ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ŚMIECI 4X25L SORTIBOX

Nowy produkt

84,90 zł brutto

-13,10 zł

98,00 zł brutto

Więcej informacji

ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ŚMIECI 4X25L SORTIBOX.

Zestaw koszy do segregacji śmieci 4x25l Sortibox pozwoli nowocześnie posortować Państwa śmieci. Pojedynczy kosz ma kształt i rozmiar pozwalający na ukrycie go w szafce pod zlewozmywakiem, natomiast ustawione trzy kosze jeden na drugim można umieścić w otwartej przestrzeni kuchni, garażu czy spiżarni.

Zgromadzone papier, szkło, plastik, rozważnie oddzielone od odpadów komunalnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i akcesoriów stają się wartościowymi surowcami.

Dziś tradycyjne wiaderka wstawiane do szafki zlewozmywakowej odchodzą w zapomnienie na rzecz systemu segregacji opadów, który zapewnia szybki dostęp, niekłopotliwe opróżnianie oraz łatwe czyszczenie. Nasz mini-kontener Sortibox nie tylko spełnia te wymagania, ale także daje możliwość bieżącego sortowania. Dobrze zaprojektowany, estetycznie wykonany i pojemny (25L), o konstrukcji stworzonej specjalnie z myślą o ograniczonej przestrzeni, ułatwiającej zestawienie segmentów w stabilne szeregi lub słupki.

Uchylne pokrywy wraz z naklejkami wskazują frakcje sortowanych nieczystości. Każde opakowanie zawiera zestaw kolorowych naklejek z oznaczeniami ułatwiającymi segregację odpadów.

Charakterystyka:

  • Kolor: biały, szary, antracyt
  • Pojemność: 4x25 L
  • Możliwość ustawiania jeden na drugim
  • Wysokość: 33,5 cm
  • Długość: 39,2 cm
  • Szerokość: 29,3 cm

Produkty powiązane