niż myślisz. Umieszczenie papieru we właściwy pojemniku do sortowania odpadów, oraz nie umieszczanie puszek w pojemniku na odpady zmieszane ma wielki wpływ na środowisko w długoterminowej perspektywie. Prawidłowe sortowanie śmieci oszczędza zasoby i ma pozytywny wpływ.

 

Pomóż pracownikom segregować śmieci. Pierwszym krokiem jest zapewnienie w biurze pojemników na zużyty papier w biurze. Drugim krokiem jest umieszczenie dobrze oznakowanych pojemników do sortowania odpadów w stołówce czy innych pomieszczeniach socjalnych. Pojemniki w różnych kolorach mogą ułatwić segregację odpadów.

 

Funkcjonalnym rozwiązaniem do segregacji odpadów są szafy do sortowania, które mają dużą liczbę komór i otworów co pozwala na dokładne sortowanie śmieci. Ważne, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie pasujące do organizacji. W Ecoabc znajdziesz szeroki wybór pojemników do sortowania odpadów.

Więcej

Czystość i środowisko Jest 16 produktów.

Podkategorie

 • Kosze i pojemniki na śmieci

  W skutecznej gospodarce odpadami i śmieciami wytwarzanymi w warunkach firmowych, czy to w budynkach administracyjnych, czy w fabrykach albo halach, liczy się przede wszystkim odpowiedni system składowania tych odpadów. Porozrzucane po kątach kartonowe pudła, dokumenty, zepsute części albo cieknące i mokre od smaru lub innych cieczy pojemniki nie zrobią wrażenia na klientach. Ani na samych pracownikach, którzy musieliby w takich warunkach pracować. Dlatego właściciel firmy powinien zadbać o to, aby wyposażyć ją w odpowiednią ilość koszy albo nawet dużych kontenerów do składowania odpadów.

 • Produkty do sprzątania

  Sprzątanie wielkich powierzchni – a zwykle z takimi ma się do czynienia w firmach, biurach, fabrykach albo sklepach – zajmuje mnóstwo czasu. Wymaga również dużych nakładów osobowych oraz niemałych kosztów finansowych. Można jednak te proces znacznie przyśpieszyć i ułatwić, stosując odpowiednie narzędzia, sprzęty i środki umożliwiające szybsze i efektywniejsze sprzątanie. W ofercie Ecoabc nie zabraknie wózków sprzątających, mopów, ścierek, środków czyszczących oraz dodatkowych akcesoriów niezbędnych podczas tego procesu.

   

 • Przechowywanie chemikaliów

  Praca z chemikaliami należy do niebezpiecznych i trudnych zajęć, często związanych z podwyższonym ryzykiem wycieków i zagrożeniem dla zdrowia lub nawet życia pracowników. Zakłady produkcyjne, laboratoria czy warsztaty, w których korzysta się z chemikaliów, muszą być więc odpowiednio przygotowane na ich przechowywanie i transport. Jednak chemikalia to również rzeczy, których w wielu firmach i przedsiębiorstwach używa się codziennie, jak środki czystości albo płyny samochodowe. One również wymagają odpowiednich warunków do przechowywania, które mogą zapewnić szafy i regały od Ecoabc.

 • Segregacja odpadów

  Każda firma produkuje śmieci. Kwestia gospodarki odpadami to bardzo ważny aspekt codziennego funkcjonowania firmy. Od sprawnego zarządzania zależy ogólna czystość, bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Ponieważ segregacja odpadów wydaje się żmudna i skomplikowana, warto zainwestować w odpowiednie wyposażenie, które będzie niezastąpionym pomocnikiem w drodze do sprawnego funkcjonowania firmy. Zapewnienie pracownikom łatwego dostępu do pojemników na śmieci oraz przeprowadzenie szkolenia jak prawidłowo segregować odpady przyniesie widoczne korzyści już po krótkim czasie. W Ecoabc oferujemy szeroką gamę wszechstronnych pojemników na śmieci, szafek do segregacji oraz worków na śmieci. 

 • Stojaki i uchwyty na worki

  Tam, gdzie standardowe kosze na śmieci o małej pojemności są niewystarczające lub zwyczajnie zawadzają, zamiast usprawniać pracę, idealnie sprawdzają się specjalne stojaki przeznaczone do podtrzymywania worków. Obecnie spotkać je można praktycznie wszędzie, od magazynów, firm produkcyjnych, placów budowy i domowych remontów, po szpitale, poczty, hurtownie i fabryki. Ich szerokie zastosowanie wynika z dużej uniwersalności, ponieważ stojaki są mobilne, łatwe do przenoszenia i nie zajmują wiele miejsca.

 • Worki na śmieci

  Skuteczna dbałość o czystość i porządek w firmie to rzecz na tyle oczywista, że nikomu nie trzeba o niej przypominać. Niezależnie od tego, czy dbaniem o ten element zajmuje się zewnętrzna firma czy wyznaczony do tego pracownik, warto w obu przypadkach wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt, narzędzia i akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w biurze, na korytarzach czy sali obsługi klienta. Takimi akcesoriami są między innymi worki na śmieci, które powinny być mocne, wytrzymałe, ale nie przepuszczać nieprzyjemnych zapachów.

  Worki do śmieci przeznaczone do zbierania i wyrzucania śmieci dostępne w naszej ofercie, to produkty w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Charakteryzują się zróżnicowaną pojemnością od 30 litrów do nawet 660 litrów, dlatego mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Małe worki sprawdzają się w niewielkich, dyskretnych koszach w recepcjach, poczekalniach i gabinetach oraz biurach; większe pasują do przestrzeni pracowniczych, hal produkcyjnych, pokojów socjalnych. Worki na śmieci od Ecoabc sprzedawane są w rolkach licząc od 10 do nawet 100 sztuk.

   

 • Wózki z tackami ociekowymi

  Transport substancji o konsystencji cieszy – niezależnie czy chodzi o zwykłą wodę czy chemiczne związki – zawsze wymaga ogromnego skupienia i odpowiednich narzędzi. W Ecoabc znajdziecie Państwo ofertę właśnie takich narzędzi, dzięki którym przewóz tego typu towarów będzie bezpieczny, szybki i bezproblemowy. Wózki ociekowe, wychwytowe, z podwójnymi tacami, siatkowe lub zabudowane: oferta jest szeroka, dostosowana do współczesnego rynku oraz oczekiwań naszych klientów.

 • Przechowywanie beczek

  W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, zapewniające skuteczne przechowywanie beczek. Zapobiegaj niebezpiecznym wyciekom z naszymi wannami wyłapującymi, szafami i stojakami na beczki.

 • Kontenery, wywrotki

  Niezwykle przydatne w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach, serwisach samochodowych, ale również w sklepach i hurtowniach – kontenery z funkcją wywrotki znacznie pomagają w segregacji i składowaniu firmowych odpadów. Co więcej, idealnie nadaje się również do przechowywania i składowania surowców, towarów i materiałów sypkich np. piasku albo gipsu na placach budowy i podczas remontów.

 • Akcesoria do beczek

  Akcesoria, które ułatwią i przyśpieszą pracę z beczkami


  Rozszczelniona beczka, cieknący kanister i przypadkowe wycieki to rzeczy, z którymi na co dzień muszą sobie radzić pracownicy w większości fabryk, firm produkcyjnych, hal magazynowych. Szybkie niwelowanie szkód i ich naprawianie oraz zapobieganie dalszemu wyciekowi to podstawa w takich sytuacjach. Trzeba również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu beczki przed ewentualnymi złodziejami. Warto więc mieć pod ręką narzędzia, które to nie tylko w ogóle umożliwią, ale i znacznie ułatwią i przyśpieszą cały proces. A właśnie takie znajdziecie Państwo w ofercie AJ Produkty.

   

  Klucze i zamki beczkowe

   

  Podstawowym narzędziem w każdym magazynie albo fabryce powinien być klucz do beczek – regulowany, pasujący do kilku rodzajów pokryw, niezawodny i sprawdzający się w kryzysowych sytuacjach. Za jego pomocą można w kilku ruchach otworzyć nawet najbardziej oporną pokrywę bębnową, ale również odkręcić i przykręcić zamontowany wcześniej kurek. Mosiężna konstrukcja jest wytrzymała i odporna na działanie dużej siły, a stabilny uchwyt chroni dłoń przed przypadkowym ześlizgnięciem się z rączki. Uzupełnieniem dla kluczy są specjalne zamki do beczek, które skutecznie i w bardzo prosty sposób chronią pokrywy przed nieautoryzowanym otwieraniem. Wykorzystywane są do stalowych beczek i pasują do gwintów o rozmiarach 2 cali oraz 3/4 cala. Zamki skutecznie chronią nie tylko przed kradzieżą, otwieraniem, ale również aktami wandalizmu i potencjalnymi zanieczyszczeniami.

   

  Zawory do beczek

   

  Bogata oferta AJ Produkty to również specjalistyczne zawory do beczek, czyli popularne kraniki, dzięki którym bez całościowego otwierania beczki można sprawdzić i skosztować jej zawartość. Zawory występują w różnych rozmiarach i wyposażone są w automatyczną nadciśnieniową ochronę, dzięki czemu znajdująca się w beczce zawartość nie będzie z niej niekontrolowanie wypływała. Nasze krany nadają się zarówno do beczek metalowych, jak i do ich plastikowych odpowiedników. Wykonane są z trwałego i mocnego tworzywa, ułatwiając proces opróżniania bębna i znacznie go przyśpieszając. Posiadamy także krany do beczek dostosowane również do płynów takich jak ropa, które posiadają dodatkowe zabezpieczenie przez eksplozją.

