Czystość i środowisko

Segregacja śmieci jest niezwykle istotna. Według raportu „Economist” przeciętny człowiek produkuje dziennie około 1,2 kg śmieci od papieru do resztek żywności. Ecoabc oferuje produkty w zakresie technologii ochrony środowiska i utylizacji odpadów, od pojemników na odpady i worków na śmieci do systemów usuwania odpadów i segregacji odpadów a takż...

Segregacja śmieci jest niezwykle istotna. Według raportu „Economist” przeciętny człowiek produkuje dziennie około 1,2 kg śmieci od papieru do resztek żywności. Ecoabc oferuje produkty w zakresie technologii ochrony środowiska i utylizacji odpadów, od pojemników na odpady i worków na śmieci do systemów usuwania odpadów i segregacji odpadów a także szaf do przechowywania chemikaliów.


Nawet niewielkie zmiany w sposobie ochrony środowiska mogą dać znacznie więcej niż myślisz. Umieszczenie papieru we właściwy pojemniku do sortowania odpadów, oraz nie umieszczanie puszek w pojemniku na odpady zmieszane ma wielki wpływ na środowisko w długoterminowej perspektywie. Prawidłowe sortowanie śmieci oszczędza zasoby i ma pozytywny wpływ.

 

Pomóż pracownikom segregować śmieci. Pierwszym krokiem jest zapewnienie w biurze pojemników na zużyty papier w biurze. Drugim krokiem jest umieszczenie dobrze oznakowanych pojemników do sortowania odpadów w stołówce czy innych pomieszczeniach socjalnych. Pojemniki w różnych kolorach mogą ułatwić segregację odpadów.

 

Funkcjonalnym rozwiązaniem do segregacji odpadów są szafy do sortowania, które mają dużą liczbę komór i otworów co pozwala na dokładne sortowanie śmieci. Ważne, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie pasujące do organizacji. W Ecoabc znajdziesz szeroki wybór pojemników do sortowania odpadów.

Więcej

Czystość i środowisko Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Produkty do sprzątania

  Sprzątanie wielkich powierzchni – a zwykle z takimi ma się do czynienia w firmach, biurach, fabrykach albo sklepach – zajmuje mnóstwo czasu. Wymaga również dużych nakładów osobowych oraz niemałych kosztów finansowych. Można jednak te proces znacznie przyśpieszyć i ułatwić, stosując odpowiednie narzędzia, sprzęty i środki umożliwiające szybsze i efektywniejsze sprzątanie. W ofercie Ecoabc nie zabraknie wózków sprzątających, mopów, ścierek, środków czyszczących oraz dodatkowych akcesoriów niezbędnych podczas tego procesu.

   

 • Przechowywanie chemikaliów

  Praca z chemikaliami należy do niebezpiecznych i trudnych zajęć, często związanych z podwyższonym ryzykiem wycieków i zagrożeniem dla zdrowia lub nawet życia pracowników. Zakłady produkcyjne, laboratoria czy warsztaty, w których korzysta się z chemikaliów, muszą być więc odpowiednio przygotowane na ich przechowywanie i transport. Jednak chemikalia to również rzeczy, których w wielu firmach i przedsiębiorstwach używa się codziennie, jak środki czystości albo płyny samochodowe. One również wymagają odpowiednich warunków do przechowywania, które mogą zapewnić szafy i regały od Ecoabc.

 • Segregacja odpadów

  Każda firma produkuje śmieci. Kwestia gospodarki odpadami to bardzo ważny aspekt codziennego funkcjonowania firmy. Od sprawnego zarządzania zależy ogólna czystość, bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Ponieważ segregacja odpadów wydaje się żmudna i skomplikowana, warto zainwestować w odpowiednie wyposażenie, które będzie niezastąpionym pomocnikiem w drodze do sprawnego funkcjonowania firmy. Zapewnienie pracownikom łatwego dostępu do pojemników na śmieci oraz przeprowadzenie szkolenia jak prawidłowo segregować odpady przyniesie widoczne korzyści już po krótkim czasie. W Ecoabc oferujemy szeroką gamę wszechstronnych pojemników na śmieci, szafek do segregacji oraz worków na śmieci. 

 • Stojaki i uchwyty na worki

  Tam, gdzie standardowe kosze na śmieci o małej pojemności są niewystarczające lub zwyczajnie zawadzają, zamiast usprawniać pracę, idealnie sprawdzają się specjalne stojaki przeznaczone do podtrzymywania worków. Obecnie spotkać je można praktycznie wszędzie, od magazynów, firm produkcyjnych, placów budowy i domowych remontów, po szpitale, poczty, hurtownie i fabryki. Ich szerokie zastosowanie wynika z dużej uniwersalności, ponieważ stojaki są mobilne, łatwe do przenoszenia i nie zajmują wiele miejsca.

 • Worki na śmieci

  Skuteczna dbałość o czystość i porządek w firmie to rzecz na tyle oczywista, że nikomu nie trzeba o niej przypominać. Niezależnie od tego, czy dbaniem o ten element zajmuje się zewnętrzna firma czy wyznaczony do tego pracownik, warto w obu przypadkach wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt, narzędzia i akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w biurze, na korytarzach czy sali obsługi klienta. Takimi akcesoriami są między innymi worki na śmieci, które powinny być mocne, wytrzymałe, ale nie przepuszczać nieprzyjemnych zapachów.

  Worki do śmieci przeznaczone do zbierania i wyrzucania śmieci dostępne w naszej ofercie, to produkty w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Charakteryzują się zróżnicowaną pojemnością od 30 litrów do nawet 660 litrów, dlatego mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Małe worki sprawdzają się w niewielkich, dyskretnych koszach w recepcjach, poczekalniach i gabinetach oraz biurach; większe pasują do przestrzeni pracowniczych, hal produkcyjnych, pokojów socjalnych. Worki na śmieci od Ecoabc sprzedawane są w rolkach licząc od 10 do nawet 100 sztuk.

   

 • Wózki z tackami ociekowymi

  Transport substancji o konsystencji cieszy – niezależnie czy chodzi o zwykłą wodę czy chemiczne związki – zawsze wymaga ogromnego skupienia i odpowiednich narzędzi. W Ecoabc znajdziecie Państwo ofertę właśnie takich narzędzi, dzięki którym przewóz tego typu towarów będzie bezpieczny, szybki i bezproblemowy. Wózki ociekowe, wychwytowe, z podwójnymi tacami, siatkowe lub zabudowane: oferta jest szeroka, dostosowana do współczesnego rynku oraz oczekiwań naszych klientów.

 • Przechowywanie beczek

  W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, zapewniające skuteczne przechowywanie beczek. Zapobiegaj niebezpiecznym wyciekom z naszymi wannami wyłapującymi, szafami i stojakami na beczki.

 • Kontenery, wywrotki

  Niezwykle przydatne w firmach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach, serwisach samochodowych, ale również w sklepach i hurtowniach – kontenery z funkcją wywrotki znacznie pomagają w segregacji i składowaniu firmowych odpadów. Co więcej, idealnie nadaje się również do przechowywania i składowania surowców, towarów i materiałów sypkich np. piasku albo gipsu na placach budowy i podczas remontów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów