Bezdotykowy kosz ze stali nierdzewnej 12L Nine Stars DZT-12-9

DZT-12-9

Nowy produkt

Kosz amerykańskiej firmy Nine Stars idealnie sprawdzi się w miejscach wymagających zachowania odpowiedniej higieny. 

Więcej szczegółów

Wysyłka do 3 dni

219,00 zł brutto

-30,00 zł

249,00 zł brutto

Więcej informacji

Bezdotykowy kosz ze stali nierdzewnej 12L Nine Stars DZT-12-9.

Kosz na odpady wykonany z wysokiej jakości surowców.

Zautomatyzowana pokrywa kosza ogranicza kontakt z bakteriami i zapewnia wysoki poziom higieny w codziennym użytkowaniu. Kosz otwiera się automatycznie, dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch.

Pojemność 12 L
Ilość komór 1
Recycling nie
Wymiary kosza zamknietego 30,7 x 21,4 x 38,5 cm
Wymiary kosza otwartego 30,7 x 21,4 x 52,0 cm
Wymiary opakowania 34,2 x 24,4 x 42,3 cm
Zasilanie 2 x Bateria R-20
Czy zawiera baterie w zestawie? tak
Położenie czujnika ruchu w pokrywie
Waga (netto) 1,6 kg
Waga (brutto) 2,2 kg
Kolor stal nierdzewna
Kształt owal
Gwarancja (mc) 12
Przycisk "OPEN/CLOSE" nie

Szacowana ilość otworzeń i zamykań na jednym komplecie baterii to 10.000 !!!

W momencie zbliżenia dłoni albo innych obiektów w odległości ok. 10 cm nad czujnik podczerwieni umieszczony z przodu pokrywy kosza, kosz otworzy się automatycznie oraz zamknie po wrzuceniu odpadków do jego wnętrza.Kiedy chcesz wyrzucić odpadki normalnie musisz dotykać pokrywy kosza na śmieci albo ją otwierać za pomocą nożnego przycisku. Czyli trzeba dotykać pojemnik z odpadami albo ręką albo nogą. Na szczęście firma NINE STARS po długoletnich badaniach wynalazła i wprowadziła na rynek inteligentny kosz na śmieci otwierany i zamykany poprzez mechanizm uruchamiany źródłem czujnika podczerwieni. Teraz możemy wyrzucać odpadki nie dotykając kosza, który jest zwykle siedliskiem wielu bakterii.

Ten innowacyjny system zawiera elektroniczny czujnik podczerwieni, który wyzwala impuls otwierający/zamykający pokrywę produkowanych przez NINE STARS pojemników (koszy na śmieci). Jest to wysokiej jakości, nowoczesny technologicznie produkt. Wyprodukowany z komponentów plastikowych (pokrywa) oraz stali nierdzewnej (pojemnik kosza) albo tylko z plastiku (pojemniki na odpady medyczne). Pojemniki są wyposażone w specjalne pierścienie podtrzymujące plastikowe worki na śmieci, które gwarantują estetyczny wygląd pojemnika. Nasz produkt jest zaawansowany technologicznie i gwarantuje bardzo niski pobór energii.