ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ŚMIECI 3X25L SORTIBOX

Nowy produkt

75,00 zł brutto

Więcej informacji

ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ŚMIECI 3X25L SORTIBOX.

Zestaw koszy do segregacji śmieci 3x25l Sortibox pozwoli nowocześnie posortować Państwa śmieci. Pojedynczy kosz ma kształt i rozmiar pozwalający na ukrycie go w szafce pod zlewozmywakiem, natomiast ustawione trzy kosze jeden na drugim można umieścić w otwartej przestrzeni kuchni, garażu czy spiżarni.

Zgromadzone papier, szkło, plastik, rozważnie oddzielone od odpadów komunalnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i akcesoriów stają się wartościowymi surowcami.

Dziś tradycyjne wiaderka wstawiane do szafki zlewozmywakowej odchodzą w zapomnienie na rzecz systemu segregacji opadów, który zapewnia szybki dostęp, niekłopotliwe opróżnianie oraz łatwe czyszczenie. Nasz mini-kontener Sortibox nie tylko spełnia te wymagania, ale także daje możliwość bieżącego sortowania. Dobrze zaprojektowany, estetycznie wykonany i pojemny (25L), o konstrukcji stworzonej specjalnie z myślą o ograniczonej przestrzeni, ułatwiającej zestawienie segmentów w stabilne szeregi lub słupki.

Kolorowe uchylne klapki w pokrywach wskazują frakcje sortowanych nieczystości. Każde opakowanie zawiera zestaw kolorowych naklejek z oznaczeniami ułatwiającymi segregację odpadów.

Charakterystyka:

  • Kolor: biały, szary, antracyt
  • Pojemność: 25 L
  • Możliwość ustawiania jeden na drugim
  • Wysokość: 33,5 cm
  • Długość: 39,2 cm
  • Szerokość: 29,3 cm

Produkty powiązane