   

  Adaptery, korki i lejki

   

  Do plastikowych egzemplarzy polecamy wytrzymałe adaptery do beczek. Umożliwiają one zainstalowanie w takich beczkach kranów i zaworów bez straty dla ich konstrukcji oraz zawartości. Adaptery przydają się przede wszystkim w fabrykach oraz zakładach produkcyjnych, które nie wykorzystują od razu całej zawartości beczek, ale jednocześnie chcą mieć pewność, że po upływie czasu nie ulegnie ona rozszczelnieniu, zniszczeniu lub nie straci całkowicie swoich właściwości. Zapobiegając przypadkowemu wylewaniu się cieczy można zainstalować w beczkach również korki oraz lejki, które umożliwiają szybkie i efektywne napełnianie bębnów.

 • Chemia przemysłowa
 • Obsługa beczek

  Akcesoria do beczek: podnośniki, uchwyty, wózki


  Transport prostych ładunków jak pudła, kartony, palety czy nawet nietypowe pod względem wielkości dłużyzny wykonywany jest najczęściej za pomocą ręcznych lub widłowych wózków. Jednak co w sytuacjach, gdy transportu wymagają beczki, które charakteryzują się bardzo specyficznym kształtem, który w większości przypadków uniemożliwia wykorzystywanie wspomnianych wózków? Aby mieć pewność, że przenoszona beczka będzie odpowiednio zabezpieczona, nie ulegnie rozszczelnieniu, ani nie spadnie na ziemię, najlepiej skorzystać ze specjalnych wózków do beczek, które oferuje firma AJ Produkty.

   

  Podnośniki beczkowe

   

  W naszej ofercie znajdują się podnośniki do beczek, które umożliwiają wyniesienie beczki na odpowiednią wysokość, przeniesienie jej na wskazane miejsce i bezpieczne opuszczenie, bez straty dla zawartości oraz samej beczki. Standardowy podnośnik do beczek jest przeznaczony do 210l beczek metalowych i może unieść w zależności od modelu od 350 do nawet 500kg. Podnośniki zorientowane są pionowo lub poziomo, mogą zablokować beczkę w dowolnej pozycji, okręcić ją o 360 stopni i unieruchomić. Dzięki ogromnej stabilności uchwytu można nimi przenosić zarówno zamknięte pokrywami beczki, jak i zupełnie otwarte i posiadające stałą lub płynną zawartość. Dostępne są również podnośniki hydrauliczne o maksymalnej wysokości podnoszenia 135cm, skrętnymi kołami umożliwiającymi łatwy transport oraz blokadą bębna operującą w granicach 120 stopni nachylenia.

   

  Wózki i platformy do beczek

   

  Dostępne w sklepie AJ Produkty wózki do beczek oraz specjalne platformy transportowe umożliwiają szybki i bezproblemowy transport nawet najcięższych beczkowych ładunków. Każdy wózek do beczek wyposażony jest w kółka pomagające w transporcie, stabilizator oraz zabezpieczenie chroniące przewożone beczki przed wysunięciem się z uchwytu i wypadnięcie. Wózki posiadają nośność od 250 kilogramów do nawet 400 kilogramów, a platformy przekraczają nawet 410kg. W ofercie znajdują się również specjalne wózki wywrotki z systemem unieruchamiania beczki w wybranej pozycji oraz wózki hydrauliczne. Każdy z oferowanych produktów to wytrzymała, stabilna konstrukcja, zapewniająca wieloletnie użytkowanie oraz niezwykłą efektywność pracy.

   

  Uchwyty na beczki

   

  Sporym ułatwieniem w transporcie beczek zarówno w magazynach i hurtowniach, jak i sklepach, zakładach produkcyjnych albo fabrykach, są nowoczesne i funkcjonalne uchwyty. Poprzez stabilny zacisk i regulowaną długość pomagają w bezpiecznym i delikatnym przenoszeniu ładunków bez strat dla ich zawartości. AJ Produkty przedstawia praktyczny uchwyt do beczek umożliwiający podnoszenie jednocześnie nawet dwóch beczek; łączna nośność wynosi aż 500kg, co pozwala przenosić nawet najcięższe dostępne na rynku beczki. Szeroki rozstaw łańcuchów pozwala na transport ładunku w pozycji pionowej lub poziomej i jego szybkie opróżnienie lub napełnienie.

 • Akcesoria
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów