Nowy Rozwiązanie do przechowywania QBUS, zamykana szafa + 2 otwarte przegrody + szafka, cokół, uchwyty, 1 Zobacz większe

Rozwiązanie do przechowywania QBUS, zamykana szafa + 2 otwarte przegrody + szafka, cokół, uchwyty, 1

171475

Nowy produkt

3 073,77 zł brutto

Więcej informacji

Kompaktowe rozwiązanie do przechowywania zaprojektowane przez AJ Produkty. Połącz z innymi meblami z serii QBUS, aby uzyskać jednolity system przechowywania. Zestaw składa się z szafy, szafki oraz przegród i nadaje się do biur, recepcji oraz sal konferencyjnych. Funkcjonalne meble do przechowywania z serii QBUS ułatwiają stworzenie zorganizowanego miejsca pracy!
Ta praktyczna kombinacja mebli zapewnia wiele możliwości przechowywania dzięki szafie i regałowi. Wysoka szafa jest wyposażona w zamykane drzwi przesuwne, które zapewniają oszczędność miejsca.

Szafa jest idealna do przechowywania segregatorów, materiałów prasowych, przyborów biurowych i rzeczy osobistych. Nadaje się do wielu różnych obszarów w miejscu pracy, zapewniając zarówno wygodne przechowywanie, jak i możliwość zastosowania jako przegroda pomieszczenia.

Mebel jest wykonany z wytrzymałego, łatwego do utrzymania w czystości laminatu. Laminat jest dostępny w wielu kolorach do wyboru. W komplecie znajdują się cokoły, uchwyty i zamki.

Ponieważ uchwyty do drzwi przesuwnych są wpuszczone, mebel zapewnia oszczędność miejsca, co jest bardzo korzystne na niewielkich przestrzeniach, na przykład w pomieszczeniach ksero lub na korytarzu. Uchwyty są bardzo poręczne.

Wykonano je z blachy stalowej lakierowanej proszkowo. Powłoka proszkowa zapewnia wytrzymałą powierzchnię, która doskonale nadaje się do mebli używanych na co dzień.

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania? Meble z gamy QBUS są wykonane tak, aby pasowały do siebie, a dzięki modułowej konstrukcji, można łatwo dodawać elementy zgodnie z wymaganiami. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!