Obniżka! Sól drogowa worki 25 kg Zobacz większe

Sól drogowa worki 25 kg

abc1

Nowy produkt

Sól drogowa jest stosowana jako środek do rozmrażania i zwalczania śliskości zimowy na drogach, chodnikach i innych ciągach komunikacyjnych.

Więcej szczegółów

580,00 zł brutto

-90,00 zł

670,00 zł brutto

Więcej informacji

Sól drogowa worki 25 kg - 1 tona.

Sól drogowa jest najpowszechniej stosowanym środkiem do usuwania oblodzenia dróg w Europie. Usuwanie śniegu i lodu jest ważne dla Ciebie i Twoich klientów, a ponieważ zima nie będzie czekać, zaopatrz się w sól już teraz.

Sól drogowa powinna być stosowana w miejscach, gdzie jest śnieg i lód, lecz bardziej efektywne jest zastosowanie jej przed powstałym zlodowaceniem nawierzchni. Ułatwia to tworzenie się warstw solanki, które ze względu na niższą temperaturę zamarzania, topi szybko lód. Sól drogowa utrzymuje niezamarzniętą powierzchnię do temperatury około -7 .

Przy stosunkowo niskim koszcie sól drogowa zachowuje bezpieczeństwo na drogach, chodnikach czy parkingach. Sól drogowa nie ma terminu przydatności i jest łatwa do przechowywania w dużych ilościach, lecz potrzebuje suchych miejsc.

Sól drogowa pakowana jest w worki 25 kg i składowana na palecie euro, gdzie mieści się 40 worków.

SKŁAD:
NaCl min.97%
Antyzbrylacz E536-około 40 mg /kg

Posiada pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów i atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Sól produkowana przez KGHM Polska Miedź.

Produkty powiązane