Nowy Rozwiązanie do przechowywania QBUS, szafa + siedzisko, nóżki, uchwyty, 868x1600x420 mm, jasnoszary, Zobacz większe

Rozwiązanie do przechowywania QBUS, szafa + siedzisko, nóżki, uchwyty, 868x1600x420 mm, jasnoszary,

170405

Nowy produkt

3 073,77 zł brutto

Więcej informacji

Praktyczny zestaw mebli z miejscem do przechowywania i wyściełanym siedziskiem zaprojektowany przez AJ Produkty. Połącz z innymi meblami z serii QBUS, aby uzyskać jednolite rozwiązanie do przechowywania. Do zastosowania w biurach, salach konferencyjnych i recepcjach, szatniach. Sprawdzi się też jako ścianka działowa. Funkcjonalne meble do przechowywania z serii QBUS ułatwiają stworzenie zorganizowanego miejsca pracy!
Dzięki tej praktycznej kombinacji mebli zyskujesz miejsce do przechowywania i dodatkowe siedzisko w jednym.

Mebel sprawdzi się w miejscach publicznych jako przegroda pomieszczenia, w szatniach jako siedzisko do zmiany obuwia itp. Znajdzie zastosowanie także w sali konferencyjnej. Idealnie sprawdza się również przy ścianie w korytarzu biurowym, jako miejsce na rozmowę telefoniczną lub filiżankę kawy. Kilka sztuk można połączyć, aby uzyskać jeszcze szersze rozwiązanie do przechowywania i przegrodę pomieszczenia.

Mebel jest wykonany z wytrzymałego, łatwego do utrzymania w czystości laminatu. Miękka poduszka siedziska pokryta jest wytrzymałą tkaniną wykonaną w 100% z wełny, zgodną ze standardami Möbelfakta, OEKO-TEX STANDARD 100 i Ecolabel. Laminat jest dostępny w wielu kolorach do wyboru. Laminat jest dostępny w wielu kolorach do wyboru.

Poręczne uchwyty są łatwe w użyciu niezależnie od tego, czy są zamontowane pionowo, czy poziomo. Mogą być zamontowane w dowolnej pozycji i ustawione w pionie lub poziomie.

Uchwyty wykonano z blachy stalowej lakierowanej proszkowo. Powłoka proszkowa zapewnia wytrzymałą powierzchnię, która doskonale nadaje się do mebli używanych na co dzień.

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? Meble z gamy QBUS są wykonane tak, aby pasowały do siebie, a dzięki modułowej konstrukcji, można łatwo dodawać elementy zgodnie z wymaganiami. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